Głosowanie w gminie Chojna - fotorelacja

  • 12.07.2020, 21:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Głosowanie w gminie Chojna - fotorelacja
Aż 9 komisji powołano w gminie Chojna na wybory prezydenckie. W samej Chojnie można było głosować w 4 miejscach. Zdjęcia z głosowania w fotogalerii prezentujemy z Chojny i dwóch komisji wiejskich.

Poniżej podajemy składy poszczególnych komisji.

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Grzegorz Robert Michasiuk

Zastępca Przewodniczącego Martyna Trzópek

CZŁONKOWIE:

Małgorzata Barbara Chmura-Michasiuk

Patrycja Lachowicz

Leokadia Teresa Pohorecka

Urszula Elżbieta Zielińska

Czesław Kołodziejczyk

Krzysztof Oczyński

Patrycja Skoczylas

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2

w gminie Chojn

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Genowefa Teresa Skawińska

Zastępca Przewodniczącego Elżbieta Janina Lach

CZŁONKOWIE:

Beata Iwona Baran

Karol Miler

Agnieszka Sikora

Klaudia Natalia Zielinkiewicz

Teresa Czesława Błońska

Krystyna Janina Rawecka

Kamil Stec

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Magdalena Andrzejewska

Zastępca Przewodniczącego Łucja Barbara Filipczak

CZŁONKOWIE:

Mirosława Buko

Piotr Korban

Krzysztof Jakub Malecki

Elżbieta Barbara Zielinkiewicz

Krystian Józefacki

Paulina Katarzyna Kornecka

Ryszard Stanisław Wójcik

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Alicja Sokołowska

Zastępca Przewodniczącego Dorota Małgorzata Dobak-Hadrzyńska

CZŁONKOWIE:

Mariusz Andrzejewski

Magdalena Jaworska

Agnieszka Tołłoczko

Agnieszka Wyka

Piotr Krzysztof Drzewiecki

Ewa Kłapouch

Mateusz Grzegorz Tołłoczko

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Andrzej Kazimierz Rajfur

Zastępca Przewodniczącego Sławomir Franciszek Błęcki

CZŁONKOWIE:

Renata Jadwiga Kapusta

Stanisław Kazimierz Nowopolski

Justyna Małachowicz

Krystyna Podleśna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Gabriela Naumann

Zastępca Przewodniczącego Piotr Radziszewski

CZŁONKOWIE:

Adam Wojciech Janicki

Tadeusz Józef Jesionek

Dominika Stefańska

Helena Tomaszewska

Katarzyna Jaros

Łukasz Lach

Andrzej Janusz Szpilski

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Artur Rozworski

Zastępca Przewodniczącego Iwona Hernik

CZŁONKOWIE:

Lech Brzeziński

Beata Malecka

Emilia Anna Pohorecka

Małgorzata Leokadia Wala

Maciej Kuflowski

Anna Aniela Pasierb-Cebula

Magdalena Maria Rusek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Beata Kołodziej

Zastępca Przewodniczącego Paulina Justyna Rzeszowska-Bindas

CZŁONKOWIE:

Magdalena Błaszkiewicz

Bartosz Hernik

Anna Srokowska

Patryk Szczapa

lona Brzezińska

Wojciech Tomasz Łosowski

Katarzyna Stefańska

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Natalia Agnieszka Kierul

Zastępca Przewodniczącego Beata Raźniewska

CZŁONKOWIE:

Sylwester Paweł Bindas

Genowefa Kazimiera Kołodziej

Andrzej Józef Patyk

Jadwiga Hołyńska

Jadwiga Maria Kulczycka

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10

w gminie Chojna

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący Beata Ewa Mak

Zastępca Przewodniczącego Marta Iwona Lenar

CZŁONKOWIE:

Małgorzata Maria Klisowska

Justyna Edyta Mak

Magdalena Walusz

Paweł Henryk Konkel

Danuta Anna Skarżyńska

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tim
tim 13.07.2020, 00:12
I w Chojnie wygrał Trzaskowski!
pikle
pikle 12.07.2020, 22:20
Ostatnio w Chojnie wygrał Duda, ciekawe kto teraz.

Pozostałe