Tajemnicza śmierć mężczyzny. Prokuratura prowadzi śledztwo

  • 13.07.2020, 01:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajemnicza śmierć mężczyzny. Prokuratura prowadzi śledztwo Zdjęcie ilustracyjne.
Makabrycznego odkrycia dokonali mieszkańcy Żórawek w gm. Gryfino. Zobaczyli ciało dryfujące w rzece Tywa. Na miejsce błyskawicznie wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Zwłoki udało się wyciągnąć, chociaż było to bardzo trudne, ponieważ teren jest zarośnięty i w tym miejscu znajduje się mnóstwo powalonych drzew.

- Zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego w wodzie otrzymaliśmy o godz. 19:55 we wtorek 7 lipca 2020 r. W chwili dotarcia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna nie żył. Nie podejmowano medycznych czynności ratunkowych - poinformowała igryfino Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Prawdopodobnie ciało przebywało w wodzie kilka dni. Jednak trudno dzisiaj powiedzieć, w jakich okolicznościach doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wyjaśnia to policja pod nadzorem prokuratora.

-Prokuratura Rejonowa w Gryfinie prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny, czyli z paragrafu 155 kodeksu karnego. Technicy kryminalni przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia. Ciało topielca zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratora. Przeprowadzona zostanie sekcja sądowo-lekarska. Stan ciała nie pozwala obecnie na postawienie jednoznacznej hipotezy co do potwierdzenia tożsamości mężczyzny – informuje w rozmowie z igryfino prokurator Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

 

O tragicznym zdarzeniu napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37294,wydobyto-cialo-kim-jest-topielec

i

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37277,topielec-znaleziony-w-rzece

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olek
Olek 13.07.2020, 11:53
Naćpał się i wpadł. Tak się kończy nadużywanie alkoholu i narkotyków. Powiem wzrost, takich mi nie żal. Żal mi jego rodziny
Piotr
Piotr 13.07.2020, 21:33
Olek tego nie wiesz czy nadużywał. Nie ma co z góry oceniać. Może problemy, może ktoś mu"pomógł"itd. Poczekaj na dalsze informacje w tej sprawie
ofiara obostrzeń pandemii
ofiara obostrzeń pandemii 13.07.2020, 10:46
Pewno okaże się, że kolejny nie wytrzymał loch downu.
Kasia
Kasia 13.07.2020, 10:45
To nie wiedza kto zaginął?
marco
marco 13.07.2020, 04:11
Mam nadzieję, że szybko wszystko to się wyjaśni.

Pozostałe