Wiemy kto zginął i jak doszło do wypadku na trasie Gryfino – Widuchowa

  • 20.07.2020, 13:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy kto zginął i jak doszło do wypadku na trasie Gryfino – Widuchowa KPPSP Gryfino
Mimo że rejestracja samochodu była szczecińska, to troje uczestników wypadku na trasie Gryfino – Widuchowa to mieszkańcy naszego powiatu. 32-letnia pani Kamila, która niedawno kupiła mieszkanie w Szczecinie i jechała do matki w Cedyni, nie przeżyła wypadku. Małżeństwo walczy o życie w szpitalu.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło ok. godz. 19.45 w niedzielę 19 lipca 2020 r. koło Widuchowej na drodze krajowej nr 31.

-Kierujący samochodem marki Skoda na prostym odcinku drogi chciał wykonywać manewr wyprzedania motocykla. Zjeżdżając już na lewy pas jezdni zauważył, że jest wyprzedzany przez pojazd marki BMW. W tym momencie odbił kierownicą w prawą stronę i wtedy prawdopodobnie wpadł w poślizg i nie zapanował nad pojazdem. W wyniku tego samochód wyleciał z jezdni i dachując uderzył w pobliskie drzewo – informuje aspirant Jarosław Łysik, naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Samochodem jechały trzy osoby.

-W wyniku tego drogowego zdarzenia kierujący doznał obrażeń klatki piersiowej i narządów wewnętrznych. Druga z pasażerek, siedząca obok doznała urazu kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Kolejna pasażerka, siedząca z tyłu w wyniku wypadku poniosła śmierć na miejscu - informuje aspirant Jarosław Łysik, pełniący funkcję rzecznika policji Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

O akcji ratunkowej informowaliśmy ostatnio tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37417,dachowalo-auto-jedna-osoba-zginela-dwie-przetransportowano-smiglowcami-do-szpitala

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Świadek
Świadek 12.08.2020, 22:56
Współczucia dla rodziny zmarłej . Niech spoczywa w duchu.
+
+ 22.07.2020, 12:57
Czyli winny kierowca Skody, który nie upewnił się, że może wykonać manewr wyprzedzania. Straszne, ma na sumienie śmierć człowieka :(
hm
hm 23.07.2020, 16:34
Skąd wiesz?
Kierowca
Kierowca 23.07.2020, 16:25
Nie znasz szczegółów, to nie komentuj i nie pogrążaj i tak pogrążonych.
Wieśwagen
Wieśwagen 23.07.2020, 21:37
Skoro policja mówi, że wina jest po stronie kierowcy skody, ktory nie zachował ostrożności... a nie, czekaj, masz rację. Przecież to beemka. Na 100% był naćpany i zapier..... 300km/h.
Anka
Anka 21.07.2020, 17:01
Dramat Szok
ela
ela 21.07.2020, 11:19
z kim ona jechała?
Ona
Ona 23.07.2020, 08:02
Z ludźmi . Proszę Pani .
Bono
Bono 21.07.2020, 08:28
Bo na tej trasie jest tak albo uda się przejechać albo nie taka jest prawda jeden wyprzeda przez drugiego brak policji.
terefer
terefer 21.07.2020, 12:32
Na tej trasie jest tak, że jest mało miejsc do wyprzedzenia. A ile można się wlec za skuterami czy tymi pizdrykami, które jeżdżą 40 km/h?
prawda
prawda 21.07.2020, 21:30
terefer opisal zmorę dróg
Kolega
Kolega 20.07.2020, 23:31
Wspaniała koleżanka..Niesamowicie ciepła osoba...Życzliwa i uczynna..Przepełniona wewnętrznym dobrem..Miła i wrażliwa...To ogromny wstrząs! Nie do uwierzenia...
A.
A. 20.07.2020, 22:41
Wiecznym odpoczynek racz jej dac Panie, i módlmy się za tych dwoje.
ks
ks 20.07.2020, 22:35
Nie znasz dnia ani godziny kiedy tracisz życie 5 na ziemii dlatego bądź czujny i nie igraj z losem.Zycie jest bardzo kruche rano jesteś po śniadaniu już Cię nie ma.Dlatego mniej ludzkiej zawiści i zazdrości a więcej życzliwości dla drugiego człowieka.Miej dobry Boże tych ludzi w swojej opiece
bibl
bibl 20.07.2020, 22:35
Ja jestem Bogiem Abrahama, Bogiem Izaaka i Bogiem Jakuba? Bóg nie jest Bogiem umarłych, ale żywych. Mat 22.32 A ty jesteś martwy czy żywy? Współczucie dla bliskich
parafianin
parafianin 20.07.2020, 22:31
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków Amen.
Ktoś
Ktoś 20.07.2020, 22:29
Z bólem przyjąłem wiadomość o śmierci tej kobiety. Zawsze będę ją pamiętał jako życzliwą, uśmiechniętą i ciepłą osobę. Przesyłam wyrazy współczucia dla najbliższych.
Emi
Emi 20.07.2020, 22:20
RIP :(
Ela
Ela 20.07.2020, 22:14
***
przyjaciółka
przyjaciółka 20.07.2020, 22:11
To straszne! Niestety nigdy nie wiadomo czy nie widzimy kogoś ostatni raz... Żegnaj przyjaciółko! Przesyłam wyrazy współczucia.
Gabryś
Gabryś 20.07.2020, 22:07
R.I.P.
Pindol
Pindol 20.07.2020, 21:50
Pajda kolejna w drodze hahahaha
rada dla Pindola
rada dla Pindola 20.07.2020, 22:10
Nie odzywaj się jak nie masz nic mądrego do napisania.
Wioletta
Wioletta 21.07.2020, 21:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ktoś
ktoś 21.07.2020, 22:24
Zastanów się co piszesz taka tragedia a ty piszesz takie głupoty użyj czasami mózgu
brecha
brecha 21.07.2020, 21:31
A skąd znasz Pindola?
?!
?! 20.07.2020, 21:36
Rodzi się zasadnicze pytanie. Czy BMW jechało przepisową prędkością?!
axe
axe 23.07.2020, 12:24
Przepisową czy nie , podczas wyprzedzania należy zachowyć szczególną ostrożność i upewnić się czy można bezpiecznie wykonać manewr . Nawet BMW to nie pocisk którego nie widać .
kolos
kolos 20.07.2020, 21:56
Tak to podstawowe pytanie ale czy do ogarnięcia?????
kierol
kierol 20.07.2020, 21:28
Trzeba dodać, że tego dnia było ślisko!
sebix
sebix 20.07.2020, 22:32
Na zdjeciu to widać.
Ewa
Ewa 20.07.2020, 21:09
Widzę że Pan redaktor nie umie wziąć krytyki na klatę 😉
śmiech
śmiech 20.07.2020, 21:30
"Ewa", ty naprawdę myślisz, że twoje popierdułki ktoś może wziąć za krytykę?
observer
observer 20.07.2020, 21:44
To się Slawinscy rozbisurmanili na tym portalu. Żałosne.
Jolka
Jolka 20.07.2020, 20:21
Co do mężczyzny i kobiety rannych w wypadku trzecia doba będzie decydująca. Oby przeżyli.

Pozostałe