Julitta Nowak kandydatką na wójta Widuchowej

  • 27.07.2020, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Julitta Nowak kandydatką na wójta Widuchowej dost.
Dziś 27 lipca 2020 r. w Szczecinie u komisarza wyborczego zarejestrował się nowy komitet. Nazywa się Komitet Wyborczy Julitty Nowak. Wszystko to w związku z przedterminowymi wyborami na wójta Widuchowej po referendum. Za Julittą Nowak stoi ugrupowanie, które doprowadziło do referendum i odwołania dotychczasowej wójt.

Dziś jest ostatni dzień rejestrowania komitetów na wybory przedterminowe w gminie Widuchowa. Odbędą się one 6 września 2020 r.

Wcześniej swój akces w wyborach wyrazili Jerzy Sołtysiak i Paweł Wróbel. Teraz dołączyła do nich Julitta Nowak.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (149)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tu jest pies pogrzebany
tu jest pies pogrzebany 31.07.2020, 23:09
A moze to nie pieski ujadają, tylko suczki wodza waszego?!
***
*** 31.07.2020, 22:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marta
Marta 31.07.2020, 14:00
Pani Julito jesteśmy z Panią. Dziękujemy i czekamy. Pieski niech ujadają
Nie
Nie 30.07.2020, 23:55
NIE NIE NIE NIE!!!!
do Nie
do Nie 31.07.2020, 22:22
Panie Pawle, ale pana nikt nie pyta bo wiadomo jakie macie zdanie z p. Sylwią.
Obserwatorka
Obserwatorka 30.07.2020, 12:23
Dyrektorka w panice zwiera szeregi z Wróblem bo myśleli, że walczyć będą tylko z Jerzym Sołtysiakiem a teraz okazało się, że doszła jeszcze kandydatka Referendalnych Julita Nowak. Boją się, że jak wygra p. SOŁTYSIAK to oni wylecą! Karma wraca!
40latka
40latka 30.07.2020, 12:17
Szkoda że Kosmalski się wycofał bo to bardzo dobry gospodarz co widać wokół niego. Rozmawiałam z nim, i mówi zdecydowane nie, natomiast wspomniał że w radzie to by chętnie popracawał. Ciekawe za kim on się opowie? ja sądze że za PW bo to rodzina...........
Andrzej
Andrzej 30.07.2020, 11:57
Referendalni, podajcie do Was kontakt, bo z tego co wiem to dużo osób chce Wam pomóc!
Doigrają się
Doigrają się 30.07.2020, 18:25
Im juz nic nie pomoże. Takiego konia trojanskiego do widuchowej chcą wpuscic? Strzelili sobie w kolano takim wyborem
Wanda
Wanda 31.07.2020, 14:56
Co boisz się tego konia trojańskiego???????? Co takiego złego zrobiłeś dla gminy, że aż tak boisz się konsekwencji? Pozostali kandydaci nie zagrażają tobie?
Kasia
Kasia 30.07.2020, 14:47
Do Andrzej mozna znalezć na fb
Nie polityk
Nie polityk 30.07.2020, 07:46
Nie mam na myśli zupełnie kogo innego
Maryla
Maryla 29.07.2020, 23:59
Gminie potrzebuje mądrej osoby nie karierowiczów i łasych na kasę .
Dobrze że Pani startuje bez układów ,znajomości. Życzę sobie i innym normalności w gminie..
tyrytyry
tyrytyry 29.07.2020, 16:55
Toż to zwykły koń trojanski
Polityka
Polityka 29.07.2020, 19:37
Masz na myśli Jerzego S. czy Pawła W. PiS chce zdobyć za wszelką cenę samorządy, a PO chce im w tym przeszkodzić! Ot i polityka wdarła się do samorządów.
karkołomne
karkołomne 29.07.2020, 22:56
Chcesz powiedzieć że PiS i PO to jedno zło a wyzwoli nas SLD?
Za
Za 30.07.2020, 00:00
a wyzwoli? Jeżeli tak to jestem ZA.
Hej hej ludziska
Hej hej ludziska 29.07.2020, 16:37
No tak.....ciemny lud to kupi.....
Kupisz
Kupisz 30.07.2020, 00:02
Mówisz i myślisz o sobie? Powiedz szczerze.... kupisz?
ogi
ogi 29.07.2020, 16:06
Trzeba gminie dobrego gospodarza i gospodarnej ręki.
Hej hej ludziska
Hej hej ludziska 29.07.2020, 15:25
Przedstawiam Państwu Kaczyńskiego w spódnicy :))))))
gabrysia
gabrysia 29.07.2020, 19:38
to Jerzy S. chodzi w spódnicy? Czego to jeszcze możemy się dowiedzieć?
Jurek
Jurek 29.07.2020, 16:05
To biorę w ciemno!
młodsza
młodsza 29.07.2020, 14:51
Nawet *** *** *** ale cóż żądza władzy widać i rozum odbiera.
do pracy sie wez
do pracy sie wez 29.07.2020, 12:13
Pewnie juz dawno na emeryturze powinna byc, chyba ze chce sie nachapac na starosc
Piotrek
Piotrek 31.07.2020, 15:26
Do pracy to zabierz się ty, bo akurat pani Nowak pracuje na bardzo wysokim stanowisku i ty jej do pięt nie sięgasz, pomimo że jesteś dyrektorem szkoły w Krzywinie.
nie rób
nie rób 30.07.2020, 22:09
Dla twojej wiedzy posiada 3wille ,2posiadłości/nie myl z Marwicami/, obligacje,akcje tytuł dr. hab.,działkë na księżycu i prawo wykupu pól naftowych ma Marsie itp.-zazdrościsz to weź się do pracy i wszystko przed tobą.
Kasia
Kasia 30.07.2020, 14:50
Do do pracy się wez Pewnie zarabia wiecej niż Ty
???????????
??????????? 29.07.2020, 19:42
Ha ha ha ha ha ha ??????????????
rada
rada 29.07.2020, 14:15
Tak chcesz się konkurencji pozbyć.? Żałosne wpisy. Idź nie tylko do pracy, ale i po rozum do głowy.
Majka
Majka 29.07.2020, 10:37
Julitta, nie popieram Twojej decyzji ale jestem z Tobą.
***
*** 29.07.2020, 10:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Danek
Danek 29.07.2020, 08:27
A ta Nowak to skąd widać że to wiekowa kobieta napewno emerytka
mądra
mądra 28.07.2020, 21:26
Kolejny kandydat pokazuje, że będzie druga tura!
Haha
Haha 28.07.2020, 21:22
Komentarze w stylu och jak dobrze, och jak czekaliśmy pisze jedna osoba 😂
Taka prawda
Taka prawda 29.07.2020, 11:39
piszą bo taka jest prawda, ale wam się to nie podoba bo nowa kandydatka rozwala wam układ jaki macie z byłą wójt A. K. K.!!!!!!!
Teraz wszyscy hejtujecie na Panią Nowak bo się jej boicie. Dla was wszystko jedno kto by wygrał Jerzy S. czy Paweł W. to i tak dalej jesteście w układzie Anny K.K.!
Piotr
Piotr 28.07.2020, 22:14
pewnie Piotr W. dyrektor szkoły w Krzywinie......
Mirek
Mirek 29.07.2020, 11:40
Największy pieniacz i hejter w powiecie!
bela
bela 29.07.2020, 14:16
I hejterstwo powoli odwraca się przeciwko niemu.

Pozostałe