Miler przed sądem bez dowodu

  • 27.07.2020, 21:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miler przed sądem bez dowodu Spanikowany Tomasz Miler bezskutecznie szuka nerwowo po kieszeniach dowodu osobistego.
Tomasz Miler (zastępca burmistrza Mieczysława Sawaryna) nie stawił się na pierwszą rozprawę. Na drugą też nie przyszedł, mimo że dostał wezwanie. Dzisiaj 27 lipca 2020 r. wreszcie się pojawił, ale... zapomniał ważnej rzeczy. I nie mógł w Sądzie Okręgowym w Szczecinie się wylegitymować. To była jego trzecia wpadka.

Kontakty Tomasza Milera w Sądzie Okręgowym w Szczecinie czasami wyglądają na kabaret. Adwokat musiał przedtem tłumaczyć Tomasza Milera, że wiceburmistrz wyjechał na urlop i zawiadomienie o tym wysłał nie na ten adres mailowy, co trzeba. Dziś zaliczył kolejną wpadkę przed sądem. Po prostu roztargniony przyszedł do sądu bez dowodu osobistego.

Kiedy sędzia poprosił dziś w Sądzie Okręgowym w Szczecinie Tomasza Milera o dowód osobisty aby potwierdzić jego tożsamość, zastępca Mieczysława Sawaryna zaczął nerwowo szukać po kieszeniach, aż stwierdził, że… zapominał wziąć portfel. Adwokaci musieli zaświadczać, że Tomasz Miler to…Tomasz Miler.

O ostatniej wpadce Tomasza Milera, jeszcze przed epidemią koronawirusa, pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35494,tomasz-miler-lekcewazy-sad

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grzesiek
Grzesiek 01.08.2020, 11:51
Po prostu fajtłapa.
jak zwykle
jak zwykle 31.07.2020, 22:24
bez dowodu i bez sensu
PYTAJĄ MNIE LUDZIE  JAK UCIEC Z TĄD HA AH AH
PYTAJĄ MNIE LUDZIE JAK UCIEC Z TĄD HA AH AH 29.07.2020, 18:59
https://youtu.be/5xhigJbytqI JA MAM NIE SZCZĘCIE HA AH AH
*** wam w du pę
*** wam w du pę 29.07.2020, 14:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

u la la ha ah ah a
u la la ha ah ah a 29.07.2020, 14:35
https://youtu.be/JZpxaiNV_sM
Ozyrys
Ozyrys 29.07.2020, 12:01
To się żeście napisali. I kto tu pisze? Sami geniusze co z byle czego zrobią aferę. Każdy może coś zapomnieć. Na pewno nie jeden z was doświadczył tego a tu proszę jacy mądrzy jacy nieomylni. Piszecie na tego Milera takie głupoty ze jak się to czyta to się odnosi wrażenie że nie Miler ale ci co piszą mają problemy z psychiką. Jak można oceniać człowieka po tym że dowodu zapomniał. Tak może być tylko tutaj. Pokażesz palca i już będzie temat do pisania głupot. Widać ludziom brak zajęcia bo jakby jeden z drugim wziął się za porządna robotę to by mu do głowy głupoty nie przychodziły. Znam Tomka Milera i to co tu piszecie nijak nie pokrywa się z rzeczywistością. I mam gdzieś że zaraz poleje się hejt pod moim adresem. Można kogoś lubić albo nie ale trzeba być obiektywnym. Bo te wszystkie inwestycje nie wy ogarniacie ale ten chłopak.

Proszę o udostępnienie tego komentarza.
nie mtk krytyki z hejtem, wódczany biznesmenie...
nie mtk krytyki z hejtem, wódczany biznesmenie... 29.07.2020, 20:59
che che - hejt to lał się z prącego do władzy tercetu na śp. Henryka Piłata. I potem na każdego, kto ośmielił się mieć inne zdanie.
Jak na radnego, co zapytał o gminną spółkę i nagrody dla prezesów.
Jak na radną, co wytykała brud i zaniedbania.
Jak ostatnio na radnego - i atak na jego pracę zawodową i firmę, w której pracuje czy coś.

Dziołcha
Dziołcha 29.07.2020, 18:44
Ten chłopak nie zapomniał tylko dowodu proszę nie pisać BZDUR !! Czego ten chłopak nie zapomniał W tej sprawie i nie tylko. MY ZNAMY RÓWNIEŻ TEG CHŁOPAKA.
Salomon...;)
Salomon...;) 29.07.2020, 21:00
Ten chłopak na pewno nie zapomniał rozumu...
Literatura
Literatura 29.07.2020, 17:07
Niedbałość jednorazowa to przedmiot troski, ale raz za razem tu brak dowodu, tu korespondencja nie na ten adres. To chyba ręka szefa. Tez znam go i mam inne zdanie. Zarozumiały i to bardzo. A do tego z kulturą na bakier. Przyglądac się im to nasz obowiązek. A to co widac teraz to już zapowiedz....
do rodziny M.
do rodziny M. 29.07.2020, 14:19
Ozyrys, ty chyba z rodziny bo taki niekumaty... Trzy rozprawy i trzy wpadki! To nie tylko o dowód chodzi przecież. I ktoś taki nierozgarnięty reprezentuje gminę Gryfino? Wstyd!
monopoly
monopoly 29.07.2020, 08:37
Kolejna kompromitacja.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.07.2020, 07:54
ADMIN ANDRZEJ JESZCZE SIE NIE PRZEKONAŁEŚ ŻE TEN KRAJ TO JEB ANA WYDMUSZKA POLIN KOLONIA AH AH AH A TAKIE HOJE JAK MILER MAJĄ PRAWO W DOPIE HA AH AH AHA SATURN GEYE HA AH AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.07.2020, 21:19
*** *** HA HA AH
obserwator
obserwator 29.07.2020, 16:55
PAŁA to i tak delikatnie powiedziane do szkoły nieuku na twoje komentarze HA-HA-HA JUŻ mam odruch wymiotny nieuk
ONA JEST PEDAŁEM  CZY ZA DALEKO STAŁEM HA AH AH AHA
ONA JEST PEDAŁEM CZY ZA DALEKO STAŁEM HA AH AH AHA 29.07.2020, 18:49
PRZEWYŻSZAM CIĘ WE WSZYSTKIM HA HA AH AH DLATEGO SZCZAM NA SLD I DARUSIA CIOTY HA HA AH AH A A MA ROMANS S PIS HA HA AHAH A https://youtu.be/-MZjP5Had9s
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.07.2020, 20:48
A KTOTO JEST MILER I NP TAKI TUMANOWICZ AWATAR HA AH AH NIE MA GO W ZADNYM SŁOWNIKU I NAWET BIBLIII HA AH AH
ajwaj aleluja i do przoidu
ajwaj aleluja i do przoidu 28.07.2020, 20:10
piekny temat nikogo ha ha aha ha prawo wody ha ha ah ah BRAVO MILERY HJA AH AH AH idę z wami w zaparte ha ah ah aha https://youtu.be/Adgx9wt63NY
Bbb
Bbb 28.07.2020, 17:48
Niedoceniacie tych dziwnych zachowań - wysyłki na inny adres, zapomnienia dowodu, itp. Zaraz znajdzie się jakaś spec papuga od choroby filipińskiej albo zapalenia goleni, żeby sprawę dalej przeciągąć i rozmìękczać na drobne. Rosną w ten sposób szanse na błędy prodeduralne, do podważenia w apelacji. A wy się śmiejcie dalej z nieporadności jegomościa i jeszcze stańcie ze świeczkami przed sądem. Nie na darmo kasta broni się by im patrzeć na ręce. Jegomość to żyła złota. A naiwni niech stoją ze zniczami.
Obserwator
Obserwator 29.07.2020, 04:48
To już jest cwaniactwo i dzialanie po bandzie. Widac w co gra Mietek. Idą tą drogą. Przyglądajmy sie
emi
emi 29.07.2020, 10:11
Kazał mu niby nie mieć dowodu? To absurdalne bo to przecież kompromitacja
oKamilu
oKamilu 28.07.2020, 15:30
A jego mały brat - Kamil kąsa że z niewinna osoba została wrobiona w morderstwo.
lotny
lotny 28.07.2020, 18:09
A czego spodziewać się po gościu który często nie rozumie tego co widzi, czy co czyta i zapewne tego co pisze. Bo jak wytłumaczyć że ludzie wskazywali Kamilowi że, to reklama alkoholu a on że jest inaczej.
Teraz Kamil też nie rozumie że jeszcze jest prowadzone dochodzenie. Poza tym "czyta" coś co nie jest napisane, czyli kolejny raz insynuuje. Kamil jest niezbyt lotny i rozumie to co rozumie, czyli niewiele.
😂
😂 28.07.2020, 21:01
Mają coś z głową. TAK normalny człowiek się nie zachowuję. SPECJALISTA POWINIEN ICH ZBADAĆ. ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO.
Ocena niedostateczna
Ocena niedostateczna 28.07.2020, 10:11
Bezmyślny, ciągle nieobecny i to nie tylko duchem, także ciałem. Zapatrzyłeś się na Sawaryna ? Co wolno wojewodzie to nie tobie s........
nie do wiary...
nie do wiary... 28.07.2020, 09:54
Kargul na Batorym nie przewidział tego, że "nieeksportowy" może być bardziej.
Chociaż po tłumaczeniu adwokata, że wiceburmistrz usprawiedliwienie nieobecności (z powodu urlopu) zamiast do sądu w Szczecinie wysłał do... PUK w Gryfinie (w dodatku na nieaktualny adres) - to co może dziwić?

Kargul o Pawlaku na "Batorym":):):) Dzisiaj, 00:27 Jego nie można między ludzi puszczać, bo wstyd, toż on nieeksportowy...
Kargul o Pawlaku na „Batorym”...
MS
MS 28.07.2020, 08:25
To jest dowód na roztargnienie. Najgorzej tom jechać przez Niemcy bez portflela z dokumentami. W razie kontroli duże nieprzyjemności.
ehh
ehh 28.07.2020, 08:23
I tacy ludzie piastują wysokie stanowiska w Polsce...
pieniądz i stanowisko
pieniądz i stanowisko 28.07.2020, 08:27
Przecież to jest zwykły urzędnik z nadania Sawaryna. Gdyby startował to jest niewybieralny. Ludzie pamiętają co robił za czasów Piłata i teraz wiedzą dlaczego go tak cisnął.
J
J 28.07.2020, 08:37
Zwykły urzędnik!!! T/ Z KOŁOWROTEK .TAK ZAKRĘCI ŻE SAM NIE WIE GDZIE JEST . POPROSTU WALI GŁUPA.
znam go
znam go 28.07.2020, 08:17
Jak zwykle pan Tomasz roztargniony i niekompetentny.
niestety
niestety 28.07.2020, 08:27
Typowy terceciarz.
Ale jaja
Ale jaja 28.07.2020, 07:41
Normalnie żywy debil.
buła
buła 28.07.2020, 07:59
Ale kto?
kolo z klasy
kolo z klasy 28.07.2020, 07:37
Jaki był taki jest fajtłapa.

Pozostałe