Zagłosuj w plebiscycie na Miejskie Strefy Harmonii

  • 28.07.2020, 15:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zagłosuj w plebiscycie na Miejskie Strefy Harmonii org.
O dźwiękach i uszach mówimy na wiele sposobów, a jednym z nich jest ciągłe zachęcanie do refleksji nad pejzażem akustycznym, w którym przyszło nam żyć. Szczególnie w czasach rankingów „miast szczęśliwych” kwestia dźwiękowego komfortu wysuwa się na pierwszy plan. „Słyszenie dobrych dźwięków” jest dziś potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Zapraszamy do głosowania w plebiscycie na Miejską Strefę Harmonii. Wybierz razem z nami miejsce, które stanie się oazą ciszy i spokoju w dźwiękowym krajobrazie Szczecina.

Wspólnie z naszym partnerem, szczecińską firmą pAudio Technologies, sprawdziliśmy poziom hałasu w siedmiu zakątkach miasta. Teraz możecie pomóc nam wybrać miejsce, w którym stworzymy Miejską Strefę Harmonii. Umieścimy w nim specjalne oznaczenia oraz będziemy je animować, aby stało się przyjazne dla naszych uszu.

Szczecin szczególnie obfituje w zatopione w miejskiej tkance parki, skwery, place, a nawet całe leśne zespoły. Miejskie Strefy Harmonii to oazy, w których można schronić się przed wszechobecnym hałasem, odpocząć i nasycić oczy pięknem przyrody. Chcemy pokryć nimi całe miasto!

 

Laureatem pierwszej edycji został Staw Brodowski. Został on zrewitalizowany w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego i stał się ważnym miejscem na lokalnej mapie. Druga edycja plebiscytu to znów kilka starannie wybranych przez nas miejsc w Szczecinie. Które powinno zostać nową Miejską Strefą Harmonii?

Zagłosuj, napisz najciekawsze uzasadnienie i zgarnij nagrodę! Dla trzech osób mamy bilety na koncerty oraz nasze filharmoniczne gadżety.

ZAGŁOSUJ:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeScWx6_CS-gHlO-NAkSwRcQ-ds2y96qNKCd4V2lGrE-7CsZg/viewform

 

Usłysz dobre dźwięki w strefie harmonii

O dźwiękach i uszach mówimy na wiele sposobów, a jednym z nich jest ciągłe zachęcanie do refleksji nad pejzażem akustycznym, w którym przyszło nam żyć. Szczególnie w czasach rankingów „miast szczęśliwych” kwestia dźwiękowego komfortu wysuwa się na pierwszy plan. „Słyszenie dobrych dźwięków” jest dziś potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

ODWIEDŹ STRONĘ KAMPANII SŁYSZĘ DOBRE DŹWIĘKI:

https://uslysz.filharmonia.szczecin.pl/

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Słyszę Dobre Dźwięki" - kampania edukacyjna dotycząca przeciwdziałania zanieczyszczeniu środowiska hałasem", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Kampania „Słyszę dobre dźwięki” jest realizowana przez Filharmonię w Szczecinie przy wsparciu partnerów lokalnych i ogólnopolskich, w tym: Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, Ecophon Saint-Gobain Sp. z o.o., Stowarzyszenia na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach „Komfort ciszy”, pAudio Technologies Sp. z o.o., Firmy Beaton oraz Szkoły Podstawowej w Reczu i Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu – zwycięzców dwóch pierwszych edycji konkursu na szkolne strefy harmonii. Kampania „Słyszę dobre dźwięki” została doceniona i otrzymała patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Izby Architektów RP oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Katarzyna Plater-Zyberk

Rzecznik Prasowy

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JESTEM WYROCZNIĄ AH AH AHA HA
JESTEM WYROCZNIĄ AH AH AHA HA 29.07.2020, 21:37
BAWCIE SIĘ IDZIE WOJNA HA AH AH A A
Marysia
Marysia 29.07.2020, 21:58
Z takich rzeczy się nie żartuje!
WIEM WIĘCEJ NIŻ INNI HA HA AH TAK PO PROSTU
WIEM WIĘCEJ NIŻ INNI HA HA AH TAK PO PROSTU 29.07.2020, 22:16
CHCIAŁ BYM ZARTOWAĆ DLATEGO MI "ODBIJA" HA HA AH AHA https://youtu.be/tDvoc01p8r8
TO FAKT
TO FAKT 29.07.2020, 22:08
JA WCALE NIE ZARTUJE HA HA AH AH KIEDYŚ MI PODZIĘKUJESZ HA HA AH AH
ALE MI ODBIJA AH AH AH 676 2024 HA HA AH AHA
ALE MI ODBIJA AH AH AH 676 2024 HA HA AH AHA 29.07.2020, 19:39
https://youtu.be/89tgpzE4qkY HA HA AH AH RESET 2024
JA LUBIĘ  KILO HA HA AH AH FUC K
JA LUBIĘ KILO HA HA AH AH FUC K 28.07.2020, 21:13
ŻEBY TE *** Z CHARMONII CHOCIAŻ ŁADNE BYŁY HA AH AHA HA https://youtu.be/JZpxaiNV_sM
blok
blok 28.07.2020, 17:37
W Gryfinie mnóstwo koło torów mieszka a to nie jest cicho niestety.
majka
majka 28.07.2020, 17:00
Jestem szczęśliwa
stefa
stefa 28.07.2020, 16:35
Genialny pomysł!

Pozostałe