Złodziejowi hulajnogi daję czas do wieczora w czwartek!

  • 29.07.2020, 23:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złodziejowi hulajnogi daję czas do wieczora w czwartek! Z taką naklejką jest skradziona hulajnoga.
Wczoraj w nocy albo dziś rano 28/29 lipca 2020 r. została skradziona synowi z klatki spod drzwi przy ul. Słowiańskiej w Gryfinie hulajnoga. Z taką naklejką jak na zdjęciu. Hulajnoga ma różowy hamulec. Jeśli ktoś ma informację lub widział kogoś z taką hulajnogą, proszę o informację pod nr tel. **** lub zadzwonić domofonem pod ** - podaje nasza czytelniczka, prosząc o publikację ogłoszenia.

Osobie, która ukradła hulajnogę, daję czas do wieczora 30 lipca 2020 r., by oddać ją na miejsce bez żadnej odpowiedzialności.

Wieczorem idę zgłosić kradzież na policję - informuje mama chłopca, któremu skradziono hulajnogę.

 

Aktualizacja:

Hulajnoga została oddana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!
! 31.07.2020, 09:37
Złodziejowi hulajnogi należy *** nogi, wtedy zapamięta, że innych rzecz ma być nietknięta.
.
. 30.07.2020, 13:49
Hulajnoga oddana juz
Józek Cyrankiewicz łysa pała
Józek Cyrankiewicz łysa pała 30.07.2020, 19:30
hulajnogi raz zdobytej nie oddamy nigdy , „Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw nowemu właścicielowi hulajnogj, niech będzie pewny, że mu tę rękę nowy właściciel odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji,
Okoń
Okoń 30.07.2020, 14:37
Kto zaj.......
Ulka
Ulka 30.07.2020, 13:48
Sprawdź olx
wystawka
wystawka 30.07.2020, 11:40
Leżała sobie to wziołem. Znalezione to niekradzione więec nie strasz bo ***
Okoń
Okoń 30.07.2020, 13:46
Świniaku oddawaj hulajgire
Odpuść nam ...
Odpuść nam ... 30.07.2020, 11:16
To grzech. Tylko dotyk boży księdza nie jest grzechem. Bóg i Ziobro cię ukarzą a wobec księdza umorzą postepowanie za brak szkodliwości.
To patriota zadbał o twoją własność
To patriota zadbał o twoją własność 30.07.2020, 11:12
Szukaj w mieszkaniu w klatce
...........
........... 30.07.2020, 10:53
Jak zwykle Słowiańska.Wszystko w Gryfinie od torów w dół to samo złodziejstwo i menelstwo.
Kaśka
Kaśka 30.07.2020, 15:55
Najgorszego kur..... tam koczuje
Sąsiad
Sąsiad 30.07.2020, 15:41
Debil
X
X 30.07.2020, 10:17
Kto zostawia rzeczy na klatce ?
Gumolit
Gumolit 30.07.2020, 09:58
Przegumować szumowine jak czyni to Knagulec
Binladen
Binladen 30.07.2020, 09:56
Sprawdziłbym szopkę wanniarza
Binladen
Binladen 30.07.2020, 15:57
wanniarz do puchy i kołyska szczerbatą cyna juz ch.... ostrzy
eryn
eryn 30.07.2020, 09:44
Złodzieju, miej serce i odwagę!
Lumpy
Lumpy 30.07.2020, 09:57
Nie oddamy
Brak słów
Brak słów 30.07.2020, 09:06
Żeby dzieci okradać... to już ostatnie dziadostwo i chamstwo..
Marta
Marta 30.07.2020, 08:47
Życzę powodzenia!
zaniepokojony
zaniepokojony 30.07.2020, 08:07
Wszystkie posterunki w powiecie powiadomione,blokady na drogach ustawione,na przejsciach granicznych stan podwyzszonej gotowości do wieczora znajdzie się amator cudzej wlasności.jakby co to nawet Rada ministrów zbiera sie w trybie nadzwyczajnym.Będzie dobrze.
gumowiec
gumowiec 30.07.2020, 07:18
załoze sie ze to robota knagulca
Knagulec
Knagulec 30.07.2020, 09:54
Juz ją dojeżdżam a tobie guma
ha ha
ha ha 30.07.2020, 06:59
trzeba pilnować swoje zeczy a nie burdel robić na klatce
Knagulec
Knagulec 30.07.2020, 01:50
I co mi zrobisz
Knagulec
Knagulec 30.07.2020, 09:55
Nie podszywaj się cycu
Ncj
Ncj 30.07.2020, 00:25
To ci z LGBTQ agde rtv
pati
pati 30.07.2020, 00:05
Okraść dziecko może tylko najgorsza szumowina bez honoru!
Szumowina
Szumowina 30.07.2020, 11:42
Odczep się ode mnie, tych lewych maseczek i respiratorów

Pozostałe