Mistrzowie parkowania na ulicach Gryfina

  • 30.07.2020, 13:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzowie parkowania na ulicach Gryfina Fot. czytelnik igryfino
Jak widać na zdjęciach, w Gryfinie można zaparkować gdzie się tylko chce i jak chce. Czy straż miejska jeszcze istnieje? - pyta nasz czytelnik.

Zdjęcia "mistrzów parkowania" otrzymaliśmy od jednego  czytelników. Dziękujemy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radniak
Radniak 01.08.2020, 17:50
Problemu by nie było gdyby w centrum były wolne miejsca.Na całym swiecie są w centrum miejsca płatne i za 2 złote można się zatrzymać i sprawę załatwić, W Szczecinie rozszerzają strefę do 12 tys. miejsc, a u na teraz ZERO.
mieszkaniec
mieszkaniec 31.07.2020, 10:26
Temat bumerang....bardzo często na 11 Listopada tak parkują - zdjęcie 2,3 ..To nie jest temat Władz, nie mieszać Polityki!!! Gdzie jest w Gryfinie Straż Miejska? Policja? ale głównie pytanie jest o Straż Miejska, jeżeli dalej siedzą w krzakach to złożyć należy wniosek o zlikwidowanie. W niedzielę dzieciaki skakały po koszach przy Biedronce, 10 min dzwonienia na straż nie pomogło, nie dodzwoniłem sie!!!!! masakra
112
112 31.07.2020, 11:27
A Policji nie ma w mieście? Straż Miejska ma 1 radiowóz a policja? Ile ma policja?
ub
ub 31.07.2020, 09:38
Nudzi się komuś, że chodzi po mieście i robi zdjęcia źle zaparkowanych samochodów, czy to jakiś emerytowany SB-ek, który tęskni za starymi czasami?
Czytelniczka
Czytelniczka 31.07.2020, 11:13
Pewnie jesteś właścicielem tak zaparkowanego auta i przeszkadza Ci to, że ktoś porusza temat.
Niektórzy prawo jazdy wygrali chyba w chipsach.
Posterunkowy
Posterunkowy 30.07.2020, 21:10
Ten temat powraca jak bumerang i nic się nie dzieje . Sprawa takich parkowań cały czas wzrasta . Do naszych władz kieruję słowa KIEDY WY TE 4 LITERY RUSZYCIE .
m
m 30.07.2020, 19:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

San escobar
San escobar 30.07.2020, 15:39
Co za Niedorozwoje prowadzą te auta gdzie jest straż miejska policja
Jb
Jb 30.07.2020, 15:39
Straż miejska? TYLKO jeżdżą po mieście cały dzień albo chowają się po krzakach?
112
112 31.07.2020, 11:28
A co mają siedzieć w urzędzie to chyba normalne że jeżdżą po mieście heheheh
Hm
Hm 31.07.2020, 13:44
Jeździć po mieście to dla ciebie normalne? A ruszyć te cztery litery i przejść pieszo np po parku zobaczyć jak im pod nosem pieski ładnie walą kopy nie łaska?
Kierowca
Kierowca 30.07.2020, 15:08
Często pieknie parkują na jednokierunkowej obok laboratorium, straż miejska nie widzi, az nie można przejechać samochodem, bo pewnie ktoś musiał szybko do banku wpaść...ale tam chyba tak zawsze...
Knagulec