Znany gryfinianin koczuje na kwadracie

  • 30.07.2020, 18:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znany gryfinianin koczuje na kwadracie
Piszę do Państwa redakcji w sprawie pana, który od jakiegoś czasu "zamieszkał" w Gryfinie na ławce na tak zwanym Kwadracie. Jest to pan znany w Gryfinie, niegdyś był dyrektorem jednej z instytucji w naszym mieście - pisze do nas czytelnik.

-Ten pan od kilku dni siedzi, a potem śpi dniami i nocami na ławce. Niestety także spożywa alkohol, ale być może za pośrednictwem Państwa Redakcji uda się nagłośnić sprawę. Podkreślam, że tu nie chodzi by Pana przegonić, ale pomóc mu za sprawą różnych instytucji. Dziękuję z góry za pomoc - pisze czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.08.2020, 21:55
Witam czy z tym psndm6jedt wszystko dobrze?? Bo widziałem w piątek jak Pan rozmawia że strażą miejską a potem przyjechało pogotowie i zabrało tego pana
Mieszkanka
Mieszkanka 10.08.2020, 21:53
Witam co dzieje się z tym Panem co przebywał na kwadracie?
kawka
kawka 05.08.2020, 12:14
Znam czlowieka ; glupi nie jest /nie byl /Nawet rodzina , na ktora sie wypial , probowala mu pomoc za wszelka cena , byl wrecz obrazony .....Tak wszyscy nad nim placza a czy ktos placze nad jego dziecmi !!!!zostawil je bez srodkow do zycia , szczegolnie najmlodszego syna W takich przypadkach powinna zadzialac instytucja przymusowego leczenia ...No ale teraz to juz musztarda po obiedzie .Niech se tam spoczywa w spokoju na tej laweczce !!!
i już walczy ha ah ah narazie z nałogiem
i już walczy ha ah ah narazie z nałogiem 03.08.2020, 16:12
ON juz sie wprawia w surwiwalu ha ah ah czuje ze idzie wojna
Feliks
Feliks 01.08.2020, 17:08
Nie znam człowieka.
mieszkanki
mieszkanki 01.08.2020, 17:14
Ciebie też nie znamy i znać nie chcemy.
Pindol
Pindol 03.08.2020, 00:02
Ja bym zapodał mu
Zapodaj Pindolu
Zapodaj Pindolu 03.08.2020, 14:32
Zawsze przyjmie.
mieszkanka
mieszkanka 01.08.2020, 19:49
Do kościoła baby wstrętne covidem się zarażać a nie pisać po portalach.
Kiwał, kiwał , kiwał aż sam się zakiwał ...
Kiwał, kiwał , kiwał aż sam się zakiwał ... 01.08.2020, 02:28
Ma mieszkanie w DPS w Dębcach , ma wysoką emeryturę ale protestuje bo został pokrzywdzony przez los i cały świat. Rodzice mu zmarli i został sierotą. Mieszkanie przepił. Kierowniczka i personel w Dębcach zabrania mu pić a jak jest pijany to odwożą do izby wytrzeźwień. Wódka droga. Koledzy odsunęli się a rodzina zerwała kontakty. Współlokatorzy z pokoju głupi i do tego trzeźwiejący alkoholicy.. Do pubu czy baru go nie wpuszczą bo go znają i dawno temu dostał szlabany. Nie myje się i robi pod ... . Dorociak Bronek był chociaż czysty i nie śmierdział. No i protestuje bo ma krzywdę. Nie dociera do niego, że powinien sobie nająć pokój w domu dla seniorów bo dom pomocy społecznej jest dla biednych a on ma emeryturę i to wysoką. Jak to uzależniony. Umrze tam i zrobi wszystkim na złość. Jak dziecko.
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 03.08.2020, 00:04
I jeszcze go zwyrole z kwadratu oprawią z rynty
Młodzież
Młodzież 01.08.2020, 00:02
Dobrze, że każdy człowiek, który komentuje ten post jest idealny i nigdy nie zabłądził w swoim życiu i wszystko mu się układa tak jak powinno. Ludzie zejdźcie na ziemię, ponieważ nie jeden ma problem z alkoholem nawet jeśli o tym głośno nie mówi czy nie pokazuje a jak nie z trunkami to z czymś na pewno. W chwili obecnej podwinęła się starszemu Panu noga ale nie znaczy, że do ostatnich dni będzie miał ją podwiniętą, a skoro wiecie Państwo, że jego mama zmarła to widocznie musi w jakiś sposób sobie odreagować tak jak każdy. Dobranoc :)
kufer
kufer 01.08.2020, 00:35
Tu nie trzeba być ideałem, ale nie można przepić własnego życia. Sam musi chcieć wrócić do społeczeństwa, bo teraz żyje jak zwierz.
Zula Anula
Zula Anula 31.07.2020, 22:50
To jest madry ,oczytany ,wykształcony człowiek,mam książkę napisaną przez tego pana,zniszczyło go dwoch braci,ale nie jego to bracia,to szuje i s.....
kufer
kufer 01.08.2020, 00:36
Jak by był mądry to by życia nie przepił.
Też czytelnik
Też czytelnik 01.08.2020, 18:54
Ostatnie 20 lat czytał tylko etykiety.
naturalna selekcja
naturalna selekcja 31.07.2020, 21:58
Takie wybrał życie. Jest inteligetny. Sam może odmienić swój los. Albo wkrótce umrze z przepicia.
kufer
kufer 01.08.2020, 00:37
Sam się w to wpędził, sam musi z tego wyjść.
Sam wybrał. Ważne, że ma honor ...
Sam wybrał. Ważne, że ma honor ... 31.07.2020, 12:19
Pan P. nie ma renty tylko wysoką emeryturę coś około 5000. Wziął też kasę z OFE. On raczej nie powinien mieszkać w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach bo to bogaty gość.
Dres
Dres 01.08.2020, 18:19
DPS też nie jest za darmo co to nie
Okoń
Okoń 31.07.2020, 18:21
Zarobas
El Greco
El Greco 03.08.2020, 14:36
Zarobas jak Zorba. Zawsze szczęśliwy.
Baron
Baron 31.07.2020, 10:59
Chodzi zapewne o *** znam człowieka słyszałem dużo o nim między innymi to,że ma problem i to spory z alkoholem właśnie nie dawno zmarła mu matka. Miał rodzinę żonę,Syna wszystko stracił przez picie alkoholu.
Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia 01.08.2020, 18:55
Pije bo został sierotą.
zgr-edo
zgr-edo 31.07.2020, 08:32
Nagłośnić sprawę ? ona jest głośna od dawna. Z tego co wiem, to P. jednak sam sobie spierd... życie. To nie wina Piłata. Teraz już nikt nie jest mu w stanie pomóc. Szkoda, że nie ma litości dla najbliższej rodziny. Parę lat temu pokazano mi go na parkingu pod Biedronką. To był dla mnie szok. Szkoda go jako człowieka. Nikt mu alkoholu na siłe do gardła nie wlewał. Każdy facet lubi się napić, ale trzeba znać granicę.
Nie wierzę aby nikt mu nie chciał pomóc. Już samo to , że ma miejsce w Dębcach jest gestem ludzi dobrej woli. Jednak na siłę nikogo się nie uszczęśliwi. Poza tym, skończył już 65 lat więc ma rentę . Wcale nie wiadomo, czy on oczekuje jakiejkolwiek pomocy. Jest w pełni władz umysłowych i zamkniecie go w ośrodku zamknietym nie wchodzi na razie w grę. Biedna ta jego mama była. Zapewne swoim postępowaniem, w dużym stopniu przyczynił się do ..... Wyrazy współczucia dla J.
Andzia
Andzia 31.07.2020, 07:33
P. nie raz dostawał pomoc ale wybrał alkohol
krótko
krótko 31.07.2020, 00:00
Może sobie pomóc tylko sam. Ale musi chcieć.
Kumpel
Kumpel 30.07.2020, 22:50
Ludzie co wy wiecie o tym człowieku. Piłat go udupił bo musiał pokazać że ktoś wiecej pije w robocie niż on. A teraz, ma chyba miejsce do spania w dpsie, ale tydzień temu zmarła mu matka. Mieszkającą obok kwadratu, może podąża za nią.
Marcel z 1a
Marcel z 1a 01.08.2020, 03:45
Jak by mi mama zmarła też bym pił.
fakty
fakty 01.08.2020, 12:00
Ale on pił kilkadziesiąt lat wcześniej zanim zmarła mu matka.
Dramat rodzinny
Dramat rodzinny 03.08.2020, 14:37
Bo wcześniej umarł mu tata i został półsierotą.
ruda
ruda 30.07.2020, 22:37
szkoda człowieka, ale sam dokonał wyboru
krótko
krótko 31.07.2020, 00:01
Zawsze można zejść z drogi i przejść na inną.
Cz......
Cz...... 30.07.2020, 21:35
To jego decyzja, alkohol jest silniejszy. Przykro patrzeć, trudno uwierzyć że tak może człowiek się stoczyć.
Antoni
Antoni 30.07.2020, 21:26
Kto to taki? Aż nie chce się wierzyć, że można przegrać z godnością.
filip
filip 30.07.2020, 21:09
Pan Czesław również koczuje gdzie się da Poldek znalazł miejsce może by i tym pomóc, Słabi, uciekli w alkohol
Gryfinianin
Gryfinianin 30.07.2020, 20:30
Każdy spędza urlop jak lubi jedni na RODOS, jeszcze inni na morzem lub w górach a ten Pan wybrał ławeczkę na kwadracie.

Pozostałe