Gryfinianie sprawdzają się w branży restauratorskiej

  • 30.07.2020, 22:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianie sprawdzają się w branży restauratorskiej
Dziś 30 lipca 2020 r. zorganizowano uroczystość z okazji pierwszej rocznicy działalności restauracji i kawiarni Piastów 30. Lokal jest co prawda w Szczecinie, ale prowadzony przez ludzi związanych do niedawna z Gryfinem.

Restauracja i kawiarnia Piastów 30 prowadzona jest przez Macieja i Katarzynę Szabałkinów. On swego czasu był wiceburmistrzem, a ona piastowała kierownicze stanowiska w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

Dziś Piastów 30 dało próbkę swoich możliwości kulinarnych, ale i organizacyjnych. „Na żywo” - na oczach gości gotował szef kuchni Maciej Drożdżewski. Prowadzenie i oprawę muzyczną przekazano Krystianowi Królowi.

Jak wygląda lokal i co powiedział Maciej Szabałkin na otwarciu uroczystości? – zobaczmy na krótkim filmiku oraz w fotogalerii:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wykończyli go bo popierał nie tego
Wykończyli go bo popierał nie tego 03.08.2020, 14:42
W Gryfinie takich likwidują jak Feliksa i stoi od trzech lat buda z paździerzami na eksponowanym miejscu. Pomnik Sawaryna.
niezazdrosny
niezazdrosny 01.08.2020, 00:49
Dobra miejscówka to połowa sukcesu.
Vhb
Vhb 31.07.2020, 22:57
Super gratulacje i dalszego sukcesu
gryfiniak
gryfiniak 31.07.2020, 21:20
W Szczecinie trudno się wybić. ALe życze powodzenia!
DO BOJU HA A AH AJWAJ AL;ELUJA I DO PRZODU
DO BOJU HA A AH AJWAJ AL;ELUJA I DO PRZODU 31.07.2020, 20:45
POLECAM FILM AKWARIUM HA HA AH O SORY TOZSAMOMOŚĆ NO WŁAŚNIE CZYJA AH AH AH https://www.cda.pl/video/28790… *** JAK RYBKI W NOWYM AKWARIUM IV RZESZA POSPOLITA HA HA AH
do przekupnego Ajwaja
do przekupnego Ajwaja 31.07.2020, 21:13
Ajwaj, a tobie płacą za reklamowanie tych kiepskich stron?
RUBLE NIE ŚMIERDZĄ HA AH AH
RUBLE NIE ŚMIERDZĄ HA AH AH 31.07.2020, 21:20
TAK CI Z GRU HA AH AH RODZINNA TRADYCJA ZOBOWIAZUJE HA AH AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.07.2020, 19:53
wpadnę na wyzerkę ha ha ah ah https://youtu.be/IzuQyISry8U ha ha ah aha jedz kopuluj i płać podatki ha ha ah aha BĄDZ ZAWSZE DOBRY HA HA AH AH USMIECHAJ SIĘ DO NIEGO AH AH AH JA SIĘ Z TEGO SMIEJE ZDYCHAM JAK CZŁOWIEK AH AH AH A
WKRĘCONY PREZYDENT HA AH AH
WKRĘCONY PREZYDENT HA AH AH 31.07.2020, 21:25
PIJĘ TYLKO ZUB ROVKĘ HA HA AH ROSYJSKI PRODUKT REGIONALNY HA AH AH TAK JAK TEN Z ONZ HA HA AH AH
mila
mila 31.07.2020, 19:20
Ludzie ciągną tam gdzie dobrze jeść dają w rozsądnej cenie. I dalego to popularna knajpka, zwłaszcza w porze lanczu.
piękna i bestia
piękna i bestia 31.07.2020, 15:20
Jak taki Maciuś zdobył tak piękna kobietę?
M
M 31.07.2020, 18:56
To już wiesz,że są lepsze bestie, ale ci zostali starymi kawalerami
tetter
tetter 31.07.2020, 15:12
Pracuję w biurowcu niemal od początku. Z czasem, lokal zmienił właścicieli, swój klimat oraz nazwę. Jest dobrze.
ona
ona 31.07.2020, 15:04
Byłam tam w zeszłym roku po otwarciu jak było o tym głośno w pełnych kręgach. Jedzenie na wagę, tj. nakładasz i płacisz przy kasie w zależności od wagi. Wychodzi całkiem dobrze cenowo i smaczne było.
burza
burza 31.07.2020, 12:13
Przekąski i dania - pychota. Restauracja na wysokim poziomie, z klasą. Gratulacje.
POKO kaaut
POKO kaaut 31.07.2020, 10:55
A jak tak angielskie drogi ??? Uciekali lewą stroną ???
POKO to od początku dmuchana sprawa
POKO to od początku dmuchana sprawa 31.07.2020, 16:59
Angielskie drogi po chyba już 7 latach widać że było wymysłem Milera. Tyle lat i co? I g...
Kulopeta
Kulopeta 31.07.2020, 10:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wirus golfista
wirus golfista 31.07.2020, 10:11
Zapowiada się piękna plajta
do wirus golfista z UMIG
do wirus golfista z UMIG 31.07.2020, 15:17
Tercecie, wasze życzenia się nie spełniają.
Ada
Ada 31.07.2020, 10:06
Jak to dobrze że nie w Gryfinie. Restauracja wcale nie robi wrażenia i chyba nie ma powodzenia. Może panią Gessler wezwali by na pomoc. :;)
Pro gospodarka Sawaryna
Pro gospodarka Sawaryna 01.08.2020, 18:43
W Gryfinie po akcjach tercetu to zostają ruiny jak po wyburzanych kamienicach i paździerze jak po Feliksie.
blog
blog 31.07.2020, 21:10
"Ada" na tobie nic nie robi wrażenia bo jesteś źle nastawiony. a o powodzeniu decydują klienci a nie hejterzy z UMiG.
D
D 31.07.2020, 10:06
Najśmieszniejsza jest ta pani, ktòra zgrywa damę, ale trzymana książka zdradza wulgarność...
Kolo
Kolo 01.08.2020, 18:49
Kasia to piękna kobieta. Zazdroszczę ...
O
O 31.07.2020, 15:16
Nie sądź dzieła po okładce D
🥰
🥰 31.07.2020, 09:43
Piękna para aż miło popatrzeć
Z dzisiaj
Z dzisiaj 31.07.2020, 17:01
Prawda, a potwierdzeniem tego jest część komentarzy podyktowana zazdrością.
rodzina
rodzina 31.07.2020, 09:40
Nieźle, wiceburmistrz i kierowniczka urzędu - jakie to miłe :D
TKM
TKM 31.07.2020, 15:18
A Milery mu zazdroszczą aż paluchy obgryzają ;-)
CKM
CKM 01.08.2020, 18:45
Kupuwałem tam wódę spod lady.
Mała Mi
Mała Mi 31.07.2020, 14:01
To taki nasz lokalny Sasin - za co się nie weźmie to w gowina obróci :-)

Nawet z wyglądu równie ***
🤗
🤗 31.07.2020, 18:12
Ej, zazdrośnica, brzydko. Popatrz na siebie....
 Cyngiel ?
Cyngiel ? 31.07.2020, 13:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ja
Ja 31.07.2020, 08:10
Puściutko coś na tej imprezie
byłam! widziałam!
byłam! widziałam! 31.07.2020, 21:25
do Ja: Czy ja wiem, metraż duży - w sumie trzy duże sale, które można rozdzielić plus duży taras. A na imprezie przez te 2 godziny jak byłam to przewinęło się ok.120 gości. A do tego stali klienci, więc nie wiem czy to dużo czy mało, ale najważniejsze, że interes się kręci. Gdyby było inaczej to nie robiliby imprezy bo nie byłoby za co.
żal
żal 31.07.2020, 08:02
Wszystko co lepsze to nie w Gryfinie, ludzie uciekają z tej brudnej dziury,a miało być tak pięknie z tężniami nawet....

Pozostałe