Będą łatać Łużycką

  • 31.07.2020, 10:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będą łatać Łużycką
Dzisiaj 31 lipca 2020 r. od rana trwają prace przy wjeździe do Gryfina od strony Widuchowej. Kierowcy napotkają utrudnienia także nieco dalej na ul. Łużyckiej.

W tych dwóch miejscach ruch sterowany jest ręcznie. Można zatem spodziewać się korków.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gumowiec
gumowiec 03.08.2020, 19:56
Będą łatać Łużycką,lepiej niech Knagulcowi spodnie i gacie załataja bo chodzi jak dziad.
Jura
Jura 01.08.2020, 20:04
Łeb niech sobie załatają ta firma to porażka to co cepy robią to nie do opisania
Knagulec
Knagulec 31.07.2020, 17:22
Przegumować walec
Bbb
Bbb 31.07.2020, 16:39
Któryś rok z rzędu planują w budżecie kasę na remont Łużyckiej i nie realizuje. Stara szkoła poprzednika. Wirtualne inwestycje. A potem drogi dla znajomków pod dom.
radny
radny 31.07.2020, 17:03
Nawet nie planuje leń. Tylko przed wyborami coś przebąkiwał.
Ulka
Ulka 31.07.2020, 14:57
Zostawić mi te dziury i wertepy
Drogowcy
Drogowcy 31.07.2020, 11:01
Powinni najpierw zrobić obwodnice. Zamknąć całkowicie il. Łużycka i zrobić ja porządnie cała ! Te latanie od lat spowodowało ze to najgorsza droga w gminie mimo corocznych remontów. Nie dziwie się ze firmy które się tego podejmują robią szybko i byle jak. Mimo najszczerszych chęci robią to co gmina oczekuje a wiec latanie dziur za to im płaci . Jak zrobić drogę skoro jest tam tak duży ruch? Asfalt i wszystko potrzebuje czasu... to nie wina drogowców tylko złej organizacji . Gmina mogłaby zamknąć całkowicie odcinek a puścić ruch stadionem i wyjazd koło laguny zrobić. Np. Ale co do dalszego odcinka to nawet jakby chcieli zrobić to którędy objazd ?! Wiec jedynym wyjściem jest obwodnica...
No to do roboty
No to do roboty 31.07.2020, 12:00
Ale która ? Sawaryn robi trzy. Najtaniej by wyszła Słoneczna bo Sawaryn objechał ją osobiście, na próbę już w 2013 r. i mówił, że się nadaje na obwodnicę i to przy niewielkim koszcie. 
radny
radny 31.07.2020, 17:04
Teraz widać ile były warte jego słowa w 2013 roku.
KierowcaZGR
KierowcaZGR 31.07.2020, 10:57
Piąteczek i koreczek widzę że drogowcy kochają robić wahadła tuż przed weekendem 👌

Pozostałe