Artur Nycz uhonorowany tytułem "Samorządowiec - Spółdzielca 2020"

  • 31.07.2020, 14:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Artur Nycz uhonorowany tytułem "Samorządowiec - Spółdzielca 2020" Fot. dost.
Krajowa Rada Spółdzielcza uhonorowała w lipcu 2020 r. gryfinianina Artura Nycza tytułem "Samorządowiec - Spółdzielca 2020". Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Od 2004 r. środowisko spółdzielcze nagradza tych przedstawicieli samorządów lokalnych, którzy z przychylnością i zrozumieniem patrzą na działalność spółdzielni na ich terenach. Konkurs „Samorządowiec-Spółdzielca”, którego finał tradycyjnie odbywa się pod koniec marca, ma uhonorować za życzliwość i docenianie roli spółdzielczości w lokalnym środowisku. Patronat nad tą inicjatywą objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, a jego przedstawiciele co roku uczestniczą w uroczystym nadaniu tytułów „Samorządowiec-Spółdzielca”.
 
Wyróżnienie „Samorządowiec –Spółdzielca” jest wyrazem uznania dla działaczy samorządowych, radnych, posłów, senatorów i polityków za ich aktywną i owocną współpracę ze spółdzielniami, za wspieranie i obronę spółdzielczości, za docenianie jej roli w rozwoju społeczno-gospodarczym i kulturalnym środowisk lokalnych, za podejmowanie wspólnych ze spółdzielcami, działań mających na celu kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego i rozwijanie demokracji.
 
Spółdzielczość - jako ruch gospodarczy i społeczny przeciwstawiający się dominującemu na dzisiejszym rynku nastawieniu wyłącznie na zysk - nie ma dziś łatwego zadania. Chce on pozostać wierny swoim zasadom w działalności na rzecz członków, zapewniając im godziwą pracę i wynagrodzenie za nią, a także możliwość decydowania o spółdzielczym majątku. W sytuacji, gdy lokalne władze samorządowe lub urzędnicy państwowi nie wykazują zrozumienia dla wartości i spółdzielczych zasad gospodarowania, spółdzielnie napotykają na wiele trudności w swej działalności i w rozwoju - nawet wówczas, gdy są jedynym i najpoważniejszym pracodawcą w gminie - mówi nam Artur Nycz.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SLD
SLD 03.08.2020, 10:28
Swój swojego zawsze poprze.
Pipi
Pipi 02.08.2020, 09:53
a co to za zbiórka? jakiś hufiec jak za PZPR
Magda
Magda 01.08.2020, 23:22
Pan Artur to jedyna nasza szansa na normalnego odpowiedzialnego Burmistrza!
o losie
o losie 01.08.2020, 22:06
Panie Arturze , czy pan naprawdę wstydu nie ma, do czyjego ogródka pan jeszcze wskoczy po sławę?!!
stary waran
stary waran 01.08.2020, 11:47
Spółdzielnia to przechowalnia starych emerytów.Maja godziwe emerytury i fajne pensje do tego.Można się ustawić? Można:)Spółdzielcy zapłacą!
Fakt
Fakt 01.08.2020, 11:17
Spółdzielnia KORYTO ma się dobrze,a nawet lepiej
nigdy więcej
nigdy więcej 01.08.2020, 10:09
W spółdzielniach komusza brać ma się bardzo dobrze,natomiast odbiór społeczny tych ludzi jest bardzo niski,sa to ludzie ogólnie mówiąc bardzo przeciętni.
Dyl
Dyl 01.08.2020, 08:56
a w TV nic o tym wydarzeniu nawet nie wspomnieli, dranie jedne.
DWTEKTYW MAREK CZEKOLADOWE OKO HA AH AH A
DWTEKTYW MAREK CZEKOLADOWE OKO HA AH AH A 31.07.2020, 22:46
KIELNIE ZNA Z OBRAZKA HA AH AH PROPORCJE ZAPRAWY Z BITWY POD GRUNWALDEM HA HA AH 1410 HA HA AH ALE JEST WTBITNY TAK JAK I TA RESZTA CIECI Z SATURN GEYEWA HA HA AH https://youtu.be/hRdYz8cnOW4 HA HA AH I TEN WIELKI WYBTRYSK HA HA AH CO ZA TEATR
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 31.07.2020, 22:24
https://youtu.be/M-skpeuYmfE A CZY DOSTAŁ USMIECH SATURNA ODBITY W BETONIE PARTYJNYM AH AHAH
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU 31.07.2020, 22:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Krzysiek
Krzysiek 31.07.2020, 21:43
Brawo Artur!
Do wścieklicy
Do wścieklicy 31.07.2020, 18:17
Pan Nycz - świetny kandydat na naszego burmistrza,powodzenia.
Czekamy na referendum
No teraz to dopiero dostaną wścieklizny
Orka
Orka 31.07.2020, 18:05
Hahahaaaa no nie mogę:)
Zaraz?,że niby kto?że co?:)
Bez komentarza:)
Tylko gratulować!
wścieklica
wścieklica 31.07.2020, 17:07
To Milery i Sawaryn się wściekną!
KABARET  PLUS PENTAGRAM NA DOPIOE
KABARET PLUS PENTAGRAM NA DOPIOE 31.07.2020, 22:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bronek
Bronek 31.07.2020, 17:52
Och tak pewnie mu zazdroszczą takiego tytułu 🤣🤣To wielkie wyróżnienie dla nieroba. Przecież on nic nie potrafi jak tylko wciskać ludziom kity. To dopiero byłby burmistrz. Ciekawe kto za niego by robił. O burmistrzu to może sobie tylko ten spółdzielca pomarzyć. Na prezesa PSS powinni go wybrać są dziury do załatania na parkingu i nie ma kto się tym zająć 😀😀
Powodzenia
Powodzenia 31.07.2020, 17:07
100 procentowy kandydat na nowego burmistrza Gryfina. Może od nowej kadencji a może po wyborach po referendum.
London
London 01.08.2020, 15:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jola
Jola 31.07.2020, 16:34
Serdeczne gratulacje!
Bronek
Bronek 31.07.2020, 16:30
Nycz dobrze ze chociaż u spółdzielców się udziela bo o swoich wyborcach zapomina zaraz po wyborach. Jeszcze nie zrealizował żadnego punktu że swojego programu wyborczego. Takiemu to życie płynie.
Nieudacznicy odejdą w niebyt
Nieudacznicy odejdą w niebyt 31.07.2020, 17:09
Panie Pawle, Tomaszu i Mieczysławie. Jesteście już niewybieralni. To wasz koniec.
Do nieudacznicy
Do nieudacznicy 31.07.2020, 20:33
Ty ich nie wybierzesz ?😂😂😂
Bbb
Bbb 31.07.2020, 16:29
Spółdzielnie mieszkaniowe, w większości synekury dawnych działaczy socjalistycznych. Niereformowalne twory. W nagrodę za działalność w młodzieżowce bolszewickiej można nawet było dostać bez doświadczenia jakiś stołek dyrektorski od czerwonego barona. Dzisiaj niektórym zostaje tylko czerwony nos. A konkurencja debilna. Jeszcze brakuje samorządowców lekarzy, samorządowców emerytów, samorządowców adwokatów, samorządowców sportowców, samorządowców kanalarzy itp. Jak się nie ma czym lansować, to się wymyśla konkurencje. Żenada
Nick