Zakażeni koronawirusem biorący udział we mszy św.? Komunikat gryfińskiego sanepidu

  • 01.08.2020, 10:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zakażeni koronawirusem biorący udział we mszy św.? Komunikat gryfińskiego sanepidu
Poniżej podajemy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 17.07.2020 do 31.07.2020 roku uczestniczyły we mszy świętej, przystępowały do komunii i/lub spowiedzi w:

- Kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Klępiczu

- Kościele filialnym pw. Narodzenia NMP w Starym Objezierzu

- Kościele filialnym pw. MB Królowej Korony Polskiej w Żelichowie

- Kościele filialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Nowym Objezierzu

Osoby te proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Gryfinie w dniach (01.08.2020 – 03.08.2020) pod numerami telefonów:

694 493 763 – telefon alarmowy całodobowy

605 739 898

91/ 416 23 43

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmm
hmm 06.08.2020, 19:07
A na wsi prawie pusto.
kim jest cmokier
kim jest cmokier 04.08.2020, 22:06
Mówią, że cmokier plebanów pozarażał. ktoś coś wie
Wacek
Wacek 05.08.2020, 09:29
Ten cmokier to przyjezdny z kurii?
Soszkin
Soszkin 04.08.2020, 03:12
Bóg tak chciał :)
To wydarzyło się w Piątek:-)
To wydarzyło się w Piątek:-) 03.08.2020, 16:34
Sobota
wirus
wirus 03.08.2020, 07:28
Idę po was-WIRUS
Dziwny jest ten świat
Dziwny jest ten świat 02.08.2020, 18:27
To już teraz ośrodek zdrowia w Cedyni,drutem kolczastym,doktorzy odgrodzą od pacjentów. Do tej pory nie szło się dostać tylko telefonicznie a jak virus w regionie to już zapomnij człowieku.W całym Szczecinie i w Chojnie pacjentów przyjmują a w Cedyni NIE.
koronka
koronka 02.08.2020, 17:15
Ukochany kraj, umiłowany kraj, ukochane i miasta ii wioski 1.Tak opiewal poeta nasz kraj.
dobra rada
dobra rada 02.08.2020, 17:10
Słuchajta wioskowi rano przyjedzie do was sanepid dlatego już teraz uciekajta uciekajta do lasu bo was przymknom
Relka
Relka 02.08.2020, 13:59
Komunii w czasie pandemii nie powinno być w ogóle bo nawet w rękawiczkach będzie przenosił zarazki z jednego wiernego na resztę
do Relka
do Relka 02.08.2020, 16:46
Nie wiem czy wiesz, że jak zjesz tego koronawirusa to ci nic nie będzie. Gorzej jak wsadzisz do nosa lub oczu. Ale to przecież niemożliwe!
ministrant
ministrant 02.08.2020, 12:08
Ksiondz nie świenta krowa powinien odprawiać msze w masce a komunie podawać w rekawiczkach i to by bylo na tyle
kromal
kromal 02.08.2020, 12:21
Ministrant bredzisz. Oglądasz telewizję? Czy tam mówią w maseczkach do mikrofonu? Droga pokarmową też nie można się zarazić.
K
K 02.08.2020, 11:44
Ostatnia mszę odprawiał w czwartek. I wtedy już źle się czuł. Zdrowia życzę!
Ktoś
Ktoś 02.08.2020, 11:13
Ksiądz pochodzi ze Szczecina .
Przyjechał niedawno na parafię Klępicz ale regularnie jeździ do Szczecina.....ponadto księża spotykają sie więc parafia Moryń i Cedynia również jest zagrożona.....
Mira
Mira 02.08.2020, 12:41
Bo to dekanat to muszą się spotykać. Ale Jak przyjechał niedawno to czy zdążyli się spotkać?
M
M 02.08.2020, 10:39
Czy to nie można iść do stanu cywilnego, zarejestrować związek a jak się sprawa wirusa uspokoi zamówić sobie mszę, jak ktoś musi i zaprosić gości. Nie ma leków, nie ma szczepionki to jest bardzo nie odpowiedzialne.
FENIX -zespół muzyczny
FENIX -zespół muzyczny 02.08.2020, 04:37
Z całym Szacunkiem ale przymknąć Kościoły !!
Jura
Jura 02.08.2020, 10:41
Z całym szacunkiem , ale bredzisz. Kościoły nie są żródłem zakażeń. Oczywiście trzeba dbać o dystans i higienę, ale to nie jesst problem.
Relka
Relka 02.08.2020, 14:02
Oczywiście że w kościele nie można się zarazic, wirus jak szatan zostaje przed wejściem 🤣🤣🤣Naprawdę w to wierzysz ?
Bez cenzury
Bez cenzury 01.08.2020, 23:46
Jesli prawda jest, ze to ksiadz jest zarazony wirusem i przez ten czas mial objawy i nic z tym nie robil i dalej zarazal innych to za chwile bedzie lokalne ognisko w moryniu i cedyni. Ukrywanie info kogo dotyczy wirus i z kim sie kontaktowal to czyste szalenstwo i narazanie ludzi na chorobe. Pytanie najwazniejsze jak sie ta osoba zarazila od kogo i gdzie?Bo na widać po i info w mediach, że to przywiozła z zewnątrz.
szum
szum 02.08.2020, 12:01
Co się czepiasz? Popatrz na relację z obchodów rocznicy w Gryfinie - oficjele, którzy biorą kasę za "sztaby kryzysowe" - bez dystansu, bez maseczek.
To czego wymagać od zwykłych ludzi?
Jak widzą różne "twoje bóle są większe niż moje"?
Jak widzą premiera w kawiarni łamiącego własne zakazy?
przestraszony
przestraszony 02.08.2020, 07:58
czy to prawda że w/w wioski zostały otoczone wojskowym kordonem sanitarnym? tak tylko pytam czy to prawda!
oburzony
oburzony 02.08.2020, 10:44
przestraszony co ty bredzisz?!
Tak bylo
Tak bylo 01.08.2020, 23:07
Swego czasu arcybiskup Dzięga grzmiał.. Chrystus nie zaraza! Woda święcona też nie. . Do kościoła trzeba chodzić.. I masa uwierzyła... A dzisiaj niech portkami trzęsą..
cóż
cóż 01.08.2020, 21:11
Bywa...
Ukasz
Ukasz 01.08.2020, 20:50
Pandemia opanowana idźcie na wybory nie ma czego się bać. Sytuacja jest opanowana. Panie Morawiecki i całe PIS planujcie się pycha władzy Was pogrąży...
Knagulec
Knagulec 01.08.2020, 20:38
Interes kręci się od ponad 2000 lat i nadal bedzie ,żadna koronka go nie zatrzyma
mondra baba
mondra baba 01.08.2020, 18:10
Przepraszam pana! Za czym ta kolejka?
– Do komuni świetej, proszę panią.
– Eee… To już dla mnie nie starczy

Pozostałe