Sołtysi zgłaszają problemy

  • 02.08.2020, 18:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sołtysi zgłaszają problemy
Na ostatniej sesji Rady Gminy w Widuchowej sołtysi mogli zgłosić swoje problemy. I kilku z nich tak też uczyniło.

Mieczysław Rodak z Polesin poruszył sprawę stanu drogi powiatowej Polesiny – Żelechowo.

-Cztery lata temu przywieziono materiał na zrobienie chodnika w drodze gminnej. Płytki niszczeją i nic się nie robi – skarżył się sołtys.

-Gdzie ten materiał? – dopytywał pełniący funkcję wójta Jerzy Sołtysiak.

Z kolei o chodniku w Krzywinie wspomniała Jadwiga Mazur. Narzekała też, że orlikiem musi teraz zajmować się… rada sołecka.

Sołtys Żarczyna – Krystyna Sztuka – poruszała sprawę remontu świetlicy.

-Trzeba nam przyłącza internetowego i zadziałać zgodnie z uwagami kominiarza – mówiła sołtys na sesji.

Sołtys Pacholąt - Stanisław Czyż – poruszył sprawę funduszu sołeckiego i placu zabaw.

Zgłoszonymi sprawami ma zająć się pełniący obowiązki wójta Jerzy Sołtysiak.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

węglarz
węglarz 03.08.2020, 23:07
Dla kogo teraz pracuje i kogo obszczekuje Pyotr W.?
Adela
Adela 04.08.2020, 17:39
Słyszałam, że dresiarz dogadał się z Julitką
Adele nie gadaj bzdur
Adele nie gadaj bzdur 04.08.2020, 18:44
Nikt go nie weźmie bo za nim smród się ciągnie!
Smutek?
Smutek? 03.08.2020, 23:05
Dlaczego wszystkie osoby na tych zdjęciach są takie smutne?
.
. 03.08.2020, 02:05
Dresiarz to przecież gorący przyjaciel Wróbla.
Danuta
Danuta 03.08.2020, 23:06
Dresiarz działa na dwa fronty bo nie wie na kogo ostatecznie postawić!
antek
antek 03.08.2020, 11:16
Przecież dresiarz nie ma żadnych przyjaciół
musik
musik 03.08.2020, 23:07
Ale obstawić będzie musiał.
Takimamyklimat
Takimamyklimat 02.08.2020, 22:33
Jaśnie Pani z Lubicza czasu nie miala, a wieś taka piękna i nic robić nie trzeba. Odwołali Anke i co... i 💩 Gosia dyrektorom przedszkola nie budziły i nic robic nie bedzie :)
kod
kod 03.08.2020, 07:29
tak trudno odwołać???
Bezradny
Bezradny 02.08.2020, 21:05
Tutaj wina radnych bo oni kasę brali i (radzili?) zostali a przepoconej już nie ma ,a tematy nie od dzisiaj. Nowy wójt to dopiero będzie miał wszyscy z problemami itd.
A dresiarza Jurek pogoń bo stracisz ciepły fotelik.
zapytanie
zapytanie 02.08.2020, 22:53
z tym dresiarzem to prawda ??? bo jesli tak to niestet traci moj glos.
Budzet
Budzet 02.08.2020, 19:11
A kto na to da kase forsy nie ma remontow nie ma i dziury w drogach i swiatla brak
zorro
zorro 02.08.2020, 19:06
Uwazam, że teraz na sesjach powinni uczestniczyć wszyscy kandydaci.
sołtys
sołtys 02.08.2020, 19:55
Do wyboru nie odbędzie się żadna Sesja RG musieli by się zająć skargą na dyr. SP Krzywiń a ta osoba pomaga pełniącemu obowiązki i jest kolegą Filipiaka-wszystko jasne nie!!! skargę Rada Gminy powinna rozstrzygnąć do 05 lipca.
kod
kod 02.08.2020, 20:26
to niemozliwe by dresiarz pomagał Jurkowi!!! To byłaby hańba. Przeciez bedąc w kuratorium obserwował go i sprawdzał
Belfer
Belfer 10.08.2020, 20:07
I nic nie zrobił w tej sprawie i dalej nie robi
Dedektyw
Dedektyw 02.08.2020, 21:08
Kod -dresiarz w swojej sprawie się odzywaj.
sołtys
sołtys 02.08.2020, 21:06
Po czynach oceniłam.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.08.2020, 19:12
Popieram powinni być wszyscy sołtysi ze względu na czas i pogodę

Pozostałe