Udało się! Franek Kępa dostanie najdroższy lek świata!

  • 03.08.2020, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Udało się! Franek Kępa dostanie najdroższy lek świata! Zdjęcie Frania i jego mamy pochodzi z profilu "Wojownik z SMA. Franek Kępa" na Fb.
Kochani, mamy to! W lipcu 2020 r. Franuś ze Szczecina skończył roczek i dostał najpiękniejszy prezent. Zebrano środki niezbędne na to, aby Franek otrzymał terapię genową - najdroższy lek świata! Przez 5 miesięcy udało się zebrać aż 9 175 485 złotych!
Udało się to dzięki ogromnej armii dobrych serc – dzięki WAM! Niemal 220 tysięcy osób wsparło Frania i jego walkę. Ten mały chłopiec, mierzący się ze straszną chorobą - SMA - dostanie szansę na lepsze życie!
 
Ze względu na to, że wielu z Was chciało jeszcze wesprzeć Frania i trwały różne akcje i licytacje na rzecz chłopca, przez parę dni pozostawiano jeszcze zbiórkę otwartą. Zebrana nadwyżka zostanie przekazana na dalsze leczenie Frania i jego rehabilitację oraz inne potrzeby medyczne.
 
W imieniu Frania, jego rodziców i swoim dziękujemy Wam za pomoc, za dobre słowo, za udostępnienia i liczne wsparcie. Za Wasz czas, za nadzieję i wiarę w to, że się uda. Jak widać - udało się, bo Razem Wielką mamy Moc!
 
Dziękujemy!
 
 
Franek wojownik melduje,że dzielnie ćwiczy każdego dnia💪
Kilka dni temu pierwszy raz zrobił swój popisowy ruch, leżąc na brzuchu a to znaczy,że czuje się pewnie i wzmacnia cały czas.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aras
Aras 05.08.2020, 10:17
Teraz czas na Kajetana Gatzke z siepomaga
powiedzmy szczerze
powiedzmy szczerze 03.08.2020, 22:29
Brawo my darczyńcy!
🙌
🙌 03.08.2020, 22:07
Budujące, że taki mały chłopiec potrafił poruszyć serca tak wielu ludzi, którzy chcieli mu pomóc i zrobili to. Szlag mnie jednak trafia, że rodzice drżeli o zdrowie swego dziecka, bo jego życie zależało od kasy. Tak nie powinno być, bo po coś w końcu płacimy te cholerne/wcale nie małe/ składki. Super, że teraz się udało, ale nie może zdrowie i życie zależeć od pieniądzy. Zdrówka dla Franusia, a dla rodziców odpoczynku, bo była to długa i ciężka droga.
Gosia z T-Z
Gosia z T-Z 03.08.2020, 20:58
Super Franuś ! Powodzenia maly wojowniku ! Dasz radę, cieszę się że moglam pomóc. Dużo zdrówka dla Ciebie i twoich wspaniałych rodziców!
miłek
miłek 03.08.2020, 14:31
Wspaniała wiadomość! Brawo MY Brawo WY!

Pozostałe