W Gryfinie nadzwyczajne spotkanie

  • 04.08.2020, 11:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie nadzwyczajne spotkanie
Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina poprosił przewodniczącego Rady Miejskiej w Gryfinie Rafała Gugę o zwołanie sesji nadzwyczajnej. Co tak przyszpiliło burmitrza, ze posiedzenie musi się odbywać w takim szybkim trybie? Poniżej propozycje Mieczysława Sawaryna. Jest jedna uchwała śmieciowa, która może być kluczowa. Jest też nowy problem - oddanie szkoły i hali przez powiat do Gryfina. Czy radni przyjmą prezent?

PORZĄDEK OBRAD

XXIII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie

w dniu 4 sierpnia 2020 r. o godz. 1500

  1. Sprawy regulaminowe

- otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Gryfino, opracowanego w ramach realizacji projektu pn. „Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego” – DRUK NR 1/XXIII
    1. dyskusja,
    2. podjęcie uchwały.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXVIII/227/12 Rady Miejskiej
    w Gryfinie z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne – DRUK NR 2/XXIII
    1. dyskusja,
    2. podjęcie uchwały.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym nr 2 miasta Gryfino – DRUK NR 3/XXIII
    1. dyskusja,
    2. podjęcie uchwały.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Gryfino na 2020 r. – DRUK NR 4/XXIII
    1. dyskusja,
    2. podjęcie uchwały.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gryfino na lata 2020-2030 – DRUK NR 5/XXIII
    1. dyskusja,
    2. podjęcie uchwały.

 

  1. Wolne wnioski i informacje.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rudy Konfident
Rudy Konfident 06.08.2020, 12:03
Czy to jest norma ? Dzisiaj, około 7.40, widziałem, jak samochodem straży miejskiej, z dwoma strażnikami jechał sobie, pewnie z domu do pracy, niejaki obywatel Nikityński . Jechali Łużycką od strony Pniewa. Już wiem, co oznacza, kiedy dyżurny straży miejskiej mówi, że wszystkie załogi są na interwencji.
nic nowego
nic nowego 05.08.2020, 20:12
Nadzwyczajne nieudacznictwo.
obi
obi 05.08.2020, 16:15
Prymitywny kosmonauto – z założonymi rękoma możesz siedzieć w knajpie lub na ławie oskarżonych w sądzie (kto wie). Posiedzenie Rady Miasta, to bardzo ważna sprawa dla wielu mieszkańców. Mam nadzieję, że siedzisz ostatni raz na tym krzesełku. Nigdy nie zasługiwałeś na tę funkcję. Pusty, fałszywy, złośliwy. Szkoła nic nie nauczyła, życie tym bardziej.
Parys
Parys 05.08.2020, 16:08
Temat urody kwestia dyskusyjna kazdy ma swoje gusty.Ale niestety inteligencja i kultura nie idzie w parze i to jest problem.
***
*** 05.08.2020, 16:06
*** ***
Pies
Pies 05.08.2020, 16:09
Jesteś totalnym kmiotem, mówiąc w ten sposób. Wszyscy normalni – damy radę. Kocham rodzinę i Rock’n’Roll.
Bogdan
Bogdan 05.08.2020, 11:07
Są radni i radni. Porównajcie wywód Witowskiej i tuż po niej konkretne pytanie Jonasika.
tyle
tyle 05.08.2020, 08:46
Jak ktoś nie potrafi zorganizować zwyczajnej sesji to przygotowywuje nadzwyczajne. NAdzwyczajne lenistwo.
Znalezione w necie 👍👍👍
Znalezione w necie 👍👍👍 05.08.2020, 08:10
Jak tak można mieć w sobie tyle złej energii, wieczne pretensje, tylko mowa nienawiści. Widzę marność pewnej niespełnionej kobiety, zero argumentów tylko atak. Na sczęście w niebie zapisuje się dobro każdego człowieka, który pomaga bliźnim w tych teudnych czasach. Sprawiedliwość nastąpi a COVID może nie odpuścić i zaatakować nawet nie wiadomo kiedy i kogo, oczywiście oby to nie nastąpiło. Szanujmy siebie nawzajem cies:my się z trudu osób, które narażają własne życie pracując dla innych i niosąc pomoc innym począwczy od planowania, zarządzania, wdrażania, ratowania życia poprzez właściwe działania a także herpiczną postawę podczas jeżdżenią karetką w tych trudnych czasach, obsłgujących petentów, dezynfekujących miejsca użytku publicznego. A kto tego nie widzi powinien ustąpić z mandatu osoby publicznej i dać szansę następnemu radnemu, który być może będzie miał inne podejście do życia i spraw po prostu ludzkich. Kto nie widzi dobra służb ten ma ziarno grochu w oczach. Szanujmy innych nie stosujmy polityki nienawiści chociaż w tych przyziemnych kwestiach...
urlop
urlop 04.08.2020, 23:26
Sesję ogłosił ale na sesję się nie zgłosił.
ma w pompce
ma w pompce 04.08.2020, 23:29
To juz tradycja.
cycuś
cycuś 04.08.2020, 23:12
Jolka jolka pamiętasz :) :)
niska emisja
niska emisja 04.08.2020, 22:05
Brawo Mietek!

Dla mnie zawsze byłeś inteligentny bezobjawowo
Doktor DOM
Doktor DOM 04.08.2020, 23:39
A mało inteligentny jest objawowo
Michał
Michał 04.08.2020, 18:40
W Gryfinie nadzwyczajne spotkanie może i nadzwyczajne ale żałuję że to oglądałem. Jestem tak zniesmaczony, że nie wiem czy już będę się poświęcał i brał udział w akcjach typu dezynfekcja i inne. Pani radna JW ja narażałem swoje życie, życie mojej rodziny i przyjaciół a pani wstaje na sesji i takie głupoty opowiada. Kobieta oderwana od rzeczywistości, całkowity brak rozeznania i zainteresowania. Opowiada takie kłamstwa żeby tylko dowalić burmistrzowi a to on jeden tylko nas wszystkich docenił i podziękował osobiście. Cały czas czuliśmy wsparcie ze strony władz. To właśnie też że względu na niego czyniliśmy tą powinnosc. Nikt z PO nawet tym się nie interesował, nikt z nami nie rozmawiał. I to są radni? A ja mam gdzieś takich radnych co rozsiewają plotki i mówią mieszkańca nie prawdę. To trzeba nie mieć wstydu żeby się tak zachowywać. Powinni to usłyszeć wszyscy co pomagają z własnego serca w walce z pandemia. Jak ich podsumowali radni PO. Skandal i wstyd. Szkoda nam tego burmistrza bo jego wkład w walce jest wielki. Tak samo jak wiceburmistrza Nikitińskiego. Dobrze że wstał na tej sesji i panią wyprostował. Zastanawia mnie jedno czy pani ta jest radna co służy społeczeństwu czy partyjnym kolegom.
Oczywiście
Oczywiście 04.08.2020, 23:30
Jaki był jego wkład od początku pandemii, to tylko koledzy z wyprawy w ALPY wiedzą.
I jakie było jego poświęcenie.
Jarząbek
Jarząbek 04.08.2020, 22:07
Ogarnij się dupowłazie władzuni
tak wychodzi
tak wychodzi 04.08.2020, 23:25
Paweł sam sobie wchodzi :)
włos się jezy  ha ah ah aha
włos się jezy ha ah ah aha 04.08.2020, 16:49
mnietek kup se nową pułkę do spania a nie włos o scianę wycierać ha ha ah ah andrych miał za krutką kołyskę dziadek szymanowicz oszczedzał ah ah ah aha i to gminie i powiatowi nie wyszło na dobre ha ah ah ah
Do roboty ....
Do roboty .... 04.08.2020, 14:20
A o braku ścieżek rowerowych w remontowanych ulicach 1-go Maja i Sprzymierzonych to kiedy ? Trzeba naprawić to niedopatrzenie panie Sawaryn,
Test ośmioklasisty się kłania
Test ośmioklasisty się kłania 04.08.2020, 14:09
A o zdewastowaniu gryfińskiej oświaty przez Seweryna nie będą dyskutowali ?
Dranie
Dranie 04.08.2020, 14:05
Sawaryn chce nam zafundować radykalną podwyżkę opłat za śmieci. Ciekawe czy radni się zgodzą ? A przecież obecnych opłat mimo 600 tysięcy złotych nadwyżki, nie płaci 6000 ludzi. Zamiast się wziąć za robotę podniosą opłaty tym co płacą. Sk..wys.. stwo.
zdziwiony
zdziwiony 04.08.2020, 14:00
Czy to nie można zaplanować i zrobić normalną sesję?

Pozostałe