Chlebomaty - szybkie, łatwe i bezpieczne sposoby na zakup świeżego pieczywa

  • 04.08.2020, 12:34
  • dost.
Chlebomaty - szybkie, łatwe i bezpieczne sposoby na zakup świeżego pieczywa
Dotychczasowe rozwiązania polegające na zakupie produktów ze specjalnie przystosowanych do tego automatów, obecnie znamy głównie z segmentu napojów, przekąsek, kawy czy słodyczy. Od niedawna mieszkańcy Szczecina mogą w ten sposób zakupić również… pieczywo. Wkrótce też prawdopodobnie w Gryfinie

Piekarnia Asprod jako jedna z pierwszych w Polsce pilotażowo uruchomiła w czterech lokalizacjach na terenie Szczecina automaty do zakupu pieczywa, umożliwiające Klientom dostęp do świeżego pieczywa w szybki, łatwy i w pełni bezpieczny sposób. Rozwiązanie to jest odpowiedzią na wyzwania, które postawiła przed piekarzami panująca pandemia koronawirusa, która na długo zmieniła rzeczywistość na wielu płaszczyznach.

- Chleb jest jednym z najpopularniejszych produktów spożywczych, naturalnie więc jako piekarnia, podejmujemy różne inicjatywy, których głównym zadaniem jest zapewnienie pełnej dostępności do wypieków – niezależnie od panującej sytuacji. Restrykcje związane z pandemią, długie kolejki do sklepów a także obawy wielu Klientów związane z dokonywaniem zakupów w tradycyjny sposób, zainspirowały nas do poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania nieoczywistych w naszej branży przedsięwzięć – podkreśla Dariusz Bielecki, prezes zarządu Asprod S.A.

Na początku kwietnia piekarnia Asprod uruchomiła e-sklep, w którym można zamawiać przez internet konkretne wypieki z odbiorem w wybranym sklepie stacjonarnym, z bezpieczną płatnością online. W poszczególnych lokalizacjach na terenie Szczecina, Stargardu, Koszalina i Goleniowa – w okresie, w którym obowiązywały najostrzejsze restrykcje - także z bezkontaktową dostawą do domu.

W trakcie pandemii w drogę ruszyły także pieCARnie, czyli food trucki, w których można było zakupić pieczywo na terenie Szczecina oraz w jego bliskich okolicach. Jednak piekarnia Asprod rozpoczęła wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na długo przed pandemią – już od prawie dwóch lat w Szczecinie działa Asprod Drive, czyli firmowy sklep typu drive thru, w którym można kupić pieczywo bez wysiadania z samochodu.

Z początkiem sierpnia piekarnia poszła o krok dalej i uruchomiła na terenie Szczecina cztery chlebomaty, czyli bezobsługowe urządzenia wydające pieczywo. Są to automaty podobne do tych, przeznaczonych np. na napoje w puszkach i butelkach czy słodycze. Automaty będą uzupełniane codziennie, dlatego klienci mają gwarancję zakupu świeżego pieczywa. Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa - płatności za zakupione produkty realizowane są wyłącznie bezgotówkowo, za pośrednictwem kart płatniczych. Takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne - dostęp do produktów mają wyłącznie dostawcy uzupełniający chlebomaty. Wszystkie produkty są zapakowane, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo, a same chlebomaty są regularnie dezynfekowane.

- Cieszę się, że możemy naszym klientom proponować nowe i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym w jeszcze łatwiejszy sposób będą mieli dostęp do świeżego pieczywa najwyższej jakości, a co najważniejsze –w warunkach zapewniających maksymalne bezpieczeństwo. – podkreśla Dariusz Bielecki.

Obecnie chlebomaty umiejscowione są w czterech miejscach na terenie Szczecina – delikatesach Gzella (przy ul. Wyzwolenia, Milczańskiej oraz Ku Słońcu) a także w siedzibie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Wkrótce pojawią się również w kolejnych lokalizacjach.

Zapytaliśmy, czy chlebomaty zostaną zamontowane także w Gryfinie.

-Jeżeli spotkają się one z zainteresowaniem wśród klientów, nie wykluczamy ich pojawienia się również w innych miejscowościach - odpowiada nam Iwona Przystupa, kierownik Działu Marketingu.
dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klient
klient 05.08.2020, 08:55
Powinien stanąć przed sklepem aby o każdej porze dnia i nocy móc kupić.
znam
znam 04.08.2020, 23:33
I super! Świeży chlebek musi jednak odparować.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.08.2020, 19:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MACA  GDZIE JEST MACA HA AH AH AH AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
MACA GDZIE JEST MACA HA AH AH AH AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.08.2020, 17:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gdzie są macomaty
gdzie są macomaty 04.08.2020, 17:22
a maco mat są bo chciałem macę to jawny *** ha ah aha
mnieszko
mnieszko 04.08.2020, 16:06
A w Mieszkowicach zainstalowano Piwomaty i Winomaty.I co? kopary wam z zazdrości opadly?
Gościu
Gościu 04.08.2020, 15:10
Kobietki, wystarczy mąką, woda drożdże, sól i cukier 1gdz pieczenia i macie pyszny świeży chlebek domowy, nie. Nie pod pleśniały przedatowany z marketu.
macant
macant 04.08.2020, 13:59
To pomacać już nie można ??? Uuuuuuu!

Pozostałe