Sanepid szuka osób, które miały kontakt z księdzem

  • 04.08.2020, 13:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sanepid szuka osób, które miały kontakt z księdzem
Osoby, które uczestniczyły we mszy świętej w niedzielę 26 lipca o godz. 12:30 w kościele parafialnym w Różańsku proszone są o niezwłoczny kontakt ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Myśliborzu.

Dyżurny numer alarmowy - 784 689 783.

Zakażenie potwierdzono u przyjezdnego księdza, który odprawiał tego dnia mszę.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miejscowy
Miejscowy 06.08.2020, 23:37
Dubler ma być w Klępiczu. Tak se pytam póki moge
??!!
??!! 07.08.2020, 00:17
Kto to jest dubler w takim wypadku?
Korona królów
Korona królów 05.08.2020, 21:24
mówią na mieście, że po Moryniu dwóch takich chodzi co się z plebanem widziało i nie są na kwarantannie.
promocja wirusa
promocja wirusa 05.08.2020, 17:55
Moryń ma darmową promocję w serwisie wp.pl
https://wiadomosci.wp.pl/koron…
pyta
pyta 04.08.2020, 22:42
A zlokalizowano źródło?
no
no 04.08.2020, 23:26
ksiadz
Polak mądry po szkodzie.
Polak mądry po szkodzie. 04.08.2020, 22:12
Arcybiskup Dzięga krzyczał z ambony że Chrystus nie zaraża wirusem... Że w kościele nic nikomu nie grozi.. Ze woda święcona w ktorej jeden po drugim moczy ręce nie groźna... A naiwni uwierzyli... .teraz płaczą . Czymże jest nauka wobec siły religii.?
woda święcona
woda święcona 06.08.2020, 09:30
kuria informuje, że odkaziła kościoły ciekawe jaki i czym?
czcibor
czcibor 04.08.2020, 21:56
W Cedyni chcą aby burmistrz powiedział z kim się ksiądz kontaktował i czy imieniny były?
radny wioskowy
radny wioskowy 04.08.2020, 20:47
W gminie moryń jest trzech radnych z wiosek gdzie jest wirus, czy każdy z nich już jest na kwarantannie? Czy mieli oni kontakt z księdzem i innymi radnymi i urzędnikami? Tak pytam w trosce o zdrowie wyborców.
Ministrant
Ministrant 04.08.2020, 20:30
A o jaki kontakt dokładnie chodzi... ?
brat bliźniak
brat bliźniak 04.08.2020, 21:57
dobre pytanie, czy ministranci też na kwarantannie
Piotrus
Piotrus 04.08.2020, 19:46
Mama mnie siem pyta dlaczego tak szeroko chodzem a ja na to rze fszyscy ministranty tak chodzom
kod
kod 05.08.2020, 07:11
lecz się kodziarzu
Knagulec
Knagulec 04.08.2020, 19:16
Przegumować koronke
wierna
wierna 04.08.2020, 19:11
Księży rygor sanitarny nie dotyczy? Podają komunię bez rękawiczek bezposrednio od ust do ust. Co na to sanepid?
Wioskowy
Wioskowy 04.08.2020, 19:07
Na wiosce z koroną w gminie Moryń mówią, że trzeba godzinę milicyją wprowadzić do wierni za nic mają koronkę i kolendują po domach.
bimberek
bimberek 04.08.2020, 21:58
ale tam sklepu nie ma czyli towar jest w meliny lub sami pędzą?
admin powiedz mi to  rabini też  to dno dna  ha ha aha
admin powiedz mi to rabini też to dno dna ha ha aha 04.08.2020, 18:59
po co bronisz szamba jak dobrze wiesz że to zgnilizna moralna ha ah ah aha a
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.08.2020, 17:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.08.2020, 17:35
PIENIĄDZE NIE SMIERDZĄ TO NIE DO CIEBIE AH AH AH PO CO TO KASUJESZ TAK TYLKO PYTAM
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.08.2020, 17:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Felix
Felix 04.08.2020, 17:01
W Moryniu pracują mieszkańcy z tych wiosek gdzie jest wirus i nie są na kwarantannie.
ministrant
ministrant 04.08.2020, 16:40
czy to prawda że wsród ministrantów zapanowala panika,tak tylko pytam
nina
nina 04.08.2020, 20:41
atrakcja lata covidowa sprawa.
Ania
Ania 04.08.2020, 20:10
A jeden z radnych miejskich juz na kwadracie odizolowany, drugi nie chce się przyznac do kontaktu z dobrodziejem i chodzi po mieście.
miras
miras 04.08.2020, 21:59
jeden to mało cała rada powinna być na kwadracie plus wójt
pecunia non olet
pecunia non olet 04.08.2020, 15:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pismak
Pismak 04.08.2020, 15:44
Ciekawa sprawa, wirusa mają księża z południa województwa. Czy oni się spotykali?
To media powinny zbadać i poinformować.

Pozostałe