Wspomóżmy odbudowę domu rodziców Mariusza Tarki. Wybuch bojlera zniszczył budynek

  • 07.08.2020, 23:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wspomóżmy odbudowę domu rodziców Mariusza Tarki. Wybuch bojlera zniszczył budynek
W domu moich Rodziców i 88-letniej Babci 6 sierpnia 2020 r. najprawdopodobniej wybuchł bojler elektryczny. Wybuch zniszczył całkowicie piwnicę, zniknęła kuchnia, łazienka i jeden z pokojów. Zniknęły 3 ściany, okna, sufit, dach nad częścią budynku wisi siłą woli... Dzięki Opatrzności nikomu nic się nie stało. Dosłownie kilka minut wcześniej Tata i Babcia wyszli z pomieszczeń, których już nie ma, a w jednym z ocalałych pokojów spała Mama z naszym 9-letnim synkiem, który był u dziadków na wakacjach. W jednej chwili Ala, Heniek i Marysia pozbawieni zostali jednak dachu nad głową - konstrukcja ocalałej części domu została naruszona, nie można w nim przebywać, gdyż grozi zawaleniem...
Nie wiemy, co będzie dalej. Gorąco wierzymy w to, że dom będzie można odbudować. Na razie dzięki wspaniałym ludziom zabezpieczamy pozostałe ściany i dach przed kolejnym nieszczęściem, dopiero później będziemy mogli zacząć usuwanie ton gruzu i odbudowę domu.
 
To wszystko wymaga ogromnych nakładów sił i środków, których nie posiadamy. Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Kochani, jeżeli potraficie zrozumieć naszą tragedię i zechcecie nam pomóc, bardzo prosimy o wsparcie finansowe. Każda złotówka będzie na wagę złota...
 
Już teraz za wszystkie wpłaty ogromnie dziękujemy.
 
Mariusz Tarka
 
Zwracamy się do wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los potrzebujących. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem portalu pomagam.pl:
 
Artykuły rzeczowe w postaci materiałów budowlanych można przekazać po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem telefonu: 784 089 319
 
 
O tragicznym wydarzeniu w Czepinie napisaliśmy ostatnio tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pomódl się o pomoc
Pomódl się o pomoc 11.08.2020, 13:51
Może byli na gazie ..... z bojlera.
Jan
Jan 09.08.2020, 16:55
Od roku nie chodzę do kościoła BY NIE STYKAĆ SIĘ Z TAKIMI JAK NA TYM FORUM KATOLIKAMI. Oby nie wróciły czasy gdy taka KATOLICKA CIEMNOTA zacznie chcieć palić inaczej myślących. Tym bredzącym o karmie i Bożej sprawiedliwości przypomnę, że może przyjść czas gdy będą potrzebować wsparcia.
Jura
Jura 09.08.2020, 14:00
Wąsik odbuduje
Dzięki Opatrzności.
Dzięki Opatrzności. 09.08.2020, 10:54
Bóg ich pokarali piorunem.
trudno
trudno 09.08.2020, 10:34
Ubezpieczenie należało wcześniej wykupić, a nie teraz żebrać.
Opatrzność
Opatrzność 08.08.2020, 23:39
to ten gość prosi o pomoc , który załatwił w mieszkaniowej sprawie panią listonoszkę ? No to masz to samo. Karma wróciła. BRAWO.
wolontariuszka
wolontariuszka 08.08.2020, 16:22
Niedawno sam mógł pomóc ale miał zatwardziałe serce, teraz sam liczy na pomoc innych. Czy dobrze zrozumiałem?
Dyl
Dyl 08.08.2020, 11:16
Dlaczego ta Opatrzność nie uchroniła budynku przed wybuchem bojlera ? Może to znak, jakaś kara. Może lepiej nie sprzeciwiać się opatrzności i zmienić miejsce zamieszkania. Tragedia to była w Libanie.
Tutaj trzeba skarżyć do sądu producenta elektrycznego bojlera. Jeżeli to faktycznie ich wina to starczy w wyniku odszkodowania na budowę nowego domu.
Ja
Ja 08.08.2020, 10:44
Też tak uważam , kredyt w banku. A nie wspomozmy......
to nie ich wina
to nie ich wina 08.08.2020, 11:00
Wina nie przechodzi z ojca na syna czy też odwrotnie.
Jahwe
Jahwe 08.08.2020, 16:19
Bóg nie jest rychliwy i pamięta wiekami.
sztab kryzysowy
sztab kryzysowy 08.08.2020, 10:42
Jak znam życie to leniwy tercet już im pomógł bo to przecież ich obowiązek
Powinni mu dać zapomogę z ops.
Powinni mu dać zapomogę z ops. 11.08.2020, 13:54
Ich koleś.
 Nn
Nn 08.08.2020, 10:23
To nie byl ubezpieczony?
memory
memory 08.08.2020, 09:15
Czy to nie czasami dotyczy rodzinu tego urzędnika co tak potraktował nasza panią listonoszkę?
Współczuję ale chcę wiedzieć. Okoliczności są ważne.
Bezdusznym ludziom powtarzam ich słowa niech idą do baku i wezmą sobie kredytyt. Live is brutal. A słowa wracają...
Karma wróciła
Karma wróciła 08.08.2020, 16:20
Ten sam.
Gienek
Gienek 08.08.2020, 12:19
Tak to prawda .
Byli ubezpieczeni ? Jak nie to PiS im pomóż i szef urzędnika.
Byli ubezpieczeni ? Jak nie to PiS im pomóż i szef urzędnika. 08.08.2020, 09:15
Lud polski ma swoje mądrości. Jedna z nich powiada, że "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy". Inna pochodząca z Biblii, że " Bóg za złe karze a za dobre wynagradza." A według słów pana Tarki nawiedziła ich opatrzność. Coś nie tak, panie Tarka. Może to opatrzność was wynagrodziła.
PiS podziękował .....
PiS podziękował ..... 08.08.2020, 01:04
Panie redaktorze a może niech pan coś napisze o likwidacji ZEDO. 600 osób na bruk w dwa lata, likwidacja kolejnych dwóch bloków to apokalipsa. Nową elektrownię na gaz ma prowadzić za 10 lat firma zewnętrzna. Sasin rozprawia się ze związkami zawodowymi ... a poprowadzi ją kumpel Mietka Chruszcz.
Elwira
Elwira 08.08.2020, 00:32
Te zdjęcia mówią wszystko. Wspomóżmy ile możemy!
Popieram
Popieram 09.08.2020, 10:38
Z własnej kieszeni możesz przekazać nawet 1 mln i więcej.
To raczej kara za grzechy a nie opatrzność.  Co wy tam kręciliście ?
To raczej kara za grzechy a nie opatrzność. Co wy tam kręciliście ? 08.08.2020, 00:21
.Tarka nie grzesz pychą. Opatrzność ma gdzieś twoją rodzinę nawet jak siedzisz codziennie w kościele.
Ty
Ty 09.08.2020, 19:12
Chcesz mieć na sumieniu czlowieka

Pozostałe