W galerii handlowej spotkałam policjanta sprawdzającego maseczki

  • 08.08.2020, 14:41
  • Źródło: KWP Szczecin
W galerii handlowej spotkałam policjanta sprawdzającego maseczki KWP Szczecin
Na terenie całego kraju nadal obowiązują wprowadzone zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. W myśl obowiązujących przepisów powinniśmy korzystać z maseczek w komunikacji miejskiej, pomieszczeniach zamkniętych oraz miejscach zatłoczonych. Policja apeluje:

W ostatnim czasie obserwujemy niepokojące zjawisko niestosowania się do obowiązku zakrywania nosa i ust w środkach komunikacji miejskiej, jak również we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych. W związku z łamaniem obowiązujących obostrzeń oraz z wieloma zgłoszeniami koszalińscy policjanci ponownie przeprowadzili działania na terenie galerii handlowych. Mają one na celu ograniczenie tej negatywnej i niezgodnej z przepisami sanitarnymi tendencji.

Działania prowadzone są wyłącznie pod kątem minimalizacji skutków pandemii. Dzisiaj nasze bezpieczeństwo zależy od odpowiedzialnego zachowania każdego z nas!

Apelujemy również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych obostrzeń sanitarnych i realizowaniu poleceń służb.

Źródło: KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pato
pato 11.08.2020, 09:26
Pełno jest Karyn, patusiary się awanturują, że nie chcą nosić maseczek, bo ich zbotoksowane usta się zasłania i ich nie widać, więc eksponują tandetne tatuaże.
taki mają cel
taki mają cel 09.08.2020, 16:41
Prokremlowskie trolle krzyczą, zę nie ma koronawirusa żeby jak najwięcej ludzi się zakaziło i spraliżowało gospodarkę kraju.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.08.2020, 17:20
jaka gospodarkę polin to hotel dla zyda TU ODPOCZNIESZ AH AH AH gdzie ty masz tu gospodarkę usługi i konsumpcja to jest polin jedno co sie tu wytwarza to i dwutlenek wegla gowno trzyma nas na powierzchni a co2 działa letargicznie ha ah ah juz nawet polskiej wódy niema ha ha ah ten kraj to kolonia republic poland of ha ha ah
mani
mani 09.08.2020, 11:17
Nie rozumiem tego narzekania. Przecież noszenie maseczek jest jednym z podstawowych środków bezpieczeństwa mających ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Ich używanie, szczególnie wtedy, gdy znajdujemy się w pobliżu osób, z którymi nie przebywamy na co dzień i nie możemy utrzymać od nich bezpiecznej odległości, jest zalecane przez Światową Organizację Zdrowia. Nie dziwmy się zatem, że egzekwuje to policja. Z tego co wiem, to prawie w całej Europie są kary za nienoszenie a jest kraj gdzie można nawet trafić do więzienia za nie noszenie maseczki.
...
... 09.08.2020, 15:47
Nic innego na te brednie nie mogę napisać jak za cytować pewnego polityka Sławomira Mentzena = xD
Hm
Hm 09.08.2020, 10:19
Niedowiarkom życzę ciężkiego przebiegu choroby, to wam otworzy oczy. Moja siostra przez to przechodziła i to było straszne więc nie gadajcie bzdur. Swoją drogą, ciekawe że fani teorii spiskowej to sami ludzie niskiego wykształcenia.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.08.2020, 17:16
a gdzie się zaraziła ?????? i od kogo oraz jak moze wy z saturna ha ha ah odpowiedz czy RODO covid 19 zabrania ha ah ah ten cabaret rodzinny trzymaj dla siebie widziałać jej wymaz pod mikroskopem czy wierzysz na słowo ah ah ah wiara czyni czuba
?
? 09.08.2020, 10:15
Jestem w szoki, ze tak wiele osob glosi teorie spiskowa typu: koronaworusa nie ma. W jaki sposob wyjasnicie masowa umieralnosc we Wloszech?
...
... 09.08.2020, 15:49
A gdzie ta umieralność? w tv pokazywali? moze te nagrania trumien z roku 2010? :) otwórz oczy .....
...
... 08.08.2020, 23:47
że ktoś wierzy jeszcze w tego medialnego koronawirusa? śmiech na sali...

zastraszacie ludzi i karzecie nosić maseczki które nic nie dają a tylko szkodzą, zwłaszcza w taki upał....
Ewa
Ewa 09.08.2020, 07:46
Nie wierzę w wirusa ale prowizorycznie zakładam szmatę z obawy przed kłopotami . Główny pajac kraju nie lubi i nie nosi a szaraki muszą.
...
... 09.08.2020, 15:48
I źle czynisz, nie jesteśmy niewolnikami byśmy sie bali....
Demokracja
Demokracja 09.08.2020, 03:58
74%
złamas
złamas 08.08.2020, 21:37
Złamałem nogę zus nie chce wypłacić odszkodowania ponieważ noga jest zlamana bez obiawowo. Co mam zrobic? Covid 19 mozna przejść bez obiawowo a nige juz nie. Absurd!!
....
.... 08.08.2020, 23:48
Nie ma czegoś takiego jak noszenie wirusa bez objawowo xDDD
Demokracja
Demokracja 09.08.2020, 08:51
Jest. 10% naszych genów, to DNA wirusów. Większość nam nie szkodzi. Ich celem jest przetrwać a nie zabić nosiciela. Problem stanowią politycy. W demokracji muszą robić to, czego chcą ich wyborcy. 74% zadeklarowało się, że chce maseczek, szczepionek i innych przymusów.
tęczowy
tęczowy 08.08.2020, 19:33
Ci, którzy są przeciw nam, mogą nas pocałować w tęczę!
expert
expert 08.08.2020, 19:10
Jak go spotkałaś w galerii to trzeba było umówić się na kawę! I wtedy kawa na ławę...
pakość
pakość 08.08.2020, 18:41
Niewiem dlaczego u nas nie jest podawany prawdziwy stan zakażeń tylko jest to utajnione przecież widać że klepsydr z dn na dzień przybywa a na logikę i do tej pory patrząc jest tego naprawdę dużo ale udawajcie że nic się nie dzieje
...
... 08.08.2020, 23:49
Kolejny zmanipulowany tvpisem xd
Bimbrownik
Bimbrownik 08.08.2020, 23:39
Przestań siac zamęt! Ludzie umierali, umierają i będą umierali! Kuwa, nie ma zawałów, ataków serca, udarów, rakow i innych choróbsk! Jest tylko covid! Śmiertelna choroba przed którą chroni byle jaka maseczka! Viva la'covid!
karwasz jego twarz
karwasz jego twarz 09.08.2020, 01:25
Kretynie Bimbrowniku a kto mówi, że nie ma? Sam stawiasz idiotyczne tezy i jeszcze bardziej idiotycznie odpowiadasz psycholu.
Demokracja
Demokracja 09.08.2020, 07:32
Zadanie domowe. Czym różni się sarkazm od ironii. To, że w szkole tego nie uczą, nie znaczy, wyznawcy Boga TELEWIZORA mają nie wiedzieć.
G
G 08.08.2020, 16:48
Jak stanowi art. 228 Konstytucji RP – ograniczenie wolności i praw człowieka i obywatela mogą być ustanowione tylko w czasie obowiązywania jednego ze stanów nadzwyczajnych, który może zostać wprowadzony tylko na podstawie ustawy, w drodze rozporządzenia podanego do wiadomości publicznej. Do tej pory nie odważono się wprowadzić stanu nadzwyczajnego, (przyp. są trzy stany nadzwyczajne (1) wojenny, (2) wyjątkowy, (3) klęski żywiołowej), a wprowadzenie stanu epidemii na terenie RP nie jest jednym z tych stanów i nie może być podstawą do ograniczania naszych praw i wolności.
Demokracja
Demokracja 09.08.2020, 07:29
Prawo jest dla nas. Nie dla nich. Tak jest, bo tego chce większość.
konfederat
konfederat 08.08.2020, 16:45
Nigdy w życiu ! To ograniczenie wolności !
i juz
i juz 08.08.2020, 19:10
To siedź w domu!
g
g 08.08.2020, 16:29
Market *** nie ineresuje się czy klienta. ma maseczke w sklepie czy nie 😒KASJER POWIEDZIAŁ, ŻE MAJĄ SWOJE PRZEPISY WEWNETRZNE i NIE BĘDĄ ZWRACAĆ KLIJENTOM UWAGI 😣 TO SMUTNE jak ludzie mają to gdzieś że narażają innych.
...
... 08.08.2020, 23:51
Wyłącz tv, włącz myślenie.....
... włącz logikę
... włącz logikę 09.08.2020, 01:23
... z sekty jesteś że każesz aby się odciąć od informacji?
Demokracja
Demokracja 09.08.2020, 07:34
Piłeś - nie pisz
Bimbrownik
Bimbrownik 08.08.2020, 23:40
To siedź w domu i czekaj aż pinokio da ci jeść!
Gość 500
Gość 500 08.08.2020, 16:29
Szwagier wrócił z zakupów zaczął kaszleć i dostał biegunki, tak że gaci nie może wciągnąć, co założy spodnie to biegiem leci na tron, ***z przez niego zajęty jest cały dzień, ale boi się zgłosić do sanepidu, jak myślicie czy to może być wirusek? Ja mówię że pewnie się obżarł wracając ze sklepu, a poci się bo na dworze jest 34 stopnie upału...
pyt.
pyt. 08.08.2020, 16:16
A na jakiej podstawie policjantka mandat wypisuje?
Misiek
Misiek 08.08.2020, 23:42
Sama tego nie wie. Kazali to pisze. Tylko kto do bazy odprowadzi, bo drugiego znającego drogę do domu nie ma.
ot co
ot co 08.08.2020, 16:12
I mandacik leci!
TW
TW 08.08.2020, 15:54
I tak powinno być - mandat!!!!
...
... 08.08.2020, 23:51
Wyłącz tv, włącz myślenie.....
Pinokio
Pinokio 08.08.2020, 23:43
Za głupotę dla ciebie to dwa dostajesz.

Pozostałe