Podwyżki opłat za posiłki dla przedszkolaków sprawą polityczną? [WIDEO]

  • 09.08.2020, 12:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podwyżki opłat za posiłki dla przedszkolaków sprawą polityczną? [WIDEO]
Jerzy Sołtysiak pełniący funkcję wójta Widuchowej zareagował na plany podwyżki opłat za posiłki w przedszkolu. Podwyżkę przed wyborami, które mają się odbyć za niespełna miesiąc, uznał za sprawę polityczną.

O możliwości podwyżki poinformował Jerzy Sołtysiak podczas konferencji prasowej, jaką zorganizował w Urzędzie Gminy w Widuchowej.

Oto jak Jerzy Sołtysiak ocenił projekt podwyżek opłat za posiłki [WIDEO]:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 13.08.2020, 16:46
No wlasnie dobre pytanie na temat przedszkola w Krzywinie pytanie do pana P W dlaczego w tym przedszkolu pracuje pani bez zadnych wyższych kwalifikacji pan wie o kogo chodzi to ze zajmuje stanowisko pan dobrze wie o kogo chodzi kolezanstwo a mlode osoby po studiach zdolne osoby co naprawde przygotowaly by dzieci tak ze nie musieliby maluchy do Widuchowa chodzic no ale nic nie mozna zrobic czy sie niechce zrobic a moze nowy Wójt bydzie mial to na uwadze
Asia
Asia 12.08.2020, 21:09
A pan wojt niech zainteresuje sie szkolnymi obiadami a nie catering za 11zl w styropianowych pojemnikach pierogi ochydne wysypujace sie w plecaku stołowka jest tylko ekipe zgrac i napewno byly by lepsze niz catering i ludzie z miasta by przyszli kupic obiad troszke pomyslu
Hi, hi ha.
Hi, hi ha. 13.08.2020, 15:43
Z którego miasta?
pytanie
pytanie 11.08.2020, 22:14
Panie Jerzy mówi pan że przedszkole to placówka nieferyjna. Jak pracuje w roku szkolnym przedszkole w Krzywinie? One ponad prawem i pracują jak szkoła? Czas z tym skończyć. Po raz kolejny PW jako dyrektor łamie prawo?
Ziomal
Ziomal 11.08.2020, 17:30
Paweł teraz pojechaleś po bandzie Twoja szkola w testach ośmioklasistów najsłabsza , dresiarz lepiej, a nas bardzo ciekawi jakie to stolki w urzedzie są z nieuczciwych konkursów, a Ty jak zostałes dyrektorem ... Twoj program przypomjna program Anki czyżby tez pisal go AS
układ
układ 11.08.2020, 22:16
Paweł dyrektorem został z konkursu ale Piotr to już nie hahaha
mieszkanka
mieszkanka 11.08.2020, 20:10
Twoja szkoła Paweł ma program naprawczy/ słabe wyniki w testach/ a ty jak szczur opuszczasz swoje stanowisko pracy żeby do końca zepsuć gminę.
Najpierw udowodnij poprzez naprawę wyników w szkole że jesteś dobrym dyrektorem a później bądź gospodarzem gminy.
Julita
Julita 11.08.2020, 19:27
Bzdury piszesz ziomal Pawel wie co robi a moze Julitka jest lepsza
Ciekawski
Ciekawski 10.08.2020, 15:44
Dalej pełniący myśli co z dresiarzem zrobić ,a czas działa i ucieka .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.08.2020, 15:12
W Lubiczu też miało być przedszkole , nie będzie ?
Idzi
Idzi 11.08.2020, 09:11
Miało być jakby akk była dalej bo przeciez chciała swoją radną bezradną zrobić dyrektorką a ja pytam po co w Lubiczu przedszkole i tak większość rodziców woli dzieci wozić do Widuchowej Akk naprzyjmowała już do Urzędu swoich ludzi można sprawdzić jaką kasę biorą i nic nie robią ona nasze podatki roztrwaniała a co niektórzy jej ślepo ufali SUPER ze ją pogoniliśmy
ja
ja 10.08.2020, 20:00
przecież "dobra zmiana" nie przekazuje samorządom należnych pieniędzy.Po po prostu rozkradli ,przebimbali,więc gminy szukają wszędzie forsy.
Fan
Fan 10.08.2020, 14:30
No to juz wiemy jak bedzie wyglądać gmina za rządów kandytata PW. Przecież dyrektorka BS to jego człowiek... Razem to uknuli...
Samorząd to nie polityka ...
kod
kod 10.08.2020, 16:21
dlatego trzeba podziekować ekspresowo basieńce bo kodziarom mówi stop!
***
*** 09.08.2020, 22:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marta
Marta 09.08.2020, 20:20
A to kobieta obok to kto ? Po raz kolejny na zdjęciach - rzecznik prasowy czy doradca. Nigdy jej nie widziałam w urzędzie
siedzi po prawicy
siedzi po prawicy 09.08.2020, 22:45
Widocznie ważna osobistość!
Adela
Adela 11.08.2020, 21:52
Taka ważna osobistość że przyjęta bez konkursu i nic poza tym !!!
kod
kod 09.08.2020, 19:50
jurek wyrzuć ta kodziare bo kompromituje gminę..
Przedszkolak
Przedszkolak 09.08.2020, 19:04
Politycznie to Dresiarza chronisz.
zabawa
zabawa 09.08.2020, 20:02
Dlaczego nie ma konferencji na skargę która ponad 2 miesiące jest w gminie nie została rozpatrzona. Pytania proste na konferencję ;
1. Kiedy wpłynęła.
2. Kto potwierdził odbiór, do kogo została skierowana-data.
3. Kiedy tzw.Przewpdniczący Rady otrzymał skargę i co z nią zrobił-czytaj zamiótł pod dywan.
4.Co zrobił pełniący obowiązki wójta przez 50 dni.
5. Czy to jest sprawa polityczna?
zupa
zupa 09.08.2020, 22:46
Spytaj Kusą bo to do niej wpłynęło.
zabawa
zabawa 10.08.2020, 12:35
Pytam się tych którzy pobierają za swoją,,pracę" nie małe wynagrodzenie.
?
? 09.08.2020, 17:58
9 zł za wyżywienie? Kto jest dyrektorem w tym przedszkolu? Będą serwować dzieciom trufle????
Matka
Matka 11.08.2020, 10:42
A przecieżdla nich też coś musi skapnąć
Ceny galopujące
Ceny galopujące 09.08.2020, 18:57
Kup trufle za 9 zł jak kg jabłek kosztuje 6 zl
bazar
bazar 09.08.2020, 19:50
Kupiłem 1 kg jabłek -cena 6 zł , w kg było 6 jabłek czyli 1 jabłko kosztuje 1 zł. Widzisz inflację i swoje zarobki ile jabłek za wypłatę kupiłeś rok temu a ile kupisz dzisiaj ale w koło jest wesoło....
Cecylia
Cecylia 09.08.2020, 22:37
tak rządzi PIS! Nareszcie to widzicie?
Ha.ha,ha
Ha.ha,ha 14.08.2020, 14:05
Tak rządzi nieudolność.
mentor
mentor 11.08.2020, 15:23
Jak podwyżki w sklepach to podwyżki w szkołach i przedszkolach... naturalne prawda. Chyba, że gmina sponsora znajdzie? Czyli co? Polityczna czy rynkowa sprawa Panie S.? Żałosne.
😂
😂 11.08.2020, 20:37