Intrygujące usta burmistrza

  • 09.08.2020, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Intrygujące usta burmistrza
Jeden z mieszkańców Gryfina zadał dziennikarce Marii Piznal intrygującą zagadkę: Jaki kształt mają usta burmistrza? Dziennikarka Kuriera Szczecińskiego przyznaje: - Domyślaliśmy się, że to pytanie zagadka z serii: odpowiedź jest już gotowa, trzeba tylko ją znaleźć. Okazuje się, że rozwiązanie jest znane i... upublicznione.

Chodzi bowiem o protokół z obrad sesji 12 listopada 2015 r.., zwłaszcza wypowiedź pierwszego zastępcy burmistrza Gryfina.

Maria Piznal dotarła do zaprotokołowanej dyskusji nad jedną z przyjmowanych wówczas uchwał. Wiceburmistrz Paweł Nikitiński na owej sesji tłumaczył radnym:

"Burmistrz przed chwilą moimi ustami powiedział wyraźnie - przedkłada projekty uchwał, którymi państwo dysponujecie".

Tę wypowiedź wiceburmistrza Nikitińskiego w oryginalny sposób skomentował dla Kuriera Szczecińskiego mieszkaniec Gryfina, rozmawiając z Marią Piznal:

-I wszystko jasne, teraz już wiadomo, dlaczego burmistrz, nawet jak jest obecny na sesji, wypowiada się znacznie rzadziej niż jego zastępca. A nawet jak włodarz sam się pofatyguje do odpowiedzi, to często wiceburmistrz dopowiada jeszcze coś w uzupełnieniu głosu gospodarza gryfińskiej gminy. Z życzliwości polecam "ustom burmistrza" do rozważenia słowa jednego z bohaterów książki "Opowiadania z Doliny Muminków", że "mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu".

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

błeeeeeeeee
błeeeeeeeee 12.08.2020, 23:17
"burmistrz moimi ustami powiedział" - fuj, panie Nikitiński, żebyś pan mu dawał swoje usta do mówienia?
zorientowany ale nie do końca
zorientowany ale nie do końca 12.08.2020, 09:45
W teatrze takie usta nazywają się SUFLER, a w cyrku nie wiem
Zaleski
Zaleski 12.08.2020, 13:22
Prawdziwy cyrk!
tajemnica.....
tajemnica..... 11.08.2020, 18:23
Bronek(?)
Przestań się domyślać i głupio pisać. A co wolałbyś,żeby pisały małolaty??? Nr telefonu mają wszyscy,którym burmistrz dał osobiście, poza tym nr jest dostępny wszędzie. Jezeli ktoś dzwoni,to na wyraźną prośbę burmistrza ( inna sprawa,że nie zawsze odbiera) i przestań rżnąć głupa. Uważasz,że to jest stalking,to na co czekasz?
Bronek
Bronek 11.08.2020, 13:31
Widzę ,że dorwała się grupa emerytek do komputerów i nawala komentarze ile wlezie. Emerytki z piekła rodem. Niedowartościowane, babcie ,co obrały sobie za cel burmistrza i głupoty wypisują i nękają człowieka.Nawet numery telefonów do niego mają.
Czyli stalking w pełnej krasie. I jak jedna piszę ,że ich nie odbiera to sama potwierdza uporczywe nękanie. Ktoś powinien się za to wreszcie wziąć, bo wiek wiekiem ,ale nękający są w każdym wieku i paragraf dotyczy wszystkich.
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:17
Bronku - a ty nie groźby karalne wygłaszasz? I jeszcze poniżasz ze względu na wiek i dochody? A co do głupot - trudno o Nikitińskiego wypowiedzi pisać mądrze. Nawet ustami burmistrza...
Mumiiii :)
Mumiiii :) 11.08.2020, 09:27
Muminki się cieszą....
😂
😂 11.08.2020, 08:39
Burmistrz jest WŁADZĄ WYKONAWCZĄ i obowiązkiem tego pana jest interesowanie się życiem mieszkańców i tym co się dzieje w mieście,a nie bywaniem na imprezach i ciągłymi wyjazdami. Tego pana nigdy nie ma, a telefony? Może jeszcze trzeba zapisać się,kiedy dzwonić,to może odbierze? Daruj sobie takie propozycje. Najlepiej będzie dla wszystkich jak pójdzie na rentę.
😁😁
😁😁 11.08.2020, 13:10
To ,że ty jesteś na rencie to nie świadczy że wszyscy muszą na niej być. Sory myślę że już na emeryturze. I w tym wieku takie harce i hejtowania
w internecie? A tak na poważnie napisz nam czemu tak nie lubisz tego naszego burmistrza ? 😂😂 👎👎👎
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:19
Niektórzy na rencie są bardzie aktywni od Sawaryna na pensji. Burmistrza. Bo pewnie w koncernie ma więcej do roboty...
Agata
Agata 10.08.2020, 22:28
Zastanawiam się, dlaczego Burmistrz milczy w tak ważnej sprawie jak BEZPIECZEŃSTWO i ZDROWIE mieszkańców?!
Może mieszkańcy powinni do szanownego burmistrza zadzwonić, napisać wiadomość prywatnie:
605 052 353
607 602 399
Burmistrz na pewno chętnie posłucha, taki chyba jego obowiązek?!!
Do Agata
Do Agata 11.08.2020, 08:59
Agata Beata a może wystarczy wejść na strony internetowe miasta?, Kto jak ktoś ale ty chyba nie masz z tym problemu.😁😀
@
@ 11.08.2020, 12:17
No,ty cały czas siedzisz w internecie buraku i tylko zgadujesz kto pisał,za to ci płacimy ? Won do roboty niemoto !!!!
Odp.
Odp. 11.08.2020, 08:10
Szanowna Agato po to wybraliśmy RADNYCH i po to Im płacimy,aby byli naszym głosem. Po to są niezależne media,aby o tym pisały,no i prawda ( tv3,polsat,kurier ) wybrzmiała i to kolejny raz.
PS czy udało Ci się dodzwonić na te numery? Czy burmistrz odebrał? Chya,że chodziło o inne sprawy....
Odp.do8:10
Odp.do8:10 11.08.2020, 13:05
A co tobie się nie udało? Z tego co widzę to nie są numery do urzędu. Oj żeby tylko to nie były numery prywatne bo tu już się kłania rodo. A tak nawiasem to nigdy nie miałem problemu żeby dodzwonić się do burmistrza ale tych numerów nie znam. Skąd są w waszym posiadaniu ? O to jest pytanie. Jeżeli to prywatne to ja na miejscu burmistrza tak bym tego nie zostawił bo byłoby to świństwo. Podaj swój numer prywatny a ja do ciebie zadzwonię.
hij
hij 11.08.2020, 19:53
Skoro inni mają - prywatne jak rozumiem numery telefonów burmistrza- a ty nie,to znaczy,że ten pan nie ma do ciebie zaufania hijihi
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.08.2020, 21:06
POWTARZAM NIE WIERZĘ W ta przypadkowa smierc HEŃKA PIŁATA moich znajomych rodziny ETC Roz*** wam te sielankę kuduk jak na to wskazuje wyprowadz sie ***u z gryfina STEKLINKO TY SOŁTYSIE ***U ah ah aha ah i powiedz to temu mojemu rodzinnemu ***owi ha ah aha ah a POLICJĘ NA NAS NASYŁAĆ W Y CIOTY Z JE*** P[OWIATU AH AH AHA
Tajemnica
Tajemnica 10.08.2020, 19:24
Foto
Ten z prawej ...żeby tylko nie powiedział , żeby tylko nie powiedział..
Ten z lewej...zaraz zaraz , co to ja miałem powiedzieć...
padoł
padoł 10.08.2020, 19:29
Jeden większa miernota od drugiego.
Iza co ty NATO ...
Iza co ty NATO ... 10.08.2020, 18:46
Twój odbyt moim  a mój twoim. Jesteśmy jednym bytem.
lejacy  na was wszystkich  awatar  tumanowicz  andrzej ah ah aha ah
lejacy na was wszystkich awatar tumanowicz andrzej ah ah aha ah 10.08.2020, 19:31
ja ci odpowiem ha ah aha https://youtu.be/vLAjzOSfMXU służ PANU https://youtu.be/RlcIMpP_S8I?l… na koniec ci pierdnie ha ha aha ah
Obserwator
Obserwator 10.08.2020, 12:35
Myślałem że już wszystko było tu pisane pod adresem Burmistrza Sawaryna a jednak nie. Jak się tematy wyczerpały to teraz wchodzi się na części twarzy. Dzisiaj usta jutro oczy pozostał nos i uszy.
Ktoś ma widzę duże poczucie humoru tylko że ten żart jest bardzo na niskim poziomie i świadczy tylko o autorze tego postu. Jakbym nie oglądał relacji z sesji to może i bym w to uwierzył ale oglądam prawie każdą. Burmistrz jest bardzo aktywny na sesjach i to chyba jest powodem pisania głupot pod jego adresem. Po to burmistrz ma zastępców żeby także wypowiadali się w różnych tematach i sugerowanie że zastępca jest ustami Burmistrza jest poprostu słabe. Tak może tylko powiedzieć osoba która nie ma zielonego pojęcia o samorządzie albo jest wrogo nastawiona do jego osoby. Nie wiem co jeszcze jesteście w stanie napisać na tego Sawaryna ale jedno jest pewne im więcej piszecie głupot pod jego adresem to nie powoduje spadku jego popularności i wiarygodności a jeszcze bardziej umacnia jego silną pozycję w Gryfińskim samorządzie.
Panie Burmistrzu Mieczysławie Sawaryn jest Pan The Best 👍👍👍💪💪
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:22
the best? Ale chyba w konkurencji najgorszy burmistrz w historii miasta (ponad 700 letniej)...
Też ....
Też .... 10.08.2020, 15:43
I kuciapka.
cha
cha 10.08.2020, 18:14
Dobre,dobre
do obserwatora
do obserwatora 10.08.2020, 14:54
Jesteś człowiekiem próżnym,głupim i aroganckim. Tylko czy warto?
Do do obserwatora
Do do obserwatora 10.08.2020, 15:41
A co ci nie pasuje w jego komentarzu ? Widać człowiek prawdę napisał. A próżna i głupia to jesteś ty paniusiu. Tylko czy to warto?
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:22
Bardzo nienawidzisz kobiet, że w każdej krytycznej uwadze widzisz autorstwo kobiety?
historyk z biblioteki
historyk z biblioteki 10.08.2020, 11:51
NAjbardziej żenujący zarząd w historii Gryfina
do 8.57
do 8.57 10.08.2020, 09:58
Polecam czytanie ze zrozumieniem tekstu,straszenie i fochy to jest zły sposób
haha
haha 10.08.2020, 09:50
pocałujta w ........ Mieczysława!
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:24
stręczycielstwo jest przestępstwem... A burmistrz nie dostaje kasy za nadstawianie do całowania. Czegokolwiek... To nie ta profesja...

2 dni temu, 09:50 pocałujta w ........ Mieczysława!
Trzepak
Trzepak 10.08.2020, 11:47
Wystarczy że wazeliniarze go tam całują.
Wszystko ma swój koniec
Wszystko ma swój koniec 10.08.2020, 08:57
Stalking określany jest jako uporczywe nękanie bądź prześladowanie ofiary. Według kodeksu karnego stalking stanowi przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, a w niektórych przypadkach nawet do dziesięciu.

Tak do pani Piznal tak dla przypomnienia.
do Łukaszenki w wersji gryfińskiej
do Łukaszenki w wersji gryfińskiej 12.08.2020, 23:26
A doprowadzenie do paru śmierci? W tym samobójstw? Jak tam prześledzić różne takie działania sprzed lat obecnych pomagierów....
czytelnik
czytelnik 11.08.2020, 23:55
przeczytaj chamie archiwalne wypowiedzi Sawaryna i Nikityny a może mózg twój zacznie działać. Co ci ludzie wypisywali i mówili na temat śp.H.Piłata? Przypomnij sobie oczernianie,obrażanie i kłamstwa. Pawełek, nie płacz nad swoim losem, bo karma zawsze wraca
Obłuda
Obłuda 10.08.2020, 09:54
A nie było już tak, że to właśnie jeden z wicków przegrał proces karny z panią Marią?
przypominajka
przypominajka 10.08.2020, 09:28
Heheheh
Ktoś tu już P Piznal przepraszał? Poczytaj wpisy waszych hejterów,szczególnie tego wykRZtałconego i wyślij mu ten paragraf.
Ozyrys
Ozyrys 10.08.2020, 08:49
Intrygujące usta burmistrza.

O to bym pani Piznal nie podejrzewał.
A co na to mąż?
Pirożek ?
Pirożek ? 10.08.2020, 00:49
Czy tylko usta Nikotyńskiego są ustami Seweryna ? A członek ? Jak daleko posunęła się ta mimikra ?
cytat idealny
cytat idealny 09.08.2020, 23:14
Ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział. Chyba że się pomylił
ja
ja 10.08.2020, 07:08
chyba was już porąbało.Zajmowanie się ustami burmistrza?Może jeszcze kształt ciała na którym siedzi ?!
błeeee
błeeee 12.08.2020, 23:27
Że też tobie wszystko o Sawarynie kojarzy się z siedzeniem....

ja 2 dni temu, 07:08 Może jeszcze kształt ciała na którym siedzi ?!
cha cha
cha cha 10.08.2020, 09:08
ja idioto naprawde nie zrozumiałeś aluzji?
ocena
ocena 09.08.2020, 22:44
Gęba niewyparzona!
bo po co
bo po co 10.08.2020, 09:08
I nieogolona!
ale zero konkretów
ale zero konkretów 09.08.2020, 22:36
Gęba pełna frazesów!

Pozostałe