Sandra Probucka walczy o bursztynową koronę Miss Polonia

  • 10.08.2020, 13:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sandra Probucka walczy o bursztynową koronę Miss Polonia Facebook Miss Polonia 2020 Sandra Probucka
Trwają eliminacje do Miss Polonia 2020. Jedną z kandydatek, która stanęła w szranki o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polonia 2020 jest Sandra Probucka z Pniewa pod Gryfinem. Znalazła się już w półfinale.

W półfinale Miss Polonia 2020 Sandra Probucka zawalczy o bursztynową koronę! Do tej pory decydowały SMS, a teraz zadecyduje jury.

Sandra Probucka ma już doświadczenie w tego typu konkursach. Jako 20-latka była już wicemiss Egzotica 2017. Bierze udział w konkursach i jeździ po świecie.

Pierwszy raz pisaliśmy o niej tu:

https://www.igryfino.pl/kat-189,a,17401,piekna-dziewczyna-z-pniewa-liczy-na-nasze-lajki.html

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iza
Iza 11.08.2020, 19:58
Powodzenia,trzymam kciuki
Znawca
Znawca 11.08.2020, 18:32
Wyjatkowa uroda taka egzotyczna nawet taka uroda i jezeli inteligenta to duze szanse na wygrana powodzenia
Kamil Gryfino
Kamil Gryfino 11.08.2020, 17:59
Ja stawiam na piękną stronę Gryfina czarna z Lidla ! Ogień
zgr
zgr 11.08.2020, 22:31
Czarna z lidla Sylwia bez inteligencji wielokrotnie karana za przestepstwa przeciwko mieniu ,odsiadujaca wyrok w poprawczaku ,znajdujaca sie w krajowym rejestrze dluznikow Narkomanka,zabrane prawa , rodzicielskie ,tylko roksa i rzęsy ,ja ratują .
nie ma mocnych
nie ma mocnych 11.08.2020, 22:44
NAjgorsza jest Czarna Mańka co chodzi po nocnych.
Iwo
Iwo 11.08.2020, 16:14
Jestes piekna kobieta ,nie czytaj tych glupich komentarzy,ludzie zazdroszcza to i pisza zlosliwie.Trzymam ci kciuki
mądry
mądry 11.08.2020, 17:49
Jak chce na miss to nie wystarczy jak jest piękna, ale też powinna być mądra, czyli wiedzieć jak traktować różne punkty widzenia ludzi, nawet te złośliwe i niesprawiedliwe.
Kto to ?
Kto to ? 11.08.2020, 11:08
Nie widziałem, nie słyszałem.
deeee
deeee 11.08.2020, 09:54
polowa negatywnie pisze a konie pobili :P clap clap clap
Iiiiii
Iiiiii 11.08.2020, 09:35
23 lata i tylko jeździ i zwiedza? Ot ,edukacja....
.
. 11.08.2020, 09:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prawdziwy skarb
prawdziwy skarb 10.08.2020, 19:32
A kiedy odnajdą bursztynowa komnatę?
SCYZORYK ,MOHELA HA AH AHAB
SCYZORYK ,MOHELA HA AH AHAB 10.08.2020, 21:36
ZARAZ PO TEJ OB****
mis
mis 10.08.2020, 19:29
Porządna dziewczyna.
Trudno,co robić?
taka ze mnie chłopina h ahaha ah
taka ze mnie chłopina h ahaha ah 10.08.2020, 19:16
ja tam wole wykopać bursztynu i zrobić se koronę nie idę na łatwiznę ah ah ah ah schylam się tylko po bursztyna hja ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.08.2020, 19:13
kazdy o coś walczy ja walczę z nadwagą mogę też powalczyc o długość napletka w kategorii pijany mohel ah ah ah lub na eurowizji czy ona to on czy moze ryptylianin co r*** w saturn ha ha ah a czy ona jest z saturna ha ah aha z oka opatrzności co się kręci wspak ah aha ha
biedaku
biedaku 10.08.2020, 19:33
Ajwaj znowu się upiłeś i piszesz?
kronos mi może co najwyzej wyssać kohonos ah aha ah
kronos mi może co najwyzej wyssać kohonos ah aha ah 10.08.2020, 19:42
zabawnie no nie ciotki ha ah aha ah zdobedę koronę tych koroniastych co ś jaka boskie niewiasty ha ah aha ha co tam w saturn geyewie dalej czarna *** ha ha aha a czy tylko trójkąt opatrznosci ah ah aha
Zgr
Zgr 11.08.2020, 22:34
Męża to ty masz Niemca pijaka
Dyzio
Dyzio 10.08.2020, 17:41
Chciałbym pod tym postem przeczytać mądry komentarz.
będzie ciężko Dyzio marzycielu
będzie ciężko Dyzio marzycielu 10.08.2020, 19:59
Tu piszą same zazdrośnice i pijaki.
Miałam ci jabłonkę
Miałam ci jabłonkę 11.08.2020, 11:11
Cicho mamusiu. Wiesz po co wysłałaś córeczkę i co zrobiłaś. Taaaka droga do kariery ...
chyzio
chyzio 10.08.2020, 19:28
Ty tak serio czy Downa masz?
gosc
gosc 10.08.2020, 17:29
Zadna rewelacja za chuda :-)
Mahmeth
Mahmeth 10.08.2020, 17:37
Urodzi z piątkę dzieciaków to się zaokrągli jak trzeba
Zwyrol
Zwyrol 10.08.2020, 20:23
Dobre hehe
samo życie
samo życie 10.08.2020, 17:34
Jednym bozia dała urodę a innym inteligencję
nie inaczej
nie inaczej 10.08.2020, 17:40
A jak dała i urodę i inteligencję, to może startować na miss.
On36
On36 10.08.2020, 17:20
Szczerze to uroda tej niewiasty przeciętna. Na ulicy można ładniejsze spotkać...
epik
epik 10.08.2020, 17:22
Rzecz gustu On36, ale jednak co w niej jest , że wicemiską została. Potwierdziła tym samym że można na nią stawiać. Powodzenia!
On36
On36 10.08.2020, 17:56
Właściwie to masz rację.
głodna
głodna 10.08.2020, 19:34
A kto ma rację,
ten stawia kolację!
On36
On36 10.08.2020, 20:01
Zapraszam...
rozsądny
rozsądny 10.08.2020, 16:44
Co to niektórzy się na nią tak uwzięli. Chodzi o to, że ładna? Zazdrosć? Jak am szanse to trzeba wspierać!
taka życiowa prawda
taka życiowa prawda 10.08.2020, 17:22
Im więcej zazdrośników, tym bardziej jest czego zazdrościć.
Erwin
Erwin 10.08.2020, 15:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sąsiad
Sąsiad 10.08.2020, 15:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

S.
S. 10.08.2020, 16:43
Po co takie ploty. Zgłaszam komentarz do usunięcia!
wierzę
wierzę 10.08.2020, 15:26
Wygra!
***