Ciężarówka z impetem wjechała na chodnik. Cud, że nikt nie zginął

  • 11.08.2020, 09:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciężarówka z impetem wjechała na chodnik. Cud, że nikt nie zginął Fot. Suszą! Gryfino! (pani Daria)
Do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze Godków - Mieszkowice. Wczoraj po południu popadał deszcze. Jezdnia zrobiła się śliska. W pewnym momencie mieszkańcy Godkowa-Osiedla usłyszeli huk.

Samochód ciężarowy z naczepą z impetem wjechał na chodnik, stając w poprzek drogi. Zaledwie parę metrów dalej zatrzymało się auto osobowe.

To cud, że nikt nie zginął.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a
a 12.08.2020, 08:19
A to auto przed nim się przypadkiem nagle nie zatrzymało...?
pchli
pchli 11.08.2020, 17:52
Spisali umowę i pojechali!
Amos
Amos 11.08.2020, 11:58
Wielkie szczęście, że nikt tamtędy nie szedł!
jozek
jozek 11.08.2020, 11:24
Wspaniale informacje ... Tylko co nas mieszkańców Gryfina interesują wypadki z Godkowa/ Mieszkowic ...
mieszkaniec powiatu
mieszkaniec powiatu 11.08.2020, 18:46
Ty - jozek informacje są dla wszystkich z powiatu gryfińskiego, jakbyś nie wiedział. Chyba, że czujesz się lepszy bo mieszkasz w Gryfinie?!!! Żenada. Jednak Cię to zainteresowało skoro napisałeś ten biedny komentarz.
marek
marek 11.08.2020, 19:30
To Igryfino wiec informacje powinny byc z gryfina a nie zaraz moze wlepka bedzie co sie dzialo wczoraj w miedzyzdrojach.
mieszkaniec powiatu
mieszkaniec powiatu 16.08.2020, 09:04
Następny z Gryfina (marek)???!!! Mądrzejszy od reszty. Wystarczy przeczytać niebieski pasek na górze strony IGRYFINO a może zorientujesz się, że to informacje z całego powiatu!!! Z poszczególnych gmin I Jak chcesz przeczytać informacje tylko z Gryfina (pępek świata - WEDŁUG CIEBIE) wystarczy kliknąć na GRYFINO. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Powiatu GRYFIŃSKIEGO - bez wyjątku:)
antyzenzor
antyzenzor 11.08.2020, 20:03
Marku a Kurier Szczeciński powinien podawać informacje tylko ze Szczecina, nie z kraju i ze świata? Glos Szczeciński tylko o Szczecinie? A Gazeta Wyborcza tylko o wyborach? A daczego FrakfurterAlgemiene Zietung to gazeta ogólnoniemiecka? Nazwa nie zobowiązuje do zakresu poruszanej tematyki. Nie możesz nikomu narzucać co ma pisać, ani co ma czytać, bo to zwykła nędzna cenzura jest.
zibi
zibi 11.08.2020, 20:10
Antycenzor nie przejmuj się wywodami Sławińskiego bo to obciach.
kogo Józek obchodzi co ciebie krawęznika obchodzi.
kogo Józek obchodzi co ciebie krawęznika obchodzi. 11.08.2020, 11:57
Rzeczy czy krawężniki nie obchodzi, a obchodzi ludzi. Zwłaszcza, że jeden z ...Gryfina.
józek
józek 11.08.2020, 19:28
A skąd mam wiedzieć kto tam brał udział ... co ja szpieg?
dziabąg
dziabąg 11.08.2020, 11:04
Może dziabnięty był?

Pozostałe