Wprowadzają nowatorskie rozwiązanie dla klientów

  • 11.08.2020, 16:53
  • dost.
Wprowadzają nowatorskie rozwiązanie dla klientów
Grupa Muszkieterów rozwija ofertę udogodnień z zakresu e-commerce dla klientów sieci Bricomarché. Od 10 sierpnia mieszkańcy Stargardu czy Barlinka zyskali możliwość odbioru zamówionych produktów w Bricomacie, czyli innowacyjnym punkcie działającym w systemie 24/7 zlokalizowanym przed supermarketem sieci.

 Na razie takich udogodnień nie będzie na naszym terenie.

Dotychczas sieć Bricomarché posiadała Bricomaty przy supermarketach w 10 lokalizacjach. W lipcu boksy zostały zamontowane w 7 kolejnych miejscowościach, a w sierpniu uruchomiono ich już 4, w tym także w Barlinku. Co ważne, od kwietnia tego roku klienci wszystkich sklepów Bricomarché mają także możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Mieszkańcy Barlinka mogą skorzystać z usług różnych firm, w tym lokalnego dostawcy.

 

Obecnie intensywnie pracujemy nad doskonaleniem kanału e-commerce. Dbając o wygodę naszych klientów, udostępniamy kolejne formy odbioru towaru np. poprzez kuriera, także dla dużych gabarytów oraz bezpieczną i innowacyjną formę odbioru click&collect w Bricomatach. mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodajeOdbiór zamówienia w Bricomacie jest darmowy, prosty i co ważne bezpieczny, ponieważ klient nie musi wchodzić na teren sklepu. Wystarczy, że wprowadzi na ekranie urządzenia podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

 

Bricomaty to boksy zlokalizowane przed supermarketami sieci Bricomarché w specjalnie oznaczonych strefach. Umożliwiają klientom elastyczny czas odbioru produktów kupionych w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Towar można odebrać w dogodnym dniu i godzinie, również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. W ramach dostawy do Bricomatów sieć oferuje szeroką gamę produktów. Można w nich odebrać także towary o dużych gabarytach, takie jak np. płyty OSB czy drzwi, co jest całkowicie unikatowe w tego typu rozwiązaniach.

 

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cóż
cóż 11.08.2020, 23:02
Gryfino zacofane.
a
a 12.08.2020, 08:16
To wyjedź.
nn
nn 11.08.2020, 18:46
fajna rzecz

Pozostałe