Woda ma być wieczorem. PUK walczy z awarią

  • 12.08.2020, 13:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Woda ma być wieczorem. PUK walczy z awarią
Trwa usuwanie awarii sieci wodociągowej na terenie ronda u zbiegu ulic Armii Krajowej, Sienkiewicza oraz 9 Maja w Gryfinie. Prace prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie. W związku z robotami utrudniony jest ruch na rondzie i,. Ks. PAlicy w Gryfinie. To droga tranzytowa.

Przerwa w dostawie wody potrwa do dnia 12 sierpnia 2020 r. do godz. 20:00. Za powstałe utrudnienia przepraszamy czytamy w komunikacie PUK.

Beczkowóz stoi na razie tylko w jednym miejscu - na Kwadracie.

O awarii poinformowaliśmy jako pierwsi tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37663,awaria-sieci-wodociagowej-nie-ma-wody-w-czesci-gryfina

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CO TAM DZIŚ JE BŁO W POLINIE HA AHJ AHB
CO TAM DZIŚ JE BŁO W POLINIE HA AHJ AHB 12.08.2020, 19:19
WALKA TRWA H*** DOPA I KAMIENI KUPA AH AH AHA JAK MAWIAŁ WIESZCZ HA AH AHA AH
ja
ja 13.08.2020, 12:55
Das idiot! woda była już po południu .brawo PUK
gryfon
gryfon 12.08.2020, 18:46
nie mozna jakos ujecia na Pomorskiej aktywniej wpiac w system
Dzięcioł-puk, puk
Dzięcioł-puk, puk 13.08.2020, 09:40
Jest wpięte ale nie wiedzą gdzie są zasuwy. A o tych co wiedzą to boją się ruszać bo były konserwowane i przeglądane jeszcze za Piłata i Muchy w 2012 roku.
...
... 12.08.2020, 23:58
gdyby w Gryfinie był gospodarz...
Esz
Esz 12.08.2020, 17:23
Woda na Armii Krajowej zaczyna ciurkać z kranu.
?
? 13.08.2020, 00:00

Czy gmina skorzystała z okazji, że drogi krajowe i powiatowe były rozebrane do poziomu gruntu i wymieniły pod nimi jakiekolwiek gminne instalacje?
9 maja, 1 maja, Chrobrego, Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Pomorska, Grunwaldzka, Sprzymierzonych?
Czy tam wszędzie pod nowiutkimi drogami pozostawiono stare rury?

No ale skoro w sprawie "schodów Milera" łatwiej było postawić nowe 10 metrów od starych niż dogadać się z koleją o zdjęcie barierki przed szlabanem - to co wymagać?
Kamieni kupa
Kamieni kupa 13.08.2020, 09:42
NIE. Nigdzie.
Józek
Józek 12.08.2020, 15:29
Wieczorem nie umyję rąk koronka.....
Módlmy się o wodę i oby tęczy dzisiaj nie było
Módlmy się o wodę i oby tęczy dzisiaj nie było 12.08.2020, 15:28
Stary znów mi po katolicku zafunduje śliwki bo nie będzie ziemniaczków. A może od razu pójdzie pić do pijalni obok.
szyper
szyper 12.08.2020, 15:22
Na litość Boską myjcie się gryfinianki,paniusie i siusiumajtki bo naprawdę dziś w mieście wali jakbym był na kutrze rybackim.Błagam błagam myjcie się błagam
Kiedy leniu uruchomisz fontanny
Kiedy leniu uruchomisz fontanny 13.08.2020, 09:44
Wali z kanalizacji. Wszędzie. Przy tych upałach to śmierć.
Żórawki
Żórawki 12.08.2020, 15:16
Wpisujcie miasta,wsie ,osady i przysiółki ktore śmieją się z gryfiniósiów bez wody ha ha ha.Żórawki
To chyba program przymusowej rehabilitacji (dr
To chyba program przymusowej rehabilitacji (dr 12.08.2020, 15:14
To ja 84 lata, mam dojść z wiaderkiem z glinianki na kwadrat ?
miś
miś 12.08.2020, 15:04
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?! Jestem wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem wesoły Romek! Mam…
Do sm
Do sm 13.08.2020, 09:45
Grubasie, pomógł byś wodę staruszkom nosić.
Nie bój nie bój
Nie bój nie bój 13.08.2020, 08:00
wyłączą ci
miś
miś 12.08.2020, 15:02
Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym gryfiniusiom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program.Gra i trąbi zespół Kombi tra la la la
mis
mis 12.08.2020, 19:18
Curuś, moja Curuś jakaś ty niechluja że przy mojej mamie trzymasz mnie za ramię tra la la la la
 
jak zwykle
jak zwykle 12.08.2020, 13:38
Wieczorem to będzie co najwyżej brązowa woda!
Palnik
Palnik 12.08.2020, 13:32
Awaria po raz drugi, a tak na marginesie to rury muszą być po droga? Ten majster co to projektował to powinien ręcznie dół kopac
Knagulec
Knagulec 12.08.2020, 17:14
Tylko przegumować nadgrzbietowo
inżynier
inżynier 12.08.2020, 15:47
Wtedy nie było tam ronda a drogi inaczej przebiegały.
Co za jełop
Co za jełop 12.08.2020, 14:27
A gdzie maja być? Nad drogą?
ufff
ufff 12.08.2020, 13:27
Idzie im to jak krew z nosa!
Iwo
Iwo 12.08.2020, 19:59
Witam skoro jesteście tu tacy mądrzy i umiecie usunąć tak duża awarie szybciej niż panowie z wodociągów to proszę iść i zrobić to szybciej a nie tylko krytykować w internecie anonimowo !wstyd za takie podejście !!!awarie się zdarzają wszystko się zużywa i niszczeje trza mieć tego świadomość
Organista
Organista 12.08.2020, 15:16
Już dochodzą, będzie wytrysk.

Pozostałe