Porozmawiają o widmie zwolnień w ZEDO

  • 13.08.2020, 10:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Porozmawiają o widmie zwolnień w ZEDO Wojciech Osman, przewodniczący Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego.
Dziś (13 sierpnia 2020 r.) o godzinie 11 w Siedzibie Sejmiku Wojewódzkiego w sali sesyjnej na pierwszym piętrze, przy ul. Mickiewicza 41 w Szczecinie odbędzie się posiedzenie prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, którego głównym tematem obrad będzie sytuacja Zespołu Elektrowni Dolna Odra.

MY o planowanych zmianach w 3 zakładach (w Nowym Czarnowie i Szczecinie) ZEDO pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37629,do-zwolnienia-kilkuset-pracownikow-zedo-pge-czekac-moze-podzial

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obchodowy
obchodowy 16.08.2020, 14:12
Brawo gamonie z dolnej,pozdrawiam muchy, chłopaki się ustawiły.
Gonia
Gonia 14.08.2020, 17:16
Mucha wiedzia co sie szykuje to zwial. Pensje obnizone a w parlamencie w gore brawo ze w dolnej glosowali za duda
Gryfiniak
Gryfiniak 13.08.2020, 20:56
dlaczego w PUK-u dostają prace tylko powiązani koneksjami rodzinnymi?Zona załatwia mężowi ,tatuś córce, cała tą hołotę nierobów,i cwaniaków niedługo już prześwietlić powinien ABW.
Energetyk 1963
Energetyk 1963 13.08.2020, 19:18
Decyzje już zapadły. A tchórze w życzeniach na Dzień Energetyka za zarząd PGE GIEK i Dyrekcję się nawet nie podpisali.
88
88 13.08.2020, 17:38
A co te rozmowy mają przynieść, oprócz medialnych fotek zatroskanych dyskutantów ?
Mlody energetyk
Mlody energetyk 13.08.2020, 15:40
Bez dolnej gryfino sie zwinie. Mlodzi juz wyjechali teraz czas na starszych.
Po wyborach ..to byli obiecanki jak u mnietka
Po wyborach ..to byli obiecanki jak u mnietka 13.08.2020, 19:23
Nie zwinie się, Heniu Piłat wybudował strefę gospodarczą w Gardnie. Pracuje tam teraz 3 000 ludzi. Dolna może zdychać. Niech postawią wiatraki, bo Pisdzielce się z nimi właśnie przeprosiły i jest znów jak za PO. A nawet lepiej bo teraz zgody sąsiadów nie potrzeba.
Gość
Gość 13.08.2020, 15:30
Największą grupę nierobów tworzą związkowcy to jest dopiero banda darmozjadów
Kolega z pisland
Kolega z pisland 13.08.2020, 15:26
Mariusz F pownien sie cieszyc
Jarek
Jarek 13.08.2020, 14:15
A tak się pchali do zdjęć z A. Duda. Teraz was wyduda bez mydła.
taka prawda
taka prawda 13.08.2020, 12:16
2/3 specjalistów w dojnej,są specjalistami tylko z nazwy
Rafał M.
Rafał M. 13.08.2020, 17:40
Piotr Zwoliński jako pierwszy.
ja
ja 13.08.2020, 12:53
a skąd ty to wiesz? pracujesz w dolnej?jak byś pracował to nie pisał byś bzdur.
Henryk
Henryk 13.08.2020, 11:55
BRAWO panie Arturze NYCZ Tak 3 mać!
Henryka
Henryka 13.08.2020, 15:02
Brawo Arturze Nycz? Niestety temu panu nie ma za co braw bić 😁 temu panu pokazujmy 👎👎👎👎
Gruzik
Gruzik 13.08.2020, 11:26
Jak czarna mamba zacznie rozmawiać to wszystkich zwolnią!! Wielka przewodnicząca razem z tym swoim gamoniem
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.08.2020, 11:04
https://youtu.be/p3G5IXn0K7Aha ah aha ha aha a już was wydymali ah ah aha aa ah aha
widocznie
widocznie 13.08.2020, 10:40
Coś grubego się kroi.
bistro
bistro 13.08.2020, 11:15
Oj grubego, Michalski mówi, że 600 osób do zwolnienia.
Gryfiniak
Gryfiniak 13.08.2020, 16:46
A on zostaje.
On66