Sprawcę rozboju zatrzymali na ulicy

  • 14.08.2020, 09:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sprawcę rozboju zatrzymali na ulicy
Trzy miesiące spędzi w areszcie 34 – letni mężczyzna, który usłyszał zarzut rozboju. Został zatrzymany przez komendanta oraz naczelnika wydziału kryminalnego...

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych, przy jednej z ulic na terenie Szczecina, do poszkodowanego podszedł mężczyzna i grożąc pobiciem zażądał wydania posiadanych rzeczy osobistych. Sprawca zdołał ukraść telefon komórkowy oraz pieniądze.

Od początku sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Szczecin Nad Odrą. Funkcjonariusze zbierali informacje i analizowali zabezpieczone dowody. Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom mężczyzna został zatrzymany. Rozpoznali i zatrzymali go naczelnik Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin - Nad Odrą oraz komendant komisariatu. Policjanci zauważyli go w rejonie miejsca zdarzenia. Jego rysopis idealnie odpowiadał sprawcy przestępstwa.

Nie jest to pierwsze starcie z wymiarem sprawiedliwości 34-latka, mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Doktor Lincz
Doktor Lincz 14.08.2020, 13:12
Powiesić.
Pindol
Pindol 14.08.2020, 11:01
To zwyrol i będzie Pajda

Pozostałe