Złapali chuligana zabierającego się do banku

  • 14.08.2020, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złapali chuligana zabierającego się do banku Tak dziś w południe wygląda miejsce wandalizmu. Jednak bank jest czynny.
Do wandalizmu doszło dziś (14 sierpnia 2020 r.) w nocy na na tzw., ulicy Bankowej w Gryfinie. Młody mężczyzna o godz. 2.50 zaczął kamieniem wybijać szybę w jednym z banków. Pancerna szyba nie dawała za wygraną. Zadziałał monitoring i... policja.

-Ok. godz. 2.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie otrzymał zgłoszenie dotyczące młodego mężczyzny, który na ul. 1 Maja w Gryfinie dokonał wybicia szyby w jednym z banków. W związku z powyższa sytuacją  niezwłocznie na miesce zdarzenia skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego sprawcę zniszczenia mienia, mieszkańca powiatu kamiennogórskiego - informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

startczlowiekimorze
startczlowiekimorze 20.08.2020, 16:05
On chciał trafić tylko do Gazety Teraz jest sławny wszyscy o nim piszą i mówią :-)))
Jura
Jura 17.08.2020, 23:00
Ponoć to starej biedronki wnuczek słońcu się patologia wyprowadziła że szczecinskiej
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.08.2020, 14:31
niedługo wszyscy tak będziecie "pukać " po swoje oszczednosci ah ah aha ah
dzban
dzban 16.08.2020, 16:00
pozdrowienia od Wiczorka a haha ha ah
koszerny wór niech lize ha ha ah
koszerny wór niech lize ha ha ah 18.08.2020, 08:07
szalom dzbanie co krasniakowa dalej lize koszer wora ha ha ah dla agronoma ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.08.2020, 10:58
może okradli go metoda na subkonto tzw metoda na dziadka ha ah aha
ha ha
ha ha 16.08.2020, 16:04
na twego pana Wiczorka ha ha ha
koszerna kobyła
koszerna kobyła 18.08.2020, 08:03
po takim panie to dziadek na na wieczorkową wsiadał ah ah ah
Annybankowiec
Annybankowiec 15.08.2020, 00:26
Bank za bankiem i bankiem pogania. Może jeszcze ktoś otworzy kolejny bank ?
łowca dzbanów
łowca dzbanów 14.08.2020, 18:54
Złapali chuligana zabierającego się do banku.Niech zgadnę!-KNAGULEC?
Knagulec
Knagulec 15.08.2020, 11:06
Japa dzbanie
sauron
sauron 14.08.2020, 17:45
to L G B T ?
Krzysztof
Krzysztof 14.08.2020, 14:22
Dobrze że banki mają monitoring bo podejrzewam Sawaryniarze by do teraz nie doszli kto co
pyt
pyt 14.08.2020, 13:44
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Kk
Kk 15.08.2020, 09:39
21 lat chlopak to wie co robi!
pyt
pyt 15.08.2020, 16:05
Jak widać nie zawsze wie
Knagulec
Knagulec 14.08.2020, 14:31
Jak zawsze u mnie w koju
Łeb
Łeb 14.08.2020, 13:44
Co to za patola? Z bramy? Z baraków?
Vivus
Vivus 14.08.2020, 13:40
Nie dostał kredytu na alkohol, a procenty zaczęły wyparowywać.
Knagulec
Knagulec 14.08.2020, 13:08
Przegumować te łajze ze Śląska trzeba było na miejscu
JAKUB
JAKUB 14.08.2020, 12:41
Zrobić wreszcie miejski monitoring i częstsze patrole policji radiowozami i na pieszo ponieważ w Gryfinie coraz bardziej zaczyna być niebezpieczne
pytam
pytam 14.08.2020, 12:35
Sam pił? A kompani gdzie?
AA
AA 14.08.2020, 12:31
To nie on to alkohol!
hah
hah 14.08.2020, 12:24
Wokół gruzowisko to myslał że to opuszczony lokal :)))))

Pozostałe