W Gryfinie zakażony mężczyzna w średnim wieku. Rośnie liczba zachorowań

  • 27.08.2020, 11:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie zakażony mężczyzna w średnim wieku. Rośnie liczba zachorowań
Tym razem gryfiński sanepid odnotował zakażonego koronawirusem mężczyznę w średnim wieku. Dzisiaj (27 sierpnia 2020 r.) w naszym województwie mamy 11 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Przeważnie to osoby w średnim wieku, ale jest też dziecko czy starsza kobieta.. Jeśli chodzi o cały kraj, to badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 888 osób – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Szesnaście osób zmarło.

-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 11 kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 1068/27 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Zakażenia korononawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby:

Szczecin – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)

Pow. koszaliński+Koszalin – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)

Pow. pyrzycki – 4 osoby (kobieta i mężczyzn a średnim wieku, starsza kobieta, dziecko)

Pow. goleniowski – 1 osoba (starsza kobieta)

Pow. gryfiński – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)

Świnoujście – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)

Pow. kołobrzeski – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)

Pow. policki -1 osoba (kobieta w średnim wieku)

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

małopolskiego (233), śląskiego (118), mazowieckiego (107), wielkopolskiego (92), pomorskiego (71), warmińsko-mazurskiego (51), łódzkiego (47), podkarpackiego (33), dolnośląskiego (28), kujawsko-pomorskiego (24), świętokrzyskiego (18), opolskiego (16), lubelskiego (14), lubuskiego (12), podlaskiego (12), zachodniopomorskiego (11).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i na saturna ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna ha ah ah 28.08.2020, 07:09
ABBA 33 ojcze ha ha ah https://youtu.be/D9_4CliGgsk
*** ***
*** *** 27.08.2020, 23:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

***
*** 27.08.2020, 22:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

podłamany
podłamany 27.08.2020, 22:05
Fatalne wieści dla Gryfina i powiatu!
pep
pep 27.08.2020, 21:11
Groźnie. Codziennie coś w tym Gryfinie.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.08.2020, 20:23
*** pieśń na koronawirusa tylko ta saturiańska pieśń zwalcza koronę ha ha ah ABBA OJCZE
AB 1+2=3
BA 2+1=3
CZYLI OJCIEC 33 HA HA AH
żal
żal 27.08.2020, 17:45
Wkurza mnie, że więcej wiemy o osobach zakażonych w całej Polsce niż o tych, których możemy spotykać na ulicach, w sklepach czy urzędach.
Jak gdzieś zachorują - wiadomo - szpital x stacja dializ y urząd, parafia.
A tu - cisza.
Tylko coraz więcej zakażonych - bo przecież nie wiadomo, ilu bezobjawowo roznosi - aż trafi na słabszych...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.08.2020, 17:09
dobrze że ja z saturna ha aha ha to covid niestraszny https://youtu.be/NHwg0Gps4w8 tylko muzyka z saturna pokonuje wirusa ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 28.08.2020, 07:19
5 10 15 5+1 =6 1+5 =6 I WYCHODZI 66 /2 = 33 SWIAT ZEWNETRZY I WEWNETRZNY ciekawe czy w tym drugin też jest korona ha ah ah
ha ha
ha ha 27.08.2020, 17:44
Już ci dzbanie Wiczorek dał popalić ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.08.2020, 19:57
ja nie palacy ah ah aha mów który bo wieczorków jak psów ah ah a
Knagulec
Knagulec 27.08.2020, 19:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Inwestygator
Inwestygator 27.08.2020, 16:39
Podobno z Dojnej Odry.
pandemia nadciaga ha ah aha
pandemia nadciaga ha ah aha 27.08.2020, 20:13
tam cowid dostanie z 600 set ha ha ah do zwolnienia ha ah a
Polok
Polok 27.08.2020, 18:11
To by się dopiero zaczęło!
??!!
??!! 27.08.2020, 15:44
A jakie gryfińskie kręgi?
Covid lewy
Covid lewy 27.08.2020, 13:48
Znowu widuchowa
Ebi
Ebi 27.08.2020, 13:33
Ciekawe jakby tak przebadać całe Gryfino.
gumowiec
gumowiec 27.08.2020, 15:26
Wystarczy odizolować od społeczeństwa dwa skórzane qrwidzbany Knagulca i Ajwaja i spoko koko
Knagulec
Knagulec 27.08.2020, 19:45
Ciebie fajko w pierwszej kolejności przgumowac kurwiłeb skórzany
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.08.2020, 17:50
musk leci na marsa a my z knagulcem na saturna ha ah ah z twardowskim z alegro bedziemy tam walić gruchy ha ah ah https://youtu.be/M-skpeuYmfE
Knagulec
Knagulec 27.08.2020, 21:48
Dobrze gadasz ziomuś
dzban
dzban 27.08.2020, 15:44
A mnie?
Gumowiec
Gumowiec 27.08.2020, 13:19
Nie musze.zgadywac knagulec nareszcie.dopadl dzbana wirus
Knagulec
Knagulec 27.08.2020, 19:46
gumowiec fajko leśna
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.08.2020, 18:12
tylko 7 chroni przed wirusem z saturna ha ha ah ***
kokon
kokon 27.08.2020, 12:19
A sezon grypowy się zbliża...
Kacper
Kacper 27.08.2020, 12:14
Wczoraj dwie , dziś jedna a przecież to tylko ci którzy się sami zgłaszają!

Pozostałe