Organizują konferencję prasową na podsumowanie

  • 04.09.2020, 08:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Organizują konferencję prasową na podsumowanie Konferencja prasowa w Urzędzie Gminy w Widuchowej w ostatni poniedziałek.
Dziś (piątek 4 września 2020 r.) zaplanowano konferencję prasową na podsumowanie działalności Jerzego Sołtysiaka, który 22 czerwca br. powołany został przez premiera Mateusza Morawieckiego do pełnienia funkcji wójta gminy Widuchowa do czasu wyboru nowego wójta. Konferencja około południa w Urzędzie Gminy w Widuchowej. Swoja obecność zapowiedzieli już Telwizja Szczecin i Radio Szczecin.

W ciągu 2 miesięcy Jerzy Sołtysiak zorganizował więcej konferencji (ostania była wczoraj) niż niejeden wójt burmistrz czy starosta w całej kadencji. Otwarta forma kontaktu z mieszkańcami poprzez media,  to dla niektórych szefów gmin nie do pomyślenia, bo za publiczne pieniądze próbują tworzyć własne przekazy. 

Jednak w gminie Widuchowa jest specyficzna sytuacja. Tutaj w niedzielę 6 września br. odbęda się przedterminowe wybory na wójta. W związku z tym dobrze byłoby jakby pełniący funkcję wójta gminy zaprosił wszystkich uczestników kampanii wyborczej, która ma miejsce na terenie gminy Widuchowa. Przypominamy, że w szranki stanęli Julitta Nowak (nauczyciel akademicki rodem z Widuchowej), Paweł Wróbel (dyrektor szkoły podstawowej i właśnie ... Jerzy Sołtysiak.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 04.09.2020, 18:11
wy zobaczcie co z jarka zrobili ha ha ah chyba byka ujerzdzał nad zalewem ha ha ah aż siodło zostało ha ah ah ale kabaret https://pbs.twimg.com/media/Eg… nie pijcie tyle ha ha ah
Marek
Marek 04.09.2020, 16:58
P. Sołtysiak mieszka w Widuchowej od tylu lat. O co będzie dbał najbardziej ? o własne podwórko, to zrozumiałe. To nie jest głupi facet.
motyl
motyl 04.09.2020, 13:43
Przecież nikt nikomu nie broni i każdy kandydat może sam sobie zorganizować konferencję prasową.
Tomek
Tomek 04.09.2020, 13:39
I co? Byli wszyscy?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA AH AHA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA AH AHA 04.09.2020, 11:59
*** ONI SZUKAJA W POLSCE A TO TRZEBA NA MALCIE AH AH AH NO ALE SWIĘTYCH SIE NIE RUSZA AH AH AHA
szkoda
szkoda 04.09.2020, 11:49
Niestety te promowanie się za pomocą gminnych pieniędzy to był strzał w kolano dla Sołtysiaka, źle rozegrał te dwa miesiące. Wygra Wróbel, chociaż na początku nie było to takie oczywiste bo wydawało się, że Sołtysiak to godny kandydat.
Obserwator
Obserwator 04.09.2020, 16:47
Jeśli wygra Pan Wróbel to dla Gminy nie będzie dobrze. Pan Paweł nie ma doświadczenia, dopiero rok temu został dyrektorem i już chce być wójtem. Praca wójta to nie to samo co praca nauczyciela, zwłaszcza w tak trudnej Gminie. Tutaj trzeba być osobą która potrafi pokonać wiele trudności aby dobrze służyć mieszkańcom. Dosyć mamy wójtowania poprzedniczki.
?
? 04.09.2020, 20:29
A który z kandydatów ma doświadczenie w rządzeniu gminą?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA AH AH 04.09.2020, 11:38
św mateusz i archanioł łukasz https://youtu.be/RoR5j1ciQo8 i zapomniał dodać JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE HA AH AH HATKIKWA AH AH AHA NADZIEJA POLINU HA AH AH ZYDOWSKI KABARET https://www.youtube.com/watch?…
Dębogóranin
Dębogóranin 04.09.2020, 11:09
Sołtysiak operatywny gość. Był widocznym wicekuratorem oświaty. Dać mu szansę w niedzielnych wyborach wręcz obowiązek!
Beskid Niski
Beskid Niski 04.09.2020, 13:39
Też mi się tak zdaje.
haha
haha 04.09.2020, 11:08
POpaprane -nigdy więcej.
Pis
Pis 04.09.2020, 10:39
Pisowska propaganda
KO
KO 04.09.2020, 11:34
gejowska propaganda.
na plus dla niego
na plus dla niego 04.09.2020, 10:26
Trzeba przyznać, że przejrzyście prowadzi urząd. W porównaniu z poprzedniczką to dzień do nocy.
obserwator
obserwator 04.09.2020, 10:09
Pisowskie media wspierają pisowskiego kandydata za pieniądze podatników. Dziś to niestety już standard.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 04.09.2020, 09:40
mogli go zaprosić do spiecia ha ah ah spinał by sie tam szkoda ze beatki mikołajewskiej wieczorek brak brak mi tego kabaretu zydowskiego w tvp szczecin ha ha ah teraz hotelarstwaem zajeta a branża je bła na ryj ha ah ah koronawirus ja zmógł ha ha ah
Tadek
Tadek 04.09.2020, 09:39
To urząd jest już otwarty? jak byłem ostatnio to w wąskim korytarzyku się gnieździliśmy z pismami.
lans
lans 04.09.2020, 09:59
Otwarty dla mediów dla mieszkańców mało otwarty.
do lans
do lans 04.09.2020, 10:15
A co mają z kamerami na deszczu stać?
Miesxkaniec
Miesxkaniec 04.09.2020, 16:54
Jasne że nie, bo media to nie mieszkańcy. Kampania trwa a media pomagają. Jednak zapomnieli niektórzy, że to mieszkańcy głosują.
na plus
na plus 04.09.2020, 09:32
Czyli jest dobrze zorganizowany.

Pozostałe