Nastolatkę odnaleziono, ale... martwą

  • 10.09.2020, 21:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatkę odnaleziono, ale... martwą
Nie żyje 16-latka, która wyszła z domu i zaginęła na przełomie miesiąca. Jak się potem okazało, popełniła samobójstwo. Znaleziono ją w lesie.

Poszukiwania nastolatki rozpoczęto na początku września. 31 sierpnia 2020 r. wyszła ze swojego domu rodzinnego. Nikomu nie powiedziała dokąd wychodzi, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Pisaliśmy o niej jako o osobie poszukiwanej.

Ciało znaleziono w lesie, a śledczy wykluczyli udział osób trzecich.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mira
Mira 11.09.2020, 18:13
Przykro patrzeć jak taka młoda osoba z perspektywami odbiera sobie życie.
Adminie
Adminie 11.09.2020, 15:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Adminie
Adminie 11.09.2020, 15:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.....
..... 11.09.2020, 10:33
sprawdzic jej kontakty i te szemrane organizacje LGBT ja wam mowie
do ideologii głupoty
do ideologii głupoty 11.09.2020, 13:29
Zamilcz moskiewski trollu.
kto winny???
kto winny??? 11.09.2020, 09:50
zaczynamy od rodziców - co tam się działo???
....
.... 11.09.2020, 10:34
skontrolowac czy lgbt nie narzucalo swojej ideologi i czy nie dawano tabletek na zmiane płci
hm
hm 11.09.2020, 14:02
To chyba nie jest miejsce na takie żarty.
88
88 11.09.2020, 08:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zdziwiony
zdziwiony 11.09.2020, 09:42
Skad masz ten wpis?
Beta
Beta 11.09.2020, 00:21
Niech jej chciaż ziemia lekka bedzie.
Ma
Ma 11.09.2020, 00:01
Stało sìę nieszczęście, ale po co o tym pisać i kogo to obchodzi.
obsrewator
obsrewator 12.09.2020, 14:53
a obchodzi obchodzi durna osobo teraz młodzież wychowuje się z telefonem komórkowym w dłoni wychowujemy chore społeczeństwo i patrzeć co to będzie za kilka lat wychowamy kretynów komputerowych
znajomy
znajomy 10.09.2020, 23:49
Nie wiemy co ją popchnęło do tego kroku.
Pita
Pita 11.09.2020, 09:47
I w tym problem, bo z tego wynika, że z nią nie rozmawialiście.
Dotyk ...
Dotyk ... 10.09.2020, 22:13
Podjęła decyzję po spotkaniu z religią w szkole. Miała dosyć posługi....
kod
kod 11.09.2020, 08:30
lecz sie a prokurator juz cie znajdzie
31 sierpnia
31 sierpnia 10.09.2020, 22:48
Co ty pleciesz, przecież zrobiła to na koniec wakacji.
Ircia
Ircia 10.09.2020, 21:39
Czy to chodzi o Bożenkę?
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Seba
Seba 10.09.2020, 21:30
Rozumiem. Niestety ale deweloperzy wpędzają ludzi w długi. Spekulanci wykupują od nich mieszkania, co winduje ceny. Tych, którzy nie mają zdolności kredytowej zmuszeni są do wynajmowania mieszkań od tych cwaniaków. Te całe wynajmy i deweloperka to jest niemoralna lichwa. I jak tu żyć?
Demokracja
Demokracja 12.09.2020, 07:53
Podziękujcie wyborcom
Gość
Gość 10.09.2020, 21:24
Zdrowie psychiczne w Piksce to zasluga komuny i transformacji ktora odciela sie od ludzi chorych psychicznie i zrobila z nich kaleki.Dyskryminowano i sztdzono z kazdego kto orzyznal sue do osychicznych schorzen.Faszerowano ludzi clonzepanem i relanium robiac z nich narkomanow.Lekarze zamiast leczyc bronili bandziorow ktorzy unikali kar wiezienia.Ilu takich kazdy z nas zna? Prawie kazdy.Nie smiac sie i nie drwic bo kazdego moze to spotkac.Troszke wiecej cpania wódy i na zjeżdzie nie takie rzeczy widzialem.
eM
eM 10.09.2020, 21:21
Dantejskie sceny

Pozostałe