Jak przejść, panie burmistrzu, jak przejść?

  • 11.09.2020, 18:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak przejść, panie burmistrzu, jak przejść? Bywa, że pieszy musi pokonać wysokość pół metra.
-Codziennie muszę przejść ulica Niepodległości przez ulice 1 Maja. Ostatnimi dniami to makabra. Jestem osobą starsza i naprawdę. Przejście jest niemożliwością. Zadajcie pytanie burmistrzowi czy nie można zorganizować prac tak, aby zawsze osoby starsze czy mniej sprawne mogły normalnie przejść ulicami miasta – skarży się nam mieszkanka Gryfina.

My jeszcze dodamy, że trudno również samochodem przejechać ulicami Niepodległości i 1 Maja w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ekolog
ekolog 16.09.2020, 16:06
Zielony region, bo będzie zabetonowany betonem w kolorze zielonym
ja
ja 16.09.2020, 04:47
powoli i ostrożnie
do Pepe - nie dla wszystkich....
do Pepe - nie dla wszystkich.... 14.09.2020, 15:06
Pepe - w tej gminie wybitny projektant (najtańszy z najtańszych, co to nie daje, jak sam mówi) wygrywa przetarg nie dotrzymuje terminów i ... gmina mu daje prezent. Darowanie kar za 10 miesięcy poślizgu...

Coś koło 100 tysięcy.

Pytanie, co na to firma, która przegrała przetarg o 20 tysięcy?
Pepe
Pepe 14.09.2020, 13:41
Hej drogowcy, budowlańcy i inni specjaliści ! To jest nie do pomyślenia jakich my w tym naszym Gryfinie mamy fachowców. Na wszystkim się znają dosłownie i w przenośni a firmy budowlane i nie tylko borykają się z brakiem ludzi do pracy. Puszczać to swoje CV będzie ruch w interesie a i portal sławę zyska. WEJDŹ TU A ZNAJDZIESZ PRACOWNIKA w każdej branży.
J.
J. 14.09.2020, 07:37
Bo zamiast zacząć jedną połowę jezdni i ją dokończyć, to oni rozkopują całą drogę. Dziwne że nie ma jak przejechać albo przejść. Wszystko jest zdezorganizowane.
B
B 14.09.2020, 13:34
Wiesz co musisz się przyjąć do tej firmy na kierownika i wtedy wszystko bedzie przebiegało zgodnie z twoją wizją. No że taki talent się marnuje na portalu :))))
Anonim
Anonim 12.09.2020, 23:17
Dajcie ludzia pracować
do anonimowego pracownika
do anonimowego pracownika 12.09.2020, 23:34
Dajcie "ludzią" żyć!
anonimowy a hojny...
anonimowy a hojny... 13.09.2020, 17:58
dajemy - ale niektórym - nawet po 100 tysięcy darowanych kar umownych... A co to - ze swojego?
taka prawda
taka prawda 12.09.2020, 23:15
Ta firma nie wie, co to kultura pracy. Pół roku zajęło im postawienie barierek i wytyczenie jakichś przejść przez plac budowy...
Myśleli (?) że budują autostradę w środku pola?
A te uwagi o "uczeniu kultury" - uczył Marcin Marcina....
Ewelina
Ewelina 12.09.2020, 23:05
Dziwni jesteście.. ci robotnicy ***ja żebyście mieli drogi a wam wszystko przeszkadza . Jakbyście nie chodzili i się nie kręcili szybciej by to im szło a jak głupki stawiacie na placu budowy samochody to co oni mają tam zrobić . Ruszyć dupę i inną drogą ***c albo spokojnie przejść żeby im nie przeszkadzać . Jakbyście nie zauważyli oni tam robią od rana do wieczora i nie siedzą tylko cały czas zasuwają . Zapraszam was na 10 h do takiej pracy . Potrafią tylko pisać ci co przerobią swoje 8h na *** i nic więcej nie potrafią .
taka prawda
taka prawda 12.09.2020, 23:16
Jak "fachowcy" budowlańcy z PRL w komediach Barei - "jaśnie pan robi, cicho, bo się obrazi i pójdzie sobie".
A może tak kultura?
W domu jak robisz remont to od cały dom rozwalasz na pół roku, czy robisz etapami i sprzątasz po każdym?
Knagulec
Knagulec 12.09.2020, 20:45
Kolba i do przodu
bar dak
bar dak 12.09.2020, 20:10
To są właśnie roboty po sawaryńsku!
Miś
Miś 12.09.2020, 18:17
Wczoraj jechałem tędy, tych wykopow jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tych wykopów wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by były, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Pepe
Pepe 12.09.2020, 17:01
Co tak słabo. Myślałem że tu się polało komentarzy a tu lipa. Dzwońcie do kolesi bo ci co tu pisali to im się repertuar już wyczerpał. Dawać na co czekacie bo wieje NUDĄ 😂😂😂
pamięć
pamięć 12.09.2020, 19:46
Czyżby tercetowy trolu płacili ci od komentarza? Za jakość na pewno nie - więc pewnie za ilość...
Lisie Pole
Lisie Pole 12.09.2020, 17:21
Przecież dopiero co wrócili z roboty!
 ,Sawarynie i tych 2 nieudaczników
,Sawarynie i tych 2 nieudaczników 12.09.2020, 16:11
Politycy są jak pampersy...i z tego samego powodu trzeba je często zmieniać.
Rampers
Rampers 12.09.2020, 16:56
Hejterzy są jak pieluchy zużyte lądują w kontenerze 😂😂
pamięć
pamięć 12.09.2020, 19:59
To niech tercet uważa - za hejt podczas parcia do władzy to im nawet kontener za wygodny byłby...
Gdzie są te procesy, wyroki? Nie ma?
do pamięć
do pamięć 12.09.2020, 20:02
Hejt to był w wypadku tercetu bo sprawy które nadmuchali i oddali do sądu żadna nie okazała się prawdziwa, doi żadnej nie ma wyroku mimo ze wszystkie dokumenty i ludzi pod sobą mają.
bieda
bieda 12.09.2020, 17:21
Rampers słabo, nawet jak na proburmistrzowskiego trolla.
planista nie najtańszy
planista nie najtańszy 12.09.2020, 13:46
Burmistrz znalazł się sytuacji szachowego zugzwangu - każdy z możliwych ruchów tylko pogarsza położenie.
cuuud - po pół roku są barierki!!!
cuuud - po pół roku są barierki!!! 12.09.2020, 13:42
Buractwo firmy, stawiającej na świeżym chodniku 1,5 tonowe palety z brukiem żeby "dać nauczkę" (inna sprawa projektant zrobił chodnik pod skarpą kolejową - "znikąd donikąd") - po pół roku ogarnęła, że na "PLACU BUDOWY W CENTRUM MIASTA" należałoby wyznaczyć teren, zabezpieczyć itp - i pojawiły się wreszcie barierki...
Długo uczyli się kultury pracy - pomijam już przepisy....
mieszkaniec
mieszkaniec 12.09.2020, 13:41
Żenująca organizacja pracy. A na to wszystko z gabinetu patrzy burmistrz Sawaryn.
kraska
kraska 12.09.2020, 13:28
Nieudolny Sawaryn prostej przebudowy ulicy pod urzędem nie potrafi zaplanować. Może gdyby częściej był w pracy to by się zorientował że coś jest nie tak.
emeryt
emeryt 12.09.2020, 13:23
Jak żyć w tym meiscie, panie bumistrzu, jak żyć?
Raffi
Raffi 12.09.2020, 13:15
Bo to wszystko przez tego Sawaryna. Dlaczego on jest taki pazerny wszystko ciągnie do tej gminy, wszystko by chciał zrobić naraz a nam tak dobrze było za poprzednika. Dwanaście lat mieliśmy labe. Nic nie robili, nie zakłócali nam spokoju a ten wymyśla jakieś nowe chodniki, drogi ,przejścia, parkingi, hale, szkoły, centra itd. I po co to nam potrzebne ?Przedtem było tak swojsko , gałęzie od drzew wisiały ,nikt tym się nie przejmował. Chodniki dziurawe a co tam jak się nogę skręciło to na L4, samochód postawiło się gdzie chciało, drogi jak sito. Żyć nie umierać a on chce zrobić z tego Gryfina metropolie. My nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich luksusów. Piszemy te komentarze na niego a on ma to gdzieś i dalej robi kolejne inwestycje. Jak tu żyć w tym mieście ,człowiek musi się od nowa wszystkiego uczyć. A ile jeszcze przed nami to tylko on sam wie. Że to dają pieniądze na te jego zachciewanki .
Raffi - stylu ci brakuje:):):)
Raffi - stylu ci brakuje:):):) 12.09.2020, 13:39
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Rafał
Rafał 12.09.2020, 13:25
A co niby ten leń Sawaryn zrobił przez te 6 lat? A jak już się wzięła to wpadka. To najgorszy burmistrz w powojennej historii Gryfina.
ws58
ws58 12.09.2020, 16:54
Nasz burmistrz,podobnie jak nasza władza na górze,cieszy się dużym poparciem społeczeństwa.Zostali wybrani przez większość społeczeństwa.Pretensje więc należy mieć do siebie,drogi wyborco.
retoryka demokracji
retoryka demokracji 12.09.2020, 19:44
Czy jak ktoś ma najwyższe poparcie (to nie to samo, co "większość) oznacza, że jest mądry i dobry?
?
? 12.09.2020, 13:43
Czy ty aby nie obrażasz przedwojennych burmistrzów?
Pepe
Pepe 12.09.2020, 12:48
Nie wiem skąd zaraz takie aluzje że komentarze piszę Paweł. Otwórz nie moi drodzy piszą je mieszkańcy którzy w przeciwieństwie do was nie mają takich problemów jak wy. Obserwuję ten portal i stwierdzam jednoznacznie piszą tu cały czas te same osoby czyli Fan klub nie będę nawet pisał czyj bo wszyscy doskonale to wiedzą. Nic wam się nie podoba i nigdy nie będzie podobało
A ja wam powiem jedno. Burmistrz Sawaryn to najlepszy Burmistrz jaki mógł się przydazyc tej naszej gminie. Mocodawca fan klubu nie dorasta mu w niczym. A teraz możecie hejtowac mój komentarz będą miał się z czego pośmiać jak wielu innych mieszkańców. I zaznaczam że jesteśmy w większości i to dużej nad wami.💪💪😁😁.
mylisz krytykę z hejtem - hejt to tercet jak parł do władzy....
mylisz krytykę z hejtem - hejt to tercet jak parł do władzy.... 12.09.2020, 13:44
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
mieszkaniec
mieszkaniec 12.09.2020, 13:26
Najgorsze jest to że te probumistrzowskie trolle pracują za nasze pieniądze w gminnych zakłądach pracy. Czyli my za nich płacimy aby ans opluwali.

Pozostałe