Biorą się za ratowanie murów miejskich?

  • 11.09.2020, 19:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biorą się za ratowanie murów miejskich?
Geodeci przy murach miejskich wzbudzają dziś sensację. Coś mierzyli, sprawdzali. W serca wielu mieszkańców pojawiła się iskierka nadziei, że może właśnie teraz. Może teraz władze pozyskają pieniądze na ratowanie historycznego dziedzictwa.
Geodeci pracowali dzis (11 września 2020 r.) po południowej stronie murów miejskich, od strony placu Solidarności w Gryfinie.
Gryfino jest chyba jedyna gminą, która w ostatnich kadencjach nie pozyskała odpowiednich pieniędzy aby aby efektywnie ratować średniowieczne mury miejskie. Większe lub mniejsze pieniądze udało się pozyskać samorządom w Trzcińsku-Zdroju, Mieszkowicach, Moryniu a nawet w Chojnie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gumowiec
gumowiec 12.09.2020, 18:05
Uratujcie lepiej knagulca bo spadł na psy dzban skurzany
Knagulec
Knagulec 12.09.2020, 21:14
gumowiec ty w trepie bujana lanco
Knagulec
Knagulec 12.09.2020, 19:58
Knagulec ma się dobrze ssaku leśny
Sii
Sii 12.09.2020, 19:20
Analfabeto ,skorzany
Fan
Fan 12.09.2020, 21:15
gumowiec złamas dostal w gacie
Knagulec
Knagulec 12.09.2020, 19:59
Szacun cycu szacun
szok
szok 12.09.2020, 16:04
Dziś na dworze 26 st Cel. a minionej nocy było 20 st mniej.
kuń który mówi
kuń który mówi 12.09.2020, 18:06
Zamelduj to koniowi dzbanie skurzany
Zwyrol
Zwyrol 12.09.2020, 19:59
A ty do kolby
gryfiniak
gryfiniak 12.09.2020, 10:29
Niedbalstwo jak prawie ze wszystkim.
wieszczę
wieszczę 12.09.2020, 09:57
TRZeba czekać aż Sawaryn odejdzie a to już niedługo !!!!
wróż Maciej
wróż Maciej 12.09.2020, 11:54
Nie odejdzie tylko go prędzej odsuną.
Hii
Hii 12.09.2020, 09:37
Uwaga na her Tuska ,zeby murow do Berlina nie wywiozl jak to bywalo jak byl lewa noga Merkel i wysprzedawal wszystko jak leci
Teodolit
Teodolit 12.09.2020, 03:10
Sorki ale wytyczamy działkę pod nowt market a jakieś tam posklejane kamienie trzeba bedzie wyburzyć
Energetyk
Energetyk 12.09.2020, 00:29
PiS likwiduje elektrownie węglowe i kopalnie. Brawo. PO się na to nie odważyło. Nie zmienia to mojego zdania, że PiS, PO jedno ZŁO.
Klos
Klos 12.09.2020, 00:33
Jasne ale zaraz powiesz, zę masz jakąś trzecią opcję. Bruner, nie ze mną ten numer!
Brunner
Brunner 12.09.2020, 03:11
PIS PO to jedno zło -dziejstwo
do Bruner ty świ...
do Bruner ty świ... 12.09.2020, 11:24
Napisał SLDowec postkomuna.
Tomek
Tomek 11.09.2020, 23:41
Mierzymy co wyciąć. Ponieważ drzewa rosną na murach i baszcie wyburzymy wszystko i wytniemy drzewa wzdłuż Parkowej.
Drakula Świętokrzyski
Drakula Świętokrzyski 12.09.2020, 00:34
Tomek to takie typowe tercetowe myślenie.
to ze strachu
to ze strachu 12.09.2020, 11:25
Wycinane biedne drzewa chowają się na mury
Wróżka Zębuszka
Wróżka Zębuszka 11.09.2020, 22:31
Najpierw rozleci się Pałacyk pod Lwami.
tmhzg
tmhzg 11.09.2020, 20:35
Im wcześniej Sawaryn przestanie być burmistrzem tym szybciej ktoś zadba o nasze dziedzictwo.
Nie wyborca
Nie wyborca 11.09.2020, 22:33
Teraz narzekacie to kto go wybrał ponownie
kwas
kwas 11.09.2020, 22:49
Wybrała go garstka mniejszość ogółu mieszkańców i to tylko dlatego że nie było kontrkandydatów tylko zastępcy.
Zbychu
Zbychu 11.09.2020, 23:46
Alkoholicy, lgbt, pilarze, architekt wnętrz od atakowania nabrzeża za pana Piata, szmatławiec, Judasz, Maciek (co nie daje i nie bierze), Moryc, spaślak itd.
ebolo
ebolo 12.09.2020, 00:19
Ci ci kłamali i chapią?

Pozostałe