Zaginioną nastolatkę znaleźli w lesie. Zatrzymano mężczyznę

  • 12.09.2020, 18:57
  • Źródło: Policja
Zaginioną nastolatkę znaleźli w lesie. Zatrzymano mężczyznę
Zaginiona wyjechała setki kilometrów od domu. W podróż ruszyła pociągiem. Kilka minut po północy funkcjonariusze odnaleźli dziewczynkę na terenie pustostanu mieszczącego się w lesie. W tej sprawie został również zatrzymany mężczyzna.

Zaginięcie 14-letniej dziewczynki zostało zgłoszone policjantom na terenie województwa podlaskiego. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że dziewczynka, podróżując pociągiem, wysiadła na dworcu kolejowym w Bolesławcu i tam ślad po niej zaginął. Po otrzymaniu tej informacji miejscowi policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania te zaangażowani byli funkcjonariusze z powiatu bolesławieckiego oraz z grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej przy Komendzie Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, której nieodłącznym ogniwem jest pies tropiący.

Intensywne działania poszukiwawcze trwały kilkanaście godzin. W tym czasie do sprawy został zatrzymany mężczyzna, którego policjanci poszukiwali w związku z zaginięciem nastolatki. Kilka minut po północy funkcjonariusze odnaleźli dziewczynkę na terenie pustostanu mieszczącego się w kompleksie leśnym powiatu lwóweckiego. 14-latka cała i zdrowa, po konsultacji lekarskiej, została przetransportowana do jednostki, skąd trafi pod opiekę rodziny. W tej chwili szczegółowo wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło: Policja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do prtzodu
ajwaj aleluja i do prtzodu 13.09.2020, 18:01
a w globusowni sprawdzil;i ha ha ah słwka z sld ha ha ah
kol.
kol. 13.09.2020, 13:34
Roksana do szkoły nie przyszła już 7 września w poniedziałek. Potem przemalowała włosy, wsiadła w pociąg i przejechał 700 km. Tak spotkała się z trzydziestoletnim mężczyzną.
podejrzewam
podejrzewam 13.09.2020, 14:07
Czyli dochodzenie może pójść w kierunku pedofilii.
stop pederasci palcomani
stop pederasci palcomani 13.09.2020, 11:09
Zalkoholizować nie wszyscy się dali, więc szuka się nowych metod. A jako, że media, TV, "kultura" często kształtują poglądy i postawy, oraz ludzie w tych kręgach prześcigają się w szokowaniu, bo z tego żyją (tv, instagramy, twitery, tik-toki, itp.), a najlepiej się wzbudza sensację goliznami i se' ksem, to mamy co mamy. Szokować może skala zjawiska i podatność młodych ludzi, rezygnacja przez nich z ciekawości świata i rozwoju oraz poświęcanie dzień po dniu z cennego życia na tę' -czowe wojowanie do końca swoich dni, nawet świata nie zdążą zobaczyć. To świadczy o ich jakości, niewiele mają do zaproponowania pozostałym. Dziwi mnie, dlaczego na sztandarach obnoszą się z wystylizowaną waginą, a członek nie ma powodzenia. Ponadto jeśli już afiszują się tym, co dla nich najważniejsze, to bardziej wiarygodne byłoby pochwalenie się na marszu własnymi walorami a nie obrazkami. Proponuję im w ogóle zdelegalizować ubrania i wrócić na drzewo.
88
88 13.09.2020, 10:53
gonic do piachu L G B T
Kreator
Kreator 13.09.2020, 09:47
Od czwartego roku masturbacja i zazywanie tabletek na zmiane plci to poczatek diabla LGBT znam temat bo ucieklem z tej sekty to zwierzeta bez przyszlosci to katastrofa cywilizacji
Kura
Kura 13.09.2020, 09:44
Pogonic ta sekte LGBT zboczEncow
Pigi
Pigi 12.09.2020, 22:31
Sukienkowy ?
Grzybiarz
Grzybiarz 12.09.2020, 20:24
Idzie sobie Grzybiarz przez las.
Nagle patrzy, a tam Borowik tak na pół metra wysoki. Myśli. Zerwę piękny grzyb. I usłyszał nagle z oddali:
-GRZYBIARZZZZZUUUUU!
Zignorował.
Idzie dalej a tam maślak tak na metr.
O ja ***! Pomyślał i zerwał. Znowu słyszy:
-GRZYBIARZU!.
Idzie dalej, a tam polana na której są same piękne grzyby. Nagle usłyszał potężne wolanie:
-Grzybiarzu!
Odwraca się. A tam pieczarka na jasiek 5 metrów!
Upadł na kolana.
Pieczarka mówi do niego:
Grzybiarzu za to ze zabiłeś moje dzieci musisz uprawiać ze mną sex, inaczej Cie zabije!
Dobrze odpowiedział grzybiarz,ale to będzie problematyczne.
- Dlatego przybiorę postać seksownej 14 latki.
I TAK BYŁO WYSOKI SĄDZIE! A TA MAŁA KU*WA KŁAMIE!
?!
?! 12.09.2020, 20:09
Może to ten: do policyjnego aresztu trafił 31-latek, który przekonany, że koresponduje z 14- letnią dziewczynką, składał jej propozycje seksualne i wysyłał swoje nagie zdjęcia. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w mieszkaniu na terenie Gdańska. W przeszłości skazywany był już za przestępstwa związane z pedofilią. Grozi mu kara 4,5 roku pozbawienia wolności.
hwdp
hwdp 13.09.2020, 19:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lowca pedofili
lowca pedofili 12.09.2020, 20:00
Pewno wyjdzie zaraz seks z nastolatką.

Pozostałe