Wypadek. Rodzina z dzieckiem w szpitalu

  • 12.09.2020, 21:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek. Rodzina z dzieckiem w szpitalu
Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Bolesława Chrobrego. Ranne zostały trzy osoby: kobieta, mężczyzna i dziecko. Odwieziono je do szpitala. Droga jest czasowo zablokowana.

Policja ustala okoliczności zdarzenia. Na miejsce przyjechała straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Do wypadku doszło dzisiaj 12 września 2020 r. przed godz. 21 w Cedyni na ul. B.Chrobrego niedaleko posterunku policji. Świadkowie zeznają, że mercedes jechał bardzo szybko od strony rynku w stronę kantoru. Z naprzeciwka jechała hyundaiem rodzina i widząc pędzący samochód zjechali ku prawemu poboczu. Jednak na łuku mercedes nie wyrobił i zawadził o samochód osobowy widoczny na zdjęciach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kenna
Kenna 13.09.2020, 21:21
Ta rodzina z Cedyni ? :(
odpowiedź
odpowiedź 13.09.2020, 21:55
Tak, z Cedyni.
Kk7
Kk7 13.09.2020, 21:10
Każdemu zdarzają się błędy w jeździe! Ale On robił to notorycznie dlatego nie jego szkoda tylko dziecka i tych ludzi rodzinie wstyd przez idiotę a wina policji która wogóle nie reaguje!!!a gdyby był dobrym kierowcą to po mieście tak by nie jeździł...chodzą dzieci i ludzie a śmierć przez idiotów czycha za zakrętem
Ona
Ona 13.09.2020, 22:08
Dokładnie ostatnio tak jechal ze wjechał na chodnik wiecznie duża prędkość i pisk opon 'widać że brakuje Mu oleju w głowie jest winny tego wypadku a druga Policja bo wiedzą co sie sie dzieje ale zero reakcji czekaja aż durny człowiek zrobi krzywdę inny. Od dzisuaj cisza na Cedyni jeszcze jeden kierowcą który jeździ jak dureń i też go nie widzą propanuje Policji iść do okulisty bo widza co chcą!!!!
miejscowy obserwator
miejscowy obserwator 13.09.2020, 21:56
Według mnie to nie jest kwestia błędu tylko notorycznej szaleńczej jazdy.
poker
poker 13.09.2020, 13:11
Obstawiam że na jakiś czas się uspokoi.
optymistka
optymistka 13.09.2020, 15:52
Może wreszcie zmądrzeje i dojdzie do wniosku, że nie można igrać życiem swoim i innych.
Jednego idioty na drodze mniej
Jednego idioty na drodze mniej 13.09.2020, 08:33
Jedynym pozytywem tego zdarzenia jest to że ten pajac nie siądzie przez wiele lat za kierownicę mam nadzieję że już nigdy buc typowy
normalny
normalny 13.09.2020, 14:19
Buc ty jesteś a juz dzisiaj jezdzi i takim pajaca jak ty w ryj sie smieje parówo z*** i zycze ci zeby ktoś z twojej rodziny zrobil jak wtedy będziesz sie wypowiadał
Andi
Andi 15.09.2020, 13:32
Tym najgłupszym pajacem i parówką jesteś właśnie TY!!!!!!
pajac i parówka
pajac i parówka 15.09.2020, 14:31
I ch... ci do tego Andi.
Zwyrol
Zwyrol 13.09.2020, 19:16
Chu.... ci w jape
Do normalnego debila
Do normalnego debila 13.09.2020, 16:25
Ty ch..już życzę żeby ci po tym zjeba...ym łbie pojezdził
Zwyrol
Zwyrol 13.09.2020, 18:37
Ty kolba
stare przysłowie
stare przysłowie 13.09.2020, 16:32
do 16.25: Nie życz nikomu co tobie niemiłe.
Ruda
Ruda 13.09.2020, 11:47
Oby tak było ze nie siadzie on raczej policji to sie nie boi i za nic ma bezpieczenstwo ostatnio jak go mijalismy w tym samym miejscu to jechal jak wariat i aż go zarzucilo na chodnik dla pieszych predzej czy pozniej wiadomo bylo ze coś odwali tylko tej rodziny szkoda przez głupka sa w szpitalu
Jednego idioty na drodze mniej
Jednego idioty na drodze mniej 13.09.2020, 09:16
obawiam sie ze nie poniesienia żadnych konsekwencji i dalej będzie tak samo
pita_goras
pita_goras 13.09.2020, 09:47
Gadasz ze sobą? Masz taki sam nick.
Do Pitagorasa kretyna
Do Pitagorasa kretyna 13.09.2020, 09:56
Idiotów to jest odpowiedź na komentarz a nie gadanie z samym sobą
Doigrał się
Doigrał się 13.09.2020, 07:58
Dawno gnój powinien mieć zabrane uprawnienia co wyprawiał to przechodzi ludzkie pojęcie tylko szkoda rodziny co ucierpiała przez takiego typa
Ja
Ja 13.09.2020, 00:30
No i gownoburza powstała!! O to chyba w tym wszystkim tutaj chodzi! Wszyscy pieprzeni komentujący rozumiem jeżdżą idealnie 'bez żadnych pomyłek??! A wasze dzieci nigdy nie zdawały prawa jazdy A jak zdawały to jeżdżą jak wariaci! Są wydziarani 'nacpani i obwieszeni złotem?? Żal mi Was komentujących! Każdy pieprzy co innego 'ile w Was jadu!! Samie tasiemce i zmije idealni dodam!! Zapomnieliście 'że są od tego organy odpowiednie 'do rozstrzygnięcia tej i każdej innej sprawy (A w tym być może w przyszłości waszych dzieci-tego nie wiecie) Ojojoj zamiast komentować i sypać jadem proponuję spacer i nabranie świeżego powietrza! :)
Do typa  o nicku JA
Do typa o nicku JA 13.09.2020, 08:24
Do ja bronisz sam siebie ale masz tupet typie
Oni
Oni 13.09.2020, 00:43
Nie widziales jak jeździ to sie nie Wypowiadaj On już dawno powinien mieć zabrane prawo jazdy nie bron go bo gdyby jechal ile trzeba to by nie bylo wypadku!!!?
gryfiniak
gryfiniak 13.09.2020, 00:24
Co chwile gdzieś w powiecie wypadki, kto daje prawko takim tlukom, ktorzy co chwile lamia prawo, powinno sie jeszcze testy zdawac na dojrzalosc. Mozecie sie smiac z mojego komentarza, ale niestety to jest przerazajace jak niektore polglowki igraja z zyciem innych.
Roberto
Roberto 13.09.2020, 00:21
Szkoda, że łbów sobie nie porozbijali, może mieliby jakąś naukę na przyszłość. Nie żal mi ich bez względu kto był sprawcą, kto wymusił, nie ma opcji nie wyhamował, po prostu zap...
kpię sobie oczywiście
kpię sobie oczywiście 13.09.2020, 00:18
Dobry szofer, wspaniale powoził tą bryczką...😈
Tylko ktoś się tam niepotrzebnie zaplątał o tej porze ;)
policmajster
policmajster 13.09.2020, 00:15
No comment.
parob
parob 13.09.2020, 00:07
Nauczy pokory a jak nie to polecam eutanazje dla dobra reszty
KK
KK 13.09.2020, 00:12
Wszyscy tacy mądrzy. Ciekawe czy pisalibyście szkoda że przeżył gdyby chodziło o waszego syna, brata. Dla młodego człowieka to może być życiowa tragedia. Ale tępy Polaczek jedno co umie to krytykować innych. Brak słów ludzie trochę empati
murek
murek 13.09.2020, 00:04
Kierowca powinien wystąpić o odszkodowanie od właściciela posesji, ponieważ On jechał prawidłowo, ale pozostawiony bez nadzoru murek złośliwie uderzył Jego ukochane cacko w maskę
na oko
na oko 13.09.2020, 00:01
Na oko miał 100
Chopin
Chopin 13.09.2020, 00:08
Ni fju ta ze miał mniej jak stówke
huk
huk 13.09.2020, 00:00
Policja powinna się wziąć za te Pierdziące Auta co jeżdżą po nocach!!
domówka
domówka 12.09.2020, 23:29
A taki byl dobry w need for speed w domu! :-)
veco
veco 12.09.2020, 23:59
Nie śmiej się bratku, z czyjegoś wypadku, bo dzisiaj jego, a jutro twój.
króko
króko 12.09.2020, 23:28
A co za blazen jechal tym szrotem? Pewnie jakis leszczyna któremu tatuś dal na wiejski bolid kase powinni zabrać prawko dzbanowi dożywotnio
grabarz
grabarz 12.09.2020, 23:35
Ojciec to w grobie się przewraca!
On
On 12.09.2020, 23:34
Dziad Policja wiedziala nic z tym nie zrobiła bo udają ze nie widzą!!!!
konopny
konopny 12.09.2020, 23:27
bardziej rajstopa niż konopa
ułan
ułan 12.09.2020, 23:22
Ułańska jazda zwykle źle się kończy.
chojnianka
chojnianka 12.09.2020, 23:20
Całe szczęście, że nikogo akurat nie było na tej drodze, bo zazwyczaj spaceruje tu wiele osób, jest wąsko, dlatego dziwi mnie ta szybkość z jaką pędził, bo tu nie ma gdzie się rozpędzić.
a nie mówiłam
a nie mówiłam 12.09.2020, 22:14
Ile to było skarg na policję na tego gościa, ile tu w komentarzach się pisało a policja udawała jakby nic wielkiego się nie działo to i teraz jest skutek.
Czas na niego
Czas na niego 13.09.2020, 07:46
to bylo do przewidzenia policja głupią udawala to teraz ma ciekawe czy testy na narkotyki zrobili. Pewnie nie bo dobrze wiedzieli ze pozytywne beda. Szkoda ze takim kosztem.
Anna
Anna 12.09.2020, 23:30
Zgodzę się tyle razy jeździł koło Policji. POLICJANT mieszka koło niegi nic z tym 'ie zrobili niewinni ludzie w szpitalu a dka Pajaca nic nie jest Mal nadzieję że poniesie Karę za to!!!

Pozostałe