Zaczęli w małym kościółku, aby powędrować do dużego w Gryfinie

  • 13.09.2020, 10:10
  • aganika
Zaczęli w małym kościółku, aby powędrować do dużego w Gryfinie
Ta uczta dla ducha była swoistym podziękowaniem złożonym przez księdza Józefa Kozieła parafianom za trud i poświęcenie, które włożyli w modernizację terenu wokół świątyni. W kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła 12 wrześnie 2020 r. odbył się koncert "Sen nocy letniej". Sobotni wieczór dla mieszkańców miejscowości Dołgie był wyjątkowy i na długo pozostanie w ich pamięci. Czy tak będzie też w Gryfinie?
Podczas godzinnego koncertu wykonawcy zaprezentowali utwory m.in. Mozarta, Gershwina i Vivaldiego. Było to wspaniałe przeżycie zarówno dla przybyłych gości, jak i muzyków. W kościele obecny był m.in.  zastępca burmistrza Gryfina Paweł Nikitiński. Szkoda tylko, że frekwencja nie była wysoka, a odbiorcami byli głównie seniorzy.

Koncert odbył się w ramach GRYFestiwalu, który jest efektem współpracy gminy Gryfino i Orkiestry Baltic Neopolis Quartet Academy.

Następny koncert 3 października 2020 r. o godz. 19:00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Gryfinie.

 Imprezę zapowiadaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37931,koncert-w-gryfinie-juz-w-sobote

 

 

 

aganika

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żuraw
żuraw 18.09.2020, 09:41
Brawo aganika podnosisz pozim portalu
Parodia
Parodia 14.09.2020, 01:05
Temu grubasowi ta kulka wtopiła się w upę i mamy pieniek.. Ciekawe jak mu poszły testy sprawnościowe ?
ja
ja 14.09.2020, 12:57
jestem ateistą .ale jeśli tylu ludzi go chwali to coś w tym jest
Chrzestny
Chrzestny 13.09.2020, 18:06
Dziś jestem u bratanka na Pierwszej Komunii świetej w Mieszkowicach,w prezencie dałem bratankowi roczną pronumeratę Naszego dziennika,bratanek jest bardzo zadowolony po uroczystościach kościelnych usiedliśmy do obfitego obiadu po czym w salonie wygodnie usiedlismy w fotelach i do poznego wieczora będziemy ogladac telewizję Trwam,a cha bratanek jest bardzo szczęsliwy i już wspomniał że na bierzmowaniu przyjmie imię Franciszek na cześc Papieża,
PŻ (podejrzewam, że)
PŻ (podejrzewam, że) 13.09.2020, 16:47
Pewno ta nowa pani redaktor Aganika jest seniorką bo pisze, że odbiorcami koncertu byli seniorzy.
przecież
przecież 14.09.2020, 10:54
Nie ważne kto pisze, ale co i jak pisze.
czyt.
czyt. 13.09.2020, 14:06
To już nie pisze o kuiturze pani Tamara? Szkoda! Ona pisała tak od siebie i i jak trzeba było to skrytykowała.
😁
😁 13.09.2020, 15:25
Spoko jeszcze zdąży ci dokopać cha cha cha
z balkonu
z balkonu 13.09.2020, 14:35
Pani Tamara ma już swoje lata i czas żeby odpoczęła,a tu tekst jest w porządku, mi się podoba, autorka jest od gryfińskich wolontariuszy z byłego stowarzyszenia, wiem, bo byłam na koncercie i pomagali moim sąsiadom to ją poznałam.
obserwatorka
obserwatorka 13.09.2020, 15:49
Pani Tamara jest aktywna w Gryfinie i rzadko jeździła poza granice miasta, a to wydarzenie było w Dołgich.
fan
fan 13.09.2020, 13:42
Świetnie,że ktoś napisał o tym koncercie, muzyka poważa trafia "pod strzechy", nie tylko disco polo , ogromne brawa dla autora tekstu
słoma
słoma 13.09.2020, 16:48
To kościół strzechą kryty?
złośliwa
złośliwa 13.09.2020, 13:12
To pani sekretarz nie wysłali?
kol
kol 13.09.2020, 13:59
Z aparatem biegała taka ładna blondyna , agnieszka z żórawek, znamy ją, ciekawe dla kogo pisze
GUTW
GUTW 13.09.2020, 11:37
Gdyby był dojazd to chętnie byśmy pojechały.

Pozostałe