Wilki zagryzły 6 owiec

  • 13.09.2020, 20:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wilki zagryzły 6 owiec Policja (arch.) Wilk we wnykach.
Wataha wilków zaatakowała owce przebywające w zagrodzie w gospodarstwie agroturystycznym na terenie naszego powiatu. Ofiarą drapieżników padło sześć zwierząt. Nie jest wykluczone, że wilcza rodzina uczyła młode polować.

Do ataku wilków na owce, zamknięte w doszło gospodarstwie agroturystycznym w gminie Moryń. Było to z ostatniej środy na czwartek. Wilki w naszym regionie są płochliwe i nie atakują ludzi.Zgodnie ze swoją drapieżną naturą polują na zwierzęta. Kilka lat temu weszły do zagrody z danielami (gminie Chojna) i tam zrobiły "szkoleniowe" polowanie dla młodych. Zagryzły więcej niż mogły zjeść.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

paszcza
paszcza 15.09.2020, 10:26
To była tylko przegryzka. Teraz się zacznie.
Gumowiec
Gumowiec 14.09.2020, 15:33
Knagulec ma tyle samo liter co Wilkołak! Przypadek? Nie sądzę
Knagulec
Knagulec 14.09.2020, 20:35
Knagulec to moze ci gumiaku zapodać
Gumowiec
Gumowiec 14.09.2020, 15:19
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego forum Knagulec dzban skórzany,”. Ciągle pajacuje! Wszystkich kolbuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Gumowiec
Knagulec
Knagulec 14.09.2020, 20:36
Co ty tu jeb...sz za śmieci stara dętko ze Stara
Charles Perrault
Charles Perrault 14.09.2020, 11:53
Tylko czekam jak zaatakuje Czerwonego Kapturka!
Irenka
Irenka 14.09.2020, 11:21
Biedne owieczki.
biblista
biblista 14.09.2020, 00:35
Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. Temu otwiera odźwierny, a owce słuchają jego głosu; woła on swoje owce po imieniu i wyprowadza je. A kiedy wszystkie wyprowadzi, staje na ich czele, a owce postępują za nim, ponieważ głos jego znają. Natomiast za obcym nie pójdą, lecz będą uciekać od niego, bo nie znają głosu obcych». Tę przypowieść opowiedział im Jezus, lecz oni nie pojęli znaczenia tego, co im mówił.
Powtórnie więc powiedział do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec. Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce. Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę.
przekąska
przekąska 13.09.2020, 23:58
Głodne były to sobie przegryzły.
dobry pasterz
dobry pasterz 13.09.2020, 23:26
Biedne owce.
dajcie im żyć
dajcie im żyć 14.09.2020, 11:37
a głodujący wilk nie jest biedny???za dzieci odpowiada rodzic a za ogrodzenie i owce właściciel , to czyja wina ???
canis lupus
canis lupus 13.09.2020, 23:10
dajcie przed zimą się najeść i sił nabrać, lepsze ogrodzenie i czerwone wstążki to może ominie.
88
88 13.09.2020, 22:38
aj waj
Lis
Lis 13.09.2020, 22:09
Łatwe mięsko to czemu nie.
przyrodnik
przyrodnik 13.09.2020, 22:04
To coś nowego bo do tej pory wilki atakowały dzikie zwierzęta. nawet ten przykład z\e Stoków też o tym świadczy. Daniele mimo że hodowlane to jednak dzikie zwierzęta.

Pozostałe