Dlaczego ten pies tak szczeka - list mieszkańca

  • 14.09.2020, 17:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego ten pies tak szczeka - list mieszkańca il.
Mam prośbę do pana redaktora portalu o zamieszczenie mojego apelu do właściciela parkingu na ul. Jana Pawła II przy kościele. Panie, zlituj się pan nad ludźmi, którzy mieszkają obok. Sobota pobudka 7 rano, niedziela pobudka o 6 rano. Czy facet, który tam pracuje musi targać do pracy psa? Jeszcze jakby to był jakiś pies obronny to rozumiem, ale mały kundel, który szczeka na wszystko co się rusza? Wystarczy, że dzwony tarabanią co godzina od 6 rano, w niedziele jeszcze extra przed mszą i jeszcze trzeba słuchać jak pies ujada co 5 minut od świtu?
Masz pan monitoring, to sobie pan to sprawdź. Facet, który pracuje stoi i kręci (...), a pies napier... na wszystko co się rusza. Ludzie spokojnie idą po chodniku do kościoła, a pies robi jazgot na pół ulicy. Chodnikiem przejść nie można. Latem trzeba okna zamykać.
Jak bym chciał cały weekend słuchać ujadania psów, to bym mieszkał obok schroniska dla psów. Człowiek naprawdę nie może się wyspać po całym tygodniu pracy we własnym domu? Może cisza nocna jest od 22.00 do 6.00 rano, ale w niedziele nikt nie musi wstawać o 6.
Sąsiadka mówi, że pies jej dzieci budzi. Ja na jej miejscu to chyba bym wstał i się przeszedł na ten parking i porozmawiał z gościem (...). Facet siedział w robocie cały piątek, sobotę i jeszcze w niedzielę. Chociaż byś chciał, to nie odpoczniesz. A tak w ogóle to praca 50h bez przerwy to jest normalna w Polsce, a może ten chłop z tym psem już tam mieszka? Weź pan pod uwagę, że przy tej ulicy jest nie tylko pana parking, ale też mieszkają ludzie. Następny taki weekend i nie będę się pierniczyć i wezwę straż miejską. Człowiek ma prawo odpocząć w weekend.
Paweł z Jana Pawła II
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 17.09.2020, 11:47
Nikt nie pisze, ale przecież niedawno kobieta, która dokarmia tam koty miała tez jakiś problem z tym gościem. Ci z parkingu pierniczą jak tam te koty niby dokarmiają, a ten pies te koty przepędza. Nie wiem, czy wiedzą, ale koty wolno żyjące są pod ochroną
ucho czułe
ucho czułe 17.09.2020, 11:37
On ujada a nie szczeka.
Jack
Jack 17.09.2020, 09:19
Psy szczekają bo taka ich natura.
ja
ja 17.09.2020, 10:48
Też mieszkam przy parkingu.jakoś mi psina nie przeszkadeza.Jak ktoś ma czyste sumiienie lub jest zmęczony po tygodniu pr5acy to śpi i nic mu nie przeszkadza.zdjęcie to nie ten piesek i nie ten teren.
UWAGA
UWAGA 16.09.2020, 06:16
Wspaniała nasza wladza uchwalila,że nie będzie mozna trzymac psow na uwięzi ( sprawdź od.kiedy). To niedługo piesek będzie biegał luzem po parkingu.
gminny psiarz z UMIGU
gminny psiarz z UMIGU 15.09.2020, 18:46
Szczeka bo nie miauczy!
Bau
Bau 15.09.2020, 16:45
To niech sie wyprowadzi gosc jak mu pies przeszkadza albo okno zamknie
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.09.2020, 15:44
ja nie lu8bię hui co nie lubią psów w CZYM PROBLEM HA HA AH A https://youtu.be/L07XkK4Czho TYCH Z POLICJI TEŻ HA AH AHA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.09.2020, 15:31
https://youtu.be/L07XkK4Czho od *** się od tego psa ha ah ah
Knagulec
Knagulec 15.09.2020, 13:03
Koreańcy już o nim wiedzą
szpieg
szpieg 15.09.2020, 14:30
Mongole już ich o tym poinformowałeś?
Kolbą
Kolbą 15.09.2020, 16:03
Już go gryzą
WW
WW 15.09.2020, 12:37
Lubię psy ale właściciele psów, szanujcie innych ludzi którzy mieszkają obok was. Czy to w bloku czy w domu (w mieście) pies nie może terroryzować sąsiadów, ujadac calymi dniami...Właściciel musi umieć panować nad psem inaczej nie powinien miec psa.
Gryfinianka
Gryfinianka 16.09.2020, 10:15
Ostatnio jednej takiej z Flisaczej odebrali psa, bo ujadał całymi dniami w mieszkaniu i sąsiedzi wreszcie nie wytrzymali, więc ja bym się naprawdę zastanowiła, czy coś nie można z tym zrobić
kreska
kreska 15.09.2020, 12:42
Problem w tym, zę nie da sie opanowac psa żeby w ogóle nie szczekał, bo taka jest psia natura.
Eh
Eh 15.09.2020, 14:06
Bzdura. Tak samo można powiedzieć że naturalnie pies gryzie ludzi po kostkach, goni wszystko co się rusza itd...Psa należy nauczyć. Jeśli nie umiesz zwróć się do fachowca-behawiorysty.
psiarz
psiarz 15.09.2020, 14:30
Eh ma rację co do0 ułożenia, ale szczekania zupełnie nie wyeliminujesz.
haha
haha 15.09.2020, 11:50
szczeka bo widzi czytelnika?!
Gumolit
Gumolit 15.09.2020, 12:25
*** gumowca
Gumolit
Gumolit 15.09.2020, 13:04
Je... jak wyżej po kule
gitara
gitara 15.09.2020, 11:38
Uspić i już!
lubię twaróg
lubię twaróg 15.09.2020, 11:51
to pijaków też po co te menele dzieci demoralizują, wyglądem , zachowaniem stylem pijackiego życia - uśpić i gitara .
Gryfiński lump
Gryfiński lump 15.09.2020, 13:05
Zwłaszcza zwyrole z Piastów na czele z Maliniakiem cfelem
Gumolit
Gumolit 15.09.2020, 11:08
Gumowiec szczeka na Knagulca i swoja starą
aha
aha 15.09.2020, 09:33
Andrzej Sz. znowu namierzył temat? Tym razem poszedł za głosem psa?
no
no 15.09.2020, 09:34
zawsze słabszych bronić .
zadyma
zadyma 15.09.2020, 09:26
Jak na wsi ludziom pod oknami.
pies to pies
pies to pies 15.09.2020, 09:04
a czym się różni kundelek od przepicowanego genetycznie amstafa lub pitbulla?????? weźcie z psa nie róbcie winnego,ludzię są naj. to wymyślcie coś aby było o key.
Ciec z parkingu
Ciec z parkingu 15.09.2020, 08:37
ty ćwoku teraz będę przychodził z 3 psami !! a jak masz problem to se wiagre kup a nie na psa zganiaez
mieszkaniec
mieszkaniec 15.09.2020, 08:04
Ten mały hałaśliwy kundel szczeka na wszystko co się rusza. Osoby, które mają na parkingu samochody, ludzi którzy przechodzą chodnikiem, inne psy, koty, dzieci, na wszystko co się rusza. Ja nie wiem, że parkującym nie przeszkadza jak boją się wejść przez bramę?
Najgorzej, że były akcje w nocy, że wjeżdża laweta przed północą, a pies dziamga kilka minut. O 2.00 bo pan wyszedł na papieroska, a pies akurat wyczuł kota. Wyjeżdża z parkingu ktoś o 4.00 w nocy a pies napierd… pod oknami. Sobota, niedziela, pies daje czadu już po szóstej. Kiedyś była akcja, że w nocy ktoś wyciągał łódkę z parkingu, a pies dostał wścieklizny i ujadał jak szalony. Dał czadu tak, że już miałem dzwonić po straż miejską, ale patrzę chyba ktoś wezwał, bo przyjechała policja. Myślałem, że będzie wreszcie spokój z tym kundlem, ale gdzie tam, do dzisiaj jest powtórka z rozrywki. Dobrze, że dziad siedzi na parkingu co trzeci dzień, bo przez reszte dni człowiek odpoczywa, bo jest błoga cisza. Według niego to można ustawiać zegarki jak przychodzi do roboty o 8.00 i wychodzi o 8.00 następnego dnia. Ten pies chyba dostaje do karmy jakiegoś red bulla albo ma wścieklizne bo tak daje czadu. Ja się zastanawiam po co mu w ogóle potrzebny ten pies tam, bo w przypadku złodzieja to mu na pewno nie pomoże.
faktycznie
faktycznie 15.09.2020, 09:34
Makabra z tym ujadaczem.
Kundel
Kundel 15.09.2020, 07:58
Pocalujcie psa w bude.hau hau
Gryfiniak
Gryfiniak 15.09.2020, 07:29
Współczuje ludziom tam mieszkających my mamy problem na nabrzeżu latem młodziesz do rana baluje i mordy drże


A.
A. 15.09.2020, 11:23
A dzwoni ktos na straż miejską czy policję? Nikt nie reaguje to tak jest. Ludzie zacznijcie reagować na zakłócanie ciszy nocnej. Dostanie jeden z drugim gówniakiem po mandacie to im sie odechce hałasować.

Pozostałe