Ewakuacja UMiG. Dostali maila z pogróżkami

  • 16.09.2020, 09:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ewakuacja UMiG. Dostali maila z pogróżkami
Trwa akcja ewakuacyjna związana z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Do budynku podjechały karetki, straż pożarna i policja. Koordynatorem akcji jest policja.

Wszytko to w związku z wszczętą procedurą. Ok. 9 do sekretarz powiadomiono o mailu z pogróżkami. Chodzi o groźbę podłożenia bomby.

 

Aktualizacja: Służby sprawdziły i ładunków wybuchowych nie znalazły. UMiG pracuje już normalnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pogrozki
pogrozki 18.09.2020, 11:07
Nie dziwię się.
wida
wida 18.09.2020, 00:49
Nie lubią burmistrza.
Czy to Sawaryn nakazał ?
Czy to Sawaryn nakazał ? 16.09.2020, 23:07
Urzędnicy się nudzą albo kompresują dane na BIP. Czy to zacieranie wszelkich śladów ?
sołtys
sołtys 16.09.2020, 19:42
ha ha ha a kto by tam bombę podkładał !!? już i tak cała wioska rozkopana
lodołamacz
lodołamacz 16.09.2020, 18:14
Najpierw to trzeba kogoś mądrego znależć na stanowisko burmistrza, a potem myśleć o skuciu tecetu.
smutno mi
smutno mi 16.09.2020, 18:25
Wydawało mi się, że gorszych nie może być... Ale patrząc na ostatnie głosowania radnych już nie mam takiej niezachwianej pewności....
smutno mi
smutno mi 16.09.2020, 18:24
Wydawało mi się, że gorszych nie może być... Ale patrząc na ostatnie głosowania radnych już nie mam takiej niezachwianej pewności....
to na pewno nie był zamach na tercet....
to na pewno nie był zamach na tercet.... 16.09.2020, 15:20
Buchacha - 9 rano? A ilu z tercetu było???
wydało się jak wypełzli na plac
wydało się jak wypełzli na plac 16.09.2020, 15:28
No nie zdążyli :)))))))))))))))))))))
dobre i to:)
dobre i to:) 16.09.2020, 15:58
Przynajmniej wiadomo, że nikt nie czyha na życie tercetu - o 9 rano?
Kotuls
Kotuls 16.09.2020, 14:47
Narkotyki i dużo sosu ... Sławek Nowak i POtrzaskany DJ Szambiarz , koks konserwy i wódka bez przerwy ... hey
gryfindor
gryfindor 16.09.2020, 14:30
Ale to juz bylo ,kiedyś z tą bombą ..a nie to do szpitala dzwonili i ewakuacja była do Urzędu . Komus guma w gaciach pękła..
exurzedniczka
exurzedniczka 16.09.2020, 15:01
6 lat temu było ale w sobotę.
wapniak
wapniak 16.09.2020, 13:28
9 godzina a Millera w pracy nie widzę. Ale wpadka!
A my walczymy o wolne niedziele
A my walczymy o wolne niedziele 16.09.2020, 23:10
Pewnie pani sekretarka nie powiadomiła go, że dzisiaj dzień roboczy.
i wyszło prawdziwe lenistwo
i wyszło prawdziwe lenistwo 16.09.2020, 14:25
Pamięta pan panie Tomaszu Miler jak pan najeżdżał na pana poprzednika? A tak szkalował że do pracy nie przyjeśdża w czasie otwarcia urzedu, że na 8 godzinę tylko w basenie siedzi. A pan co robisz o 8 rano? Na drugi bok się przekręcasz?
Robota to głupota
Robota to głupota 16.09.2020, 23:11
Ale wychodzi wcześniej - zaraz po przyjściu i się wyrównuje.
siostro basen!
siostro basen! 16.09.2020, 15:03
Miler to moze i by poszedł pływać, ale koledzy z klasy sportowej nie nauczyli ofermy pływać i łamaga może tylko na brodziku.
widziałem
widziałem 16.09.2020, 12:30
Panie urzędniczki wyszły bez torebek tylko pani sekretarz wielką torbą!
A gdzie  Nikotyński i Srutututu ?
A gdzie Nikotyński i Srutututu ? 16.09.2020, 23:13
Pewnie zaraz po alarmie poszła do domu i rządziła pani Bożenka. Jak zawsze.
Widziałam też
Widziałam też 16.09.2020, 16:08
Panie urzędniczki wyszły bez torebek, bo mają ,,zwykłe,, a pani Ewa ma taką chyba od koko szanelll a to są drogie rzeczy , sama widziałam jak pod biedronką kupowała
niewyspany
niewyspany 16.09.2020, 12:24
Sawaryn musiał przyjechać po 9 do pracy. Oj musiało boleć.
Kość
Kość 16.09.2020, 12:09
Wcale mnie to nie dziwi,że dostają maile z pogróżkami. Cały czas afery i przekręty za nasze pieniądze. To wszystko ludziom staje kością w gardle
gnat
gnat 16.09.2020, 12:29
do Kość
Tylko ze mail o bombie to nie pogróżki a realne stwarzanie zagrożenia.
Guma-Gumański
Guma-Gumański 16.09.2020, 12:32
Przegumować łba skórzanego za realne zagrożenie.
Trupy z szafy
Trupy z szafy 16.09.2020, 11:00
I w ten sposób zagineły dowody które obciążały korupcją leniwy tercet
haha
haha 16.09.2020, 10:22
ależ cymbałów tutaj...............
prawda
prawda 16.09.2020, 11:05
do haha: ...i to jeszcze nie wszyscy zdążyli tak rano przyjść do pracy.
Ewa
Ewa 16.09.2020, 10:17
Znowu byliście najszybsi! Gratuluję!
cha cha cha
cha cha cha 16.09.2020, 10:23
Gdyby Tomek rano przychodził do pracy to poinformowałby brata a tak...
Warsiawiak
Warsiawiak 16.09.2020, 10:10
No popatrzcie jakiego nosa ma wasz wódz Mietek. On już sie ewakuował kilka dni temu.
wykrywacz dekretarzy
wykrywacz dekretarzy 16.09.2020, 10:00
Tłumaczę: dekretarz to taki urzędnik który się dekuje czyli udaje że pracuje.
do wykrywacza
do wykrywacza 16.09.2020, 10:24
Chodzi o tercet?
ala
ala 16.09.2020, 09:43
co to za stanowisko nowe ? u do dekretarz ? ciekawe.
no tak
no tak 16.09.2020, 10:00
Sawaryn natworzył tych nowych urzędów że musza teraz pracować w kilku budynkach.
Nauka posowni
Nauka posowni 16.09.2020, 09:37
A co lub kto to jest dekretarz?
88
88 16.09.2020, 09:31
coraz lepiej,he,he,he
https://www.youtube.com/watch?…
amik
amik 16.09.2020, 10:26
Myslisz, że to jakiś niezadowolony niedogadany do końca się chciał zemścić? Powinni złapać tego żartownisia i byśmy wiedzieli.

Pozostałe