Pierwsza decyzja nowego wójta

  • 16.09.2020, 19:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwsza decyzja nowego wójta
Paweł Wróbel złożył we wtorek ślubowanie. Po Wacławie Gołąbie, Michale Lidwinie, Annie Kusy-Kłos i p.o. wójta Jerzym Sołtysiaku, to następny gospodarz gminy Widuchowa. Jednym z pierwszych zarządzeń nowego wójta było aby od dziś Urząd Gminy Widuchowa pracował w systemie otwartym dla interesantów.

Od dziś 16 września 2020 r. Urząd Gminy Widuchowa przyjmuje petentów w systemie otwartym, ale w reżimie sanitarnym.

Swoje główne cele nowy wójt wygłosił zaraz po zaprzysiężeniu na sesji 15 września 2020 r.

-To, co przed chwilą się wydarzyło, to jeden z najważniejszych dni w moim życiu, a jeśli chodzi o moją pracę zawodową, to bezsprzecznie najważniejszy - powiedział Paweł Wróbel. -Zostaliśmy wybrani po to aby działać na rzecz mieszkańców bez podziałów i bez układów. Chciałbym poprosić o nowe otwarcie - dodał nowy wójt.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oburzony mieszkaniec
oburzony mieszkaniec 18.09.2020, 16:12
Ludzie! Czy macie naprawdę kłopot z myśleniem? Jest ogólnie przyjęte i w dobrym tonie dać nominowanej osobie 100 dni na pokazanie co zrobi przez 3 miesiące. Nowy wójt jeszcze stołka nie zagrzał, a większość już wszystko lepiej wie od niego .Przestańcie jątrzyć, , plotkować, snuć przypuszczenia. Po 100 dniach włodarza rozliczymy , a teraz niech w spokoju pracuje i naprawia to co zepsuli inni.
Ania
Ania 17.09.2020, 21:51
Jeszcze przecież Mazurek z Babinka był wójtem
mieszkaniec
mieszkaniec 18.09.2020, 09:42
Jeszcze przecież Mazurek z Babinka był wójtem -Naczelnikiem
mnietek
mnietek 17.09.2020, 15:03
No proszę podjał decyzję i to sam no no odważny gość
klarnet
klarnet 17.09.2020, 15:27
Wiadomo! Jest w porządku.
?
? 17.09.2020, 17:43
Ciekawe dla kogo?
Wyborca
Wyborca 17.09.2020, 10:09
Wie co robi.Jego decyzje i odpowiedzialność przed ludźmi.To odpowiedzialny i uczciwy człowiek.
datura
datura 17.09.2020, 10:03
Dajcie człowiekowi spokojnie porządzić.
zachłanność
zachłanność 17.09.2020, 08:56
Wziął sobie najwyższe pobory a jeszcze się niczym nie wykazał.
pensja
pensja 17.09.2020, 12:20
Tak samo zaczął jego brat w Trzcińsku od najwyższych poborów.
Ala
Ala 17.09.2020, 10:58
Zachłanność pobory nowemu wójtowi to ustala rada gminy a nie on sam. Skoro rada większością głosów tak ustaliła to znaczy, że tak musi być.
Anka
Anka 18.09.2020, 08:59
Radni boją się o swoje jutro za to wszystko co robili z akk teraz muszą podlizać się nowemu bo szkoda stracić diety a one nie małe ha ha
Do Wójta
Do Wójta 17.09.2020, 08:43
No i poszło, pierwszy obiecany stołek jest ...
Nowy wice wójt i to cały etat...
Brawo za gospodarność ...
Pensja na maksa jezzcze wicek ...tego jeszcze w Widuchowej nie widzieli ...
Powodzenia
sekretarz
sekretarz 17.09.2020, 14:50
Zastępcę łatwiej zwolnić wystarczy ,,nocne" zarządzenie.
Zuzia
Zuzia 17.09.2020, 11:01
A kto tym wice wójtem ? Może zlikwiduje stanowisko Sekretarza.
Gumowiec
Gumowiec 17.09.2020, 07:33
Pierwsza decyzja powinno byc wykastrowanie*** ***
gorący fotel
gorący fotel 17.09.2020, 07:28
Coraz krócej pełni się w tej gminie funkcje wójta najdłużej był Gołąb, najkrócej Sołtysiak.
coś mi świta
coś mi świta 17.09.2020, 08:49
A kto był przed wójtem Gołąb?
Zadowolony
Zadowolony 17.09.2020, 05:48
Powodzenia panie Wójcie !!!
Oby nikt pana nie " zepsuł " . Proszę się nie dać !!!
mieszkanka
mieszkanka 17.09.2020, 00:01
Trzeba wspierać, takiego nowego dobrego wójta!
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie 16.09.2020, 23:26
Najważniejsze , że kasa gra. Dostał maxa.
Adminie
Adminie 16.09.2020, 23:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

króko
króko 16.09.2020, 23:41
Twój komentarz jest pełen nienawiści.
gryfiniak
gryfiniak 16.09.2020, 22:33
Młody, energiczny, z pomysłami, bez układów - tylko wam zazdroscić.
Byrd
Byrd 16.09.2020, 21:31
Nowy wójt to teraz trzeba dać mu szanse.
Do Pana wójta
Do Pana wójta 16.09.2020, 21:18
Mam obawy, że jedną z pierwszych decyzji jaką podejmie nowy wójt pod wpływem nowego starego sekretarza, będzie powrót do ZGDO...
Myślę, że będą woleli wydawać publiczne pieniądze dla źle zarządzającego związku, niż samemu sie zajmować problemem śmieci...
I pierwsza obietnica wpi.....u.
Ania
Ania 17.09.2020, 06:44
I tu się mylisz.
,,,,,,,
,,,,,,, 16.09.2020, 20:48
Tak trzymać Kazimierz W
Ja
Ja 16.09.2020, 20:40
W koncu ktos mądry nastał.
Tomek
Tomek 16.09.2020, 20:21
I oby otwartość była jego domeną! Brawo!

Pozostałe