Leszek Możdżer w złotej sali i online

  • 17.09.2020, 12:36
  • dost.
Leszek Możdżer w złotej sali i online org./Kasia Stańczyk Leszek Możdżer
Jedyny i niepowtarzalny, czarodziej i wirtuoz Leszek Możdżer już 20 września o godzinie 19:00 w złotej sali Filharmonii w Szczecinie i w systemie pay-per-view (dostęp już od 10 zł). Podczas koncertu z orkiestrą symfoniczną, otwierającego tegoroczny cykl ESPRESSIVO, usłyszymy kompozycje samego Leszka Możdżera.

Leszek Możdżer – artysta wszechstronny, pianista i kompozytor, jest słuchany i oklaskiwany w Szczecinie z niesłabnącym entuzjazmem od wielu lat. Jest z nami od samego początku działalności w nowej siedzibie, która dla niego, jak i dla nas, stała się prawdziwym domem. Po artystycznej rezydenturze wraca do nas każdego roku, dzięki temu możemy śledzić jego najnowsze projekty, pomysły i koncepcje.

 

Podczas koncertu otwierającego tegoroczny cykl ESPRESSIVO Leszek Możdżer wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie pod batutą Norberta Twórczyńskiego. W programie koncertu znajdą się orkiestrowe kompozycje Leszka Możdżera, między innymi "Balticetta" skomponowana na stulecie zaślubin Polski z morzem i inspirowana poematem symfonicznym Debussy'ego. Szykuje się kolejny niezapomniany wieczór z Leszkiem Możdżerem w naszej Filharmonii!

 

Na koncert Możdżer I Orkiestra zapraszamy w niedzielę 20 września o godzinie 19:00.


Dostęp do płatnej transmisji koncertu w cenie 10/20 zł można wykupić na https://livefilharmonia.szczecin.pl

Katarzyna Plater-Zyberk

Rzecznik Prasowy

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

też cenny
też cenny 17.09.2020, 14:00
A ZŁoty Pociąg?

Pozostałe