Andrzej Stachura z nową funkcją w gminie

  • 17.09.2020, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Andrzej Stachura z nową funkcją w gminie igryfino (17 września 2020 r.) Andrzej Stachura
Jeszcze niedawno był sekretarzem. Dziś awansował. Nowy wójt Paweł Wróbel po pracy w urzędzie zebrał wszystkich urzędników o godz. 15 i poinformował o swojej decyzji. Andrzej Stachura został od dziś zastępcą wójta Widuchowej.

Do tej pory nie było takiej funkcji na cały etat. Nie będzie za to stanowiska sekretarza. Dotychczasowa sekretarz (od kwietnia 2020 r.) - Ewa Stefańska z powrotem będzie pracować jako kierownik Biura Rady Gminy w Widuchowej.

Andrzej Stachura został wcześniej odwołany z funkcji sekretarza przez wójt Annę-Kusy-Kłos, która została w czerwcu pozbawiona stanowiska wójta w wyniku referendum. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do wojta
Do wojta 23.09.2020, 17:48
Każdy wie że Mariolka powinna być na emeryturze a nie w autobusie plotki roznosić
Haha....
Haha.... 25.09.2020, 16:25
A co chcesz iść na jej miejsce ?
Nie łódź się !!!
wzburzony petent
wzburzony petent 21.09.2020, 17:52
Każdego urzędnika obowiązuje tajemnica. Ale co się dzieje w urzędzie gminy Widuchowa to woła o zaostrzenie rygoru. Dzień w dzień jedna pani drugiej pani... mieszkaniec gdy ma iść ze swoją sprawą . i powierzyć swoje kłopoty urzędnikowi to ma ciarki na całym ciele. Tajemnicą poliszynela jest jak to możliwe , że już na drugi dzień . o jego sprawie szepczą w kolejkach, w parku, w autobusie .To piszę i poddaję pod rozwagę wójtowi. Urzędnik ma służyć petentowi , a nie roznosić wieści.
A......@
[email protected] 23.09.2020, 12:52
To prawda!!!!!
na Białoruś go!
na Białoruś go! 21.09.2020, 17:59
wzburzony ty na pewno nie jesteś petent/. Ja się pytam co za szwindle niby robią , ze obowiązywać ma niby zmowa tejemnicy. Decyzje powinny być podejmowane jawnie, a kto tego nie rozumie nie powinien mieć nic wspólnego z urzędem bo to zwykły antydemokrata.
Jojo
Jojo 23.09.2020, 12:50
Niestety są sprawy które obowiązuje tajemnica a co niektorzy urzędnicy tego nie rozumieją
mieszkaniec
mieszkaniec 20.09.2020, 11:26
Prace gminy trzeba oddać w ręce ludzi kompetentnych. I pod tym kątem jest to dobry ruch. Kto jest kompetentny i chce pracować ciężko dla dobra gminy to powinien zostać.
Do I???
Do I??? 20.09.2020, 08:43
tak , za stołki i awanse zrobiły dużo. Te panie są uniwersalne , dostosują się . Już to zrobiły.
Odra
Odra 18.09.2020, 14:45
Stachura to równy gość!
że hoho
że hoho 18.09.2020, 13:06
Stachura to teraz w gminie figura!
Petent
Petent 18.09.2020, 10:55
Panie Andrzeju i p.Pawle proszę aby panowie uświadomili swoim pracownikom że obowiązuje je tajemnica służbowa bo co do niektórych to nie dociera
Bartek
Bartek 18.09.2020, 15:27
Dokładnie a nie klepanie w domu i po znajomych którzy dalej dalej i dalej sieją ploty
Alek
Alek 18.09.2020, 20:00
Dołączam się do tego co niektórzy dorwali się po układach do stołków do ktorych się nie nadają i klepią wszystko co jest tajemnicą
Jurek
Jurek 18.09.2020, 11:06
A co? Już chcecie zamiatać pod dywan?
J.B
J.B 18.09.2020, 07:52
Sluszna decyzja, takich oto ludzi nam w gminie potrzeba. Pan Andrzej Stachura jest dobrym uczciwym człowiekiem. Powodzenia życzę
sujka
sujka 18.09.2020, 00:47
Dobry ruch budzi popłoch wśród totalnej opozycji.
Do Pawełka kłamczuszka
Do Pawełka kłamczuszka 17.09.2020, 23:08
Nowy wójt jest lepszy od PiSu...
Już dziś pokazał na zebraniu, że nie będzie robił w gminie żadnych inwestycji...
Kamienic nie bedzie
Rewitalizacji parku nie bedzie
Skatepark dla dzieci nie będzie
Wodomierzy nowych dla ludzi nie będzie
Drugiego etapu Bulwarów nie będzie
Za darmo Wifi w Widuchowej też nie bedzie robił...
NIC dla Widuchowej...
No to bedzie kasa na pierdzenie w stołek z Andrzejkiem...
No to teraz Widuchowa jak za Lidwina ...nie dostanie NIC...
Brawo...
I jak pisałem wcześniej aby nic nie robić...trzeba wrócić do ZGDO i płacić characz za zajmowanie się śmiećmi
Wice wójt na pełen etat...
Ale nagroda za udane referendum, które Andrzejek nakręcał...
Gminy nie stać na to ...
W pierwszy dzien pokazał wrobelek, że jest zupelnie kimś innym niz wszyscy myśleli...
Nie jestem polityczny, mówił....
A teraz wam powie ...buhahaha daliście sie nabrać
Hips
Hips 18.09.2020, 21:30
Akurat nic z tych rzeczy PW nie obiecywał :) JK, daj spokój, nie kabluj 😂
haha
haha 18.09.2020, 18:02
Akurat ciekawa jestem czy sama Anulka to napisała czy Januszek anulki bo wszystkie wymienione pomysły to ich hehe
L.A
L.A 18.09.2020, 11:06
Ale brednie! Liczniki to chyba pomysł p.Sołtysiaka ?Pozostałe pseudo inwestycje które są nie na kieszeń naszej gminy albo ludzie ich nie chcą! Co będzie to czas pokaże.Wróbel ma swoje spojrzenie na inwestycje ich użyteczność. Ludzie mu zaufali niech się wykaże.Nie siej zamętu, nie przeszkadzaj!
historyk
historyk 18.09.2020, 09:35
Poprzedni wójtowie tj.Gołąb wybudował m.in. szkołę z salą gimnastyczną,oczyszczalnie i skanalizował połowę Widuchowej następca tj. Lidwin wybudował Orlika, dokończył kanalizację Widuchowej, odremontował budynek Urzędu Gminy, kilka parkingów np. przy kościele,przedszkolu,urzędzie miał pozwolenie i chciał wybudować Dom Kultury następca Kusy-Kłos Bulwary Rybackie, Mickiewicza to jeżeli jesteś mieszkańcem z Widuchowa to nie pisz -No to teraz Widuchowa jak za Lidwina ...nie dostanie NIC..
?
? 18.09.2020, 00:33
W jaki sposób to pokazał?
trener
trener 17.09.2020, 23:04
To onacza, ze za plecami wójt będzie miał spokój.
prawnik
prawnik 17.09.2020, 22:59
Czyż nie jest obowiązkiem wójta/burmistrza zatrudniać w urzędzie sekretarza?
Kryskanamatyska
Kryskanamatyska 17.09.2020, 21:09
Brawo dla wójta za odważną decyzję. Przywrócenie pana Stachury do pracy w urzędzie to przywrócenie godności i szacunku człowiekowi, który nie zasłużył na to, jak został potraktowany przez A.K.K. Mam nadzieję, że to tylko początek dobrych zmian w urzędzie, który otworzy się dosłownie i w przenośni na sprawy ludzi a pani A. O. pójdzie w ślady swojej ukochanej szefowej. Niech swoimi pomysłami "uszczęśliwia" mieszkańców Pyrzyc.
Zadowolony
Zadowolony 17.09.2020, 20:37
Witamy panie Andrzeju z powrotem !!!
A dla Pana wójta gratulacje za tą decyzję !!!
Powodzenia !!!
Edi
Edi 17.09.2020, 20:16
Owocnej współpracy panowie!
I???
I??? 17.09.2020, 20:02
Cieszę się z tego bardzo tylko zastanawiam się jak czują się te które wtórowały i donosiły na p.Andrzeja do AKK za stołki Teraz pewnie udają że niby nic się nie stało i podlizywać do niego się będą
Brawo
Brawo 17.09.2020, 19:32
Na zebraniu Pan Paweł mówił że miejsce Pana Stachury jest w urzędzie.Brawo !
popieram
popieram 17.09.2020, 19:04
Słuszny wybór!
Zadowolony
Zadowolony 17.09.2020, 20:28
Też tak uważam w 100%
Anna
Anna 17.09.2020, 18:51
Piekny gest. Pan Andrzej Stachura to uczciwy czlowiek. Zostal zwolniony po nie chcial podpisac tego co bylo nie porzadku. A kto przeciw AKK to wylot, tak bylo przeciez wszyscy dobrze wiedza. Ciesze sie.
Żal
Żal 17.09.2020, 17:36
Brak słów. To kiedy A. K. K zawita w urzędzie? Będzie fajnie. Tylko.....,...... żal.
Zadowolony
Zadowolony 17.09.2020, 20:26
Do Żal.....Brak słów to na twój komentarz !!!
Nigdy tu nie wróci bo nikt jej tu nie chce !!!
Dość namieszała w całej gminie !!!
A.K.
A.K. 17.09.2020, 20:05
A skąd taka informacja że była wójt wraca? Kolejna bzdura byle tylko oczernić kogoś. Szkoda że takie głupoty ktoś rozsiewa i jeszcze w to wierzy to dopiero jest...żal
spokojnie
spokojnie 17.09.2020, 23:03
A.K. a jakie to niby oczernianie. Jak wygra wybory to wróci na stołek. Lud daje stołki i odbiera. Taka demokracja i nie ma co z nią dyskutować. Jak i z tym,z ę są wyborcy, którzy akurat ją widzą w urzędzie. To już teraz nie będzie można mieć innego zdania?
Haha.....
Haha..... 18.09.2020, 05:45
Do spokojnie......Masz rację lud daje stołki.
Ale ta pani już nie ma co tu szukać !
Chyba że wróci z " worekiem kasy" dla gminy. Co nigdy nie nastąpi !!! Ale pomarzyć każdemu wolno .
Brak słów
Brak słów 17.09.2020, 19:12
Nigdy

Pozostałe