Nowa radna za Pawła Wróbla

  • 17.09.2020, 18:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa radna za Pawła Wróbla
Od 16 września 2020 r. Agnieszka Gralak jest nową radną Rady Powiatu w Gryfinie. Taką decyzję wydał komisarz wyborczy. Paweł Wróbel został wójtem i tym samym wygasł jego mandat jako radnego. Następna z listy Inicjatywy Samorządowej Wojciecha Konarskiego jest właśnie mieszkanka gminy Widuchowa.

Agnieszka Gralak pochodzi z Krzywina, a teraz pracuje w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie. Obecnie jest wicedyrektorem tej placówki. Wcześniej prezentowaliśmy ją jako wolontariuszkę. Stąd też nasze zdjęcie z akcji Szlachetna Paczka.

Jako radna weszła z okręgu wyborczego Stare Czarnowo - Banie - Widuchowa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (95)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zobaczymy
zobaczymy 21.09.2020, 06:39
Politycznie... Zostanie dyrektorką szkoły w Widuchowej... Rączka rączkę ….
Nie
Nie 21.09.2020, 07:07
Znany z widuchowskiego podwórka związanego z A.K styl trzy kropkowy 😆 kiedy Państwo przestaną siać niezgodę i zamęt ?
Trochę więcej wiem...
Trochę więcej wiem... 20.09.2020, 14:35
Ludzie opanujcie się!!! Popatrzcie najpierw na swoje życie a następnie oceniajcie życie innych. Artykuł dotyczy kwestii zawodowych osiągnięć a nie życia osobistego i rodzinnego Pani Agnieszki!!! Z całą pewnością ludzie, którzy wypowiadają się o kwestiach innych niż zawodowe i oceniają w sposób bardzo niewłaściwy życie Pani Agnieszki i jej rodziny nie widzą tego co wyczyniają na swoim "podwórku" i z całą pewnością nie są ludźmi dojrzałymi emocjonalnie!!! Nie posiadają wiedzy co, jak, gdzie się działo i z jakiej przyczyny, a osądy wypowiadają - w ramach zasady: coś tam słyszałem ale nie dosłyszałem, nie wiem dokładnie!!! Strach i wstyd Was czytać!!! A Pani Agnieszce gratuluję!!! Jedynym wyjściem z sytuacji szanowna Redakcjo jest zablokowanie komentarzy!!!
cytata:)
cytata:) 20.09.2020, 10:28
konstatacja Wczoraj, 17:02 Boże chroń od jakichkolwiek funkcji publicznych w takim gryfińskim grajdole!
Niezależnie ile z tych poniższych wpisów to prawda, niezależnie jak jest z cechami tej pani - to straszne, jak tak na forum ktoś, kto pewnie nie zna w ogóle - opisuje i wyrokuje.
Mnie też nie podoba się postawa Puzika na radzie miasta. I już z samego faktu że ta pani jest zastępczynią tego pana włącza mi się niechęć (choć zdaję sobie sprawę, że to niekoniecznie słuszne i sprawiedliwe...)
Ale mimo wszystko - fajnie byłoby oceniać jej cechy, postępowanie, zachowanie - rzeczywiste i związane z pełnionymi funkcjami. Niekoniecznie jej życie prywatne...
Marta
Marta 20.09.2020, 03:52
Zazdrość wylewa z komentarzy i czuję tu ogrywanie się dawnej rodziny. A wystarczy pogratulować.
Marek
Marek 20.09.2020, 14:51
Marta czy jesteś tego pewna???
?
? 20.09.2020, 10:25
ale dlaczego?
parafianin
parafianin 20.09.2020, 03:25
"Mąż" mógłby już się opanować.
***** *** do haha....
***** *** do haha.... 20.09.2020, 01:11
Czyli jednak jest w czymś lepszy,ma więcej kasy😁
Więc teoria "do pięt mu nie dorasta"w tym przypadku jest nietrafiona🤭
Nie żebym oceniał samo wyszło.
Kochanek
Kochanek 19.09.2020, 21:07
Gratuluję panią Agnieszkę znają w gminę, powiecie i chyba nawet w Województwie z wycieczek🙂 a najlepiej to znają ją kierowcy z autokarów full opcja. ☺A jak by nie dała rady to ma znajomą koleżankę z pracy zawszę pomagała w tych sprawach😘
???
??? 20.09.2020, 10:28
Niech zgadnę - ten sam kolor włosów?
$
$ 19.09.2020, 20:36
Współczuję temu Panu Mariuszowi , jeszcze zona a już w innym związku. . Niekomfortowa sytuacja .
:)
:) 19.09.2020, 19:13
Nie przystoi komentować , kto z kim śpi , ludzie w swoim prywatnym życiu robią co chcą , z kim chcą i kiedy chcą. Trochę kultury .
Gwiazda
Gwiazda 19.09.2020, 18:55
Bardzo gratuluję a radni na wycieczkach tez będą bardzo zadowoleni 🙂
konstatacja
konstatacja 19.09.2020, 17:02
Boże chroń od jakichkolwiek funkcji publicznych w takim gryfińskim grajdole!
Niezależnie ile z tych poniższych wpisów to prawda, niezależnie jak jest z cechami tej pani - to straszne, jak tak na forum ktoś, kto pewnie nie zna w ogóle - opisuje i wyrokuje.
Mnie też nie podoba się postawa Puzika na radzie miasta. I już z samego faktu że ta pani jest zastępczynią tego pana włącza mi się niechęć (choć zdaję sobie sprawę, że to niekoniecznie słuszne i sprawiedliwe...)
Ale mimo wszystko - fajnie byłoby oceniać jej cechy, postępowanie, zachowanie - rzeczywiste i związane z pełnionymi funkcjami. Niekoniecznie jej życie prywatne...
....&.....
....&..... 19.09.2020, 15:21
Hahahaha:) teraz to już wiadomo jak zapracowała na te awanse, (D... ) na pewno musiała to być ciężka praca... hahaha:)
kurestwa  h aha ah
kurestwa h aha ah 19.09.2020, 16:24
gralak to dziwka klurestwa
i co   nie  prawda ha ah ah
i co nie prawda ha ah ah 19.09.2020, 14:44
*** mnie mogą cmoknąć ha ah
ajwaj aleluja i  kabaret
ajwaj aleluja i kabaret 19.09.2020, 14:20
A CZY GRALAK TO TEN KONFIDENT Z IPN DZIWKA WIECZORKA OD LAt ha ah ah to ten sam i jego wnuczka czy synowa to pedryl z LO gryfino ponoć z matematyki ha ah ah
***** ***
***** *** 19.09.2020, 13:55
Do „Znajomy“ skoro C.... nie dorasta M. do piet to dlaczego go zostawila?
A ciekawe moze ten caly M. jednak nie jest taki wspanialy?warto sie najpierw zastanowic a pozniej komentowac.
Milego dnia
Karmen
Karmen 19.09.2020, 17:56
Oj chyba odwrotnie a cóż ona taka wspaniałą urodziwa to ona nie jest
Haha....
Haha.... 19.09.2020, 16:51
***** *** Dlaczego ??? To proste.
Dla kasy !!!
Wycieczka
Wycieczka 19.09.2020, 15:09
Uczestniczyłam w wycieczkach gdzie również była Pani Agnieszka. To co ona tam wyprawiała z kierowcami to szkoda pisać i mówić. Na pewno nieprzystoi to wicedyrektor i radnej. Ten "niedobry" mąż jak nie którzy piszą w tym czasie opiekował sie dziećmi.
Wycieczkowic
Wycieczkowic 19.09.2020, 17:59
Prawda Prawda ja też bylem na tych wycieczkach
Ja
Ja 19.09.2020, 17:55
A co wyprawiała??? Przesadzasz
88
88 19.09.2020, 17:24
A cóż ona mogła takiego wyrabiać z tymi kierowcami ?
Zal ci dupę ściska , że z tobą nie chcieli rozmawiać, kocmołuchu jeden.
234
234 19.09.2020, 17:13
O tak znamy tą wyuczoną śpiewkę, którą powtarza wszystkim „cioteczka” żeby swojego wybielić.... haha... sobą niech się zajmie albo jakąś pracą a nie doi tylko całe życie męża...wstyd!!!!
!!!!
!!!! 19.09.2020, 16:51
Oj a na Panią Wycieczkę nikt nie zwrócił uwagi? Jaka szkoda!!!!! No nic dziwnego jak znajomość ortografii idzie w parze z wyglądem i inteligencją ;)
Zzz
Zzz 19.09.2020, 16:27
Ja to widziałem ją co tydzień u babci tego „cudownego” męża jak przyjeżdżała ją kąpać i sprzątać a on jakoś nie był ani razu... Dobre serce ma kobieta i tyle!!!!
Ogniczanka
Ogniczanka 19.09.2020, 18:02
Za darmo tego nie robiła a ta babcia mieszkała z wnuczka
Zdumiony
Zdumiony 19.09.2020, 18:02
Do Zzz.....To żaden wyczyn tylko obowiązek rodziny. To naturalne że wnuczka opiekuje się babcią . Każdemu facetowi jest niezręcznie opiekować się w sposób szczególny kobietą. Czy to babcia...czy mama ! A tym bardziej jakby nie patrzeć obcą kobietą. Więc po co ten sarkazm wobec M ......
???
??? 19.09.2020, 16:16
Tak pani Teresko a w tym czasie jej cudowny mąż zabawiał się ze swoją przełożoną...to na pewno przystoi urzędasowi :) wiadomo swój będzie bronił swojego
xyz
xyz 19.09.2020, 11:28
Ludzie przestańcie komentować w taki brzydki sposób!!!Pani Agnieszka na wszystko sama sobie zapracowała swoją ciężką pracą. Każdy ma szansę zostać dyrektorem, politykiem itd...tylko nie każdemu się chce wysilić. Najlepiej to siedzieć na tyłkach ,oceniać z boku i pisać te nędzne komentarze. Zajmijcie się swoim życiem i dajcie innym spokój!!! Brawo Pani Agnieszko!!!
che che
che che 19.09.2020, 14:56
Ale z tym "każdy ma szansę zostać dyrektorem i politykiem, tylko nie każdemu chce się wysilić" pojechałeś... To co według ciebie trzeba wysilić?
Pokaż jedno stanowisko, gdzie wygrywa ktoś z PO jeśli konkurs ogłasza PiS lub odwrotnie....

I nie chodzi mi o kwalifikacje akurat tej pani - bo wiem tyle, że jest wice u Puzika.
Ale jak się okazuje - startowała od Konarskiego z listy - a potem została wicedyrektorem szkoły powiatowej....
Ewa
Ewa 19.09.2020, 10:23
Brawo Agnieszko, życzę Ci sukcesów w pracy i życiu osobistym .
Ja
Ja 19.09.2020, 08:18
W zyciu bym nie zrezygnowal z funkcji dyrektora dla jakiegos marnego mandatu przez 2 lata....co pożniej?
to zależy...
to zależy... 19.09.2020, 10:22
Nie dyrektora a wice - i w dodatku podwładną Puzika... A ten człowiek w gminie pokazał na głosowaniach, że "ani za ani przeciw, niech inni decydują"....
Nie ma własnego zdania o burmistrzu po tylu latach bycia radnym?
To jak on rządzi tą szkołą?
Też mu ktoś do uszka szepcze, co ma myśleć, bo sam nie wie, czy być za czy przeciw?
poinformowany
poinformowany 19.09.2020, 09:33
ona nie jest dyrektorem, jest wice
Ty
Ty 19.09.2020, 09:06
Bo ty pazerny jesteś!
to zależy
to zależy 19.09.2020, 10:31
raczej rozsądny. Co nie zmienia faktu, że kobieta musi wybrać czy nadal być zastępczynią Puzika czy samodzielną radną...
Zachodni
Zachodni 19.09.2020, 07:05
Teraz jest z panen C...... dla tej pani tylko $ się liczą. Za nie długo to i z kimś z powiatu będzie.
Pi
Pi 19.09.2020, 14:21
Ale ty prostak jestes
Nius
Nius 18.09.2020, 17:11
Przestańcie zazdrościć i głupoty wypisywać.
Dyr tej samej szkoły p Puzik jest radnym w gminie i nie musi z niczego rezygnować? Oj brzydko !!!
Janusz
Janusz 19.09.2020, 07:45
Jaka zazdrość !!!
osiołkowi w żlobie dano....
osiołkowi w żlobie dano.... 18.09.2020, 18:27
Ot, głupia ty głupia - Puzik dyrektoruje szkole powiatowej a radnym jest z gminy. Wróbel - szkoły gminnej był, a radnym powiatu.
Ale żeby być dyrektorem szkoły i jednocześnie radnym rozliczającym dyrektora szkoły czyli siebie - to się nie da....
Ktoś
Ktoś 18.09.2020, 20:28
Zawsze można zostać dyrektorem szkoły gminnej i nie będzie konfliktu interesu ... a radnym nie jest już tak łatwo zostać (ilu ich startowało a ilu weszło?) ... skoro była kolejna na liście to chyba logiczne że zostaje radnà
do ktosia
do ktosia 18.09.2020, 23:16
Buchacha - a zobacz ilu jest dyrektorów powiatowych szkół a ilu radnych powiatowych.... Głupie gadanie...
też to widzę
też to widzę 18.09.2020, 19:07
Tak, to jest wyraźny konflikt interesów.
Nius
Nius 18.09.2020, 19:04
Spytaj osiołku wicka od oświaty da się czy się nie da....
...
... 18.09.2020, 23:15
to żeś ośliczko znalazła autorytet dla tej pani... Ale nawet wicek nie robi radnych gminnych dyrektorami gminnych szkół...
Ja
Ja 19.09.2020, 17:58
Bo nie może
Andrzej
Andrzej 18.09.2020, 19:55
Przecież to największy krętacz.

Pozostałe