Gmina Gryfino zadbała o swoje szkoły

  • 18.09.2020, 15:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gmina Gryfino zadbała o swoje szkoły UMiG Gryfino
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego dostarczyło do szkół gminy Gryfino do nich ponad 16 tys. jednorazowych maseczek ochronnych.

Maseczki w szkole nie są obowiązkowe dla uczniów. Jednak w placówkach, które znajdą się na terenie powiatu objętego żółtą lub czerwoną strefą inspektor sanitarny może wydać zalecenia dla danej placówek  zasłanianiu ust i nosa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kewin
Kewin 23.09.2020, 09:17
To jakby oczywiste, nie ma co się się lansować i szczerzyć zębów to ich obowiązek.No cóż ale każdy lans jest dobry jak ktoś ma parcie na szkło.
lans lans lans
lans lans lans 23.09.2020, 09:31
Niedługo to będa szczerzyc zęby jak papier toaletowy przywiozą. Ale jak się nie ma innych sukcesów
Paweł
Paweł 21.09.2020, 08:24
A nie lepiej udostępnić dzieciakom z LO hale sportową , ja pytam co wy w tych główkach macie
znowu nie wyszło
znowu nie wyszło 21.09.2020, 08:41
Siano a chcieliby banknoty.
maska plus
maska plus 19.09.2020, 13:41
Pierwsza AKCJA sawaryn kryzys centrum!!!!
To godne zauważenia i pokazania wszystkim, że dają to co dostali (może nie wszystkim równo)
Przecież mogli nie dać nikomu.
...
... 19.09.2020, 10:30
ah ten covid xD on lubi tylko zarażać na weselach, w marketach w kościołach, w szkołach nie, na wiejskiej też nie, bardzo inteligentny ten medialny wirus, bardziej, od niektórych ludzi XDD.....
maseczka
maseczka 19.09.2020, 10:12
Dali do niektórych szkół bo co mieli z nimi zrobić jak sami dostali...
Dolar
Dolar 19.09.2020, 13:47
Można sprzedać na boku.
Matka
Matka 18.09.2020, 22:12
Tak. Tak zadbała, że np w jedynce dzieci muszą składać się na mydło do łazienek. Brawo nasi włodarze! Składaliśmy się już na papier do ksero i inne rzeczy, na mydło jeszcze nie. Co będzie następne? Papier toaletowy czy pasta do podłogi?
ja
ja 19.09.2020, 12:31
Jeżeli to prawda to wielki wstyd.Czyli Gryfino to średniowiecze.
No
No 18.09.2020, 16:28
W Sp1 także mają maseczki, ale Panie sprzątaczki tak je sobie przywłaszczyły, że w momencie kiedy dziecku osobista maseczka się zepsuje to niestety wyganiają i maseczek nie dadzą!!!
Zenia
Zenia 18.09.2020, 16:22
Czy wszystkie szkoły w gminie dostały te maseczki ? W mojej cisza ...
dyrektorka
dyrektorka 18.09.2020, 15:58
Miło!
...
... 19.09.2020, 10:32
no jak ktoś przez władze jest walony w tyłek i mówi, ze jest miło to ja nie wiem xD....
yyyyyy
yyyyyy 18.09.2020, 15:51
yyyy - ale czy to kolejna dostawa, czy pierwsza? 20 września - to się ocknęli?
No i co z tymi ministerialnymi? Dostali z ministerstwa, kupili sami, nie dostali?
telewizornia mówiła
telewizornia mówiła 18.09.2020, 15:46
Przecież MInisterstwo Oświaty przekazywało za darmo. To nei są te?
Paweł
Paweł 18.09.2020, 15:44
Chwalą burmistrza no gdzie to zapisac.
mistrz
mistrz 18.09.2020, 15:31
TO się chwali. Brawo burmistrz Sawaryn.

Pozostałe