Kolejny zakażony - potwierdza gryfiński sanepid

  • 20.09.2020, 11:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejny zakażony - potwierdza gryfiński sanepid
Tym razem jak podaje gryfiński sanepid - to mężczyzna w średnim wieku. Dzisiaj (20 września 2020 r.) mamy w naszym regionie 13 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Jeśli chodzi o cały kraj, to badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie u kolejnych 910 osób – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. To nowy rekord od początku epidemii. Jedenaście osób zmarło.

-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 31 kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 1391/30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Zakażenia korononawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby:

- m. Szczecin – 7 osób (1 kobieta w średnim wieku, 6 mężczyzn w średnim wieku)

- pow. koszaliński + Koszalin - 1 osoba (1 starsza kobieta)

- pow. myśliborski – 1osoba (1 starszy mężczyzna)

- pow. stargardzki - 1 osoba (1 starsza kobieta)

- pow. gryfiński - 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku)

- pow. sławieński - 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku)

- pow. goleniowski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku)

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

mazowieckiego (164),

wielkopolskiego (123),

małopolskiego (103),

opolskiego (84),

śląskiego (74),

podkarpackiego (62),

pomorskiego (55),

łódzkiego (54),

dolnośląskiego (45),

lubelskiego (35),

kujawsko-pomorskiego (26),

warmińsko-mazurskiego (23),

podlaskiego (21),

świętokrzyskiego (18),

zachodniopomorskiego (13)

lubuskiego (10)

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pikok
pikok 21.09.2020, 00:43
Jesienią to dopiero będzie. A to już wkrótce.
txt
txt 20.09.2020, 23:45
Nie ma czynnika, który by powodował, że wirus zniknie. Gorzej, nie ma żadnych przesłanek, że epidemia ma się ku końcowi. Wręcz przeciwnie, poszerza zakres - uważa dr Grzesiowski
...
... 21.09.2020, 07:16
Problem w tym ze nie ma zadnej epidemi xD
Sauron
Sauron 21.09.2020, 10:21
Jest wsrod przygupow i to duza
....
.... 21.09.2020, 08:05
Są dwie podstawowe: jedna związana z koronawirusem a druga z kretynizmem wspomaganym przez ruskich i chińskich trolli, którzy nasili swe działania w UE.
capslok
capslok 20.09.2020, 21:41
Są to nieodwracalne uszkodzenia, które mogą doprowadzić do tzw. zespołu pocovidowego, czyli nowo odkrytej choroby. Jej objawy mogą być bardzo zmienne, od zespołu przewlekłego zmęczenia po zaburzenia hormonalne i immunologiczne - mówi dr Grzesiowski na temat skutków zachorowania na COVID-19
ciekawostka
ciekawostka 20.09.2020, 21:15
Nie ma co myśleć o zniesieniu zakazu noszenia maseczek. To byłby czysty idiotyzm - mówi dr Paweł Grzesiowski na łamach "Przeglądu" w rozmowie z Dorotą Bartosewicz. - Co do szczepionek, nowością jest to, że one w ogóle już są. W marcu nie było nic. Żadna inna szczepionka nie powstała tak szybko, i to od zera - zauważa specjalista.
szybciutko
szybciutko 20.09.2020, 16:56
Podajcie skąd ten zarażony!
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 21:27
Masz właśnie nie wiedzieć zeby cie szybciej nie doszło nędzo
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 16:50
Koronka zbiera żniwa niejeden fiknie
......................
...................... 20.09.2020, 15:45
Jak ich agresja będzie eskalować to trzeba stworzyć obozy izolujące ich od normalnych ludzi. Czy ludzie hetero nie mają prawa do spokojnego, normalnego życia bez obscenicznych publicznych scen? Czy ludzie hetero jako większość musi znosić ich wulgarność, agresję, bezczelność i przemoc? Nie! A wszyscy ich popierający winni być izolowani razem z nimi!
zaprzestań bo się ośmieszasz
zaprzestań bo się ośmieszasz 20.09.2020, 16:05
................ ruski trollu w Polsce nie mieszkają tacy głupi ludzie aby dali się nabrać na nienawiść.
..................
.................. 20.09.2020, 15:43
Dalej niech władza [ policja ] się tak cacka z tymi idiotkami , zdeprawowanymi łajzami i całym tym opętanym pogardą establishmentem , a będziemy mieli dopiero ładny bigos i zadym co niemiara . Znów do akcji wkraczają skundlone celebryckie matoły tumaniąc doszczętnie młodzież by sobie ulżyć za brak dotacji przywołując na pomoc europejskich odszczepieńców którzy na domiar złego nie wiele wiedząc o POLSCE nie mają zupełnie pojęcia co się tu wyprawia wsłu***ą się w głosy skundlonych eurodeputowanych z lewicowej komuszej zdeprawowanej ideologią lgbt stajni typu pomaska , cimuszko , miler , rózia , etc...etc. .i jeszcze nawołują jak ta komisarz do wypuszczania bandytów którzy atakują z nożem w ręku i niszczą kraj. Tu potrzebna jest stanowcza akcja przywracania normalności dość już tego cackania i chowania głowy w piasek , bo gdyby ta ,,,,,, lgiebetowska szumowina ,,,, POdła zdzira i jej towarzysze w momencie straciła przednie uzębienie może wtedy by się ocknęli , że tu nie ma przelewek a demokracja znaczy odpowiedzialność , szacunek , honor , respekt do władzy a przede wszystkim odpowiednie zachowanie dla każdego człowieka.
zzprzesyttań bo się ośmieszasz
zzprzesyttań bo się ośmieszasz 20.09.2020, 16:08
Ruski trollu wklejasz to na każdy portal? Myślisz ze tu w Polsce mieszkają tacy głupi ludzie którzy się dadzą nabrać na twoją ideologię nienawiści.
joka
joka 20.09.2020, 15:03
lgbt grozniejsze od propagandy coronowirusa
szybciutko Admin
szybciutko Admin 20.09.2020, 16:10
Wypierd... chińskiego trolla namawiającego do nienawiści!
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 16:48
I ku.... przegumować
Stop zaraza stop lgbt pedofile
Stop zaraza stop lgbt pedofile 20.09.2020, 14:05
Lgbt w swoim menu maja oddawanie moczu na siebie i jedzenia kupy partnera plus pompowanie moczu do zył
Stop lgbt pedofile
Stop lgbt pedofile 20.09.2020, 14:02
Lapy precz od dzieci lgbt plus pedofile bo je utne
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 16:49
Przegumować te k....
niestety
niestety 20.09.2020, 13:55
Zawsze w niedzielę była niższa liczba niż w tygodniu.. Przy okrojonej liczbie testów i braku testowania "bezobjawowych" po kwarantannie (czyli po kontakcie z zakażonym!!!) to dopiero początek...
.
. 20.09.2020, 13:56
Schiwaj sie do nory szybko bo beda kichac jejee llllleeeeeee
do ruskiego trolla - kichnij sobie na Putina....
do ruskiego trolla - kichnij sobie na Putina.... 20.09.2020, 14:03
ruski trollu - naucz się pisać po polsku...
Bardzo chcecie w Rosji i Chinach, żeby kraje na zachód od was miały jak najwięcej problemów - a jak najlepiej to zrobić, jeśli nie wspierając ruchów płaskoziemców, antyszczepionkowców i tych, co "nie wierzą w wirusy, bo ich nie widzieli"...
Stop ruskie trolee
Stop ruskie trolee 20.09.2020, 14:08
Ale japa lewackinpacholku jak wygracie wybory to mozecie sobie pisac ale jak narazje mozecie wachac lgbt hehehheeh nara niech zyje Polska Polska narodowa nie kolorowa
z boki
z boki 20.09.2020, 13:34
Precz z LGBT i leniwym tercetem
Stop lgbt
Stop lgbt 20.09.2020, 14:00
Sztrzelac trzeba nie dlugo do wariatow kiedys jak ktos nie wiedziala czy ma siusiaka czy macice byl zamykany w psychiatryku
Nhh
Nhh 21.09.2020, 10:29
Igryfino nie blokujecie komentarzy które nawoływuja do mordu, zgłaszam to dalej
Stop lgbt
Stop lgbt 20.09.2020, 13:55
Lgbt ideolgia odbytu i hiv
Zwyrol
Zwyrol 20.09.2020, 16:49
Do pieca
Nhh
Nhh 21.09.2020, 10:30
Kolejna treść zgłoszona nie zablokowana
Mak
Mak 20.09.2020, 13:12
Fige
Lala
Lala 20.09.2020, 13:31
Srige, to pewnie ksiunc
gumowiec
gumowiec 20.09.2020, 13:03
Knagulec albo ksiądz innej mozliwości nie ma
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 16:50
Ty zdechła k...
smutne
smutne 20.09.2020, 12:20
Parę miesięcy temu Szumowski uspokajał "wymazujemy kopalnie" to dlatego takie duże liczby bo są w ogniskach. Gdyby były rozsiane - to byłoby gorzej.
Wczoraj - jeszcze więcej - i ministerstwo "uspokaja" - nie ma dużych ognisk, to są małe rozsiane...

To ma być uspokojenie?
Przecież jak są małe i rozsiane - to znaczy że rozsiewają się znacznie bardziej...

I kto by pomyślał, że minister Szumowski przynajmniej był lekarzem, a prawdę powiedział o tym "wymazywaniu kopalń" - Sasin już się do tego zabrał...
sauron
sauron 20.09.2020, 12:18
Nie ma żadnej pandemii, tylko przywłaszczone statystyki śmierci i nieuczciwa kampania testowa. Co to za nonsens, że zdrowi ludzie są testowani? I w ten sposób "udowadniamy" istnienie pandemii? Od kiedy to "zabójcza" pandemia daje bezobjawowe ofiary, które nie są umierającymi?
Zapomnieliśmy, jak krytycznie myśleć. Jak zaufać naszym oczom i uszom, naszej intuicji. Zrobiono to nam celowo. Użyli wielu metod, aby rozbić ludzkiego ducha, upośledzić szyszynkę, odciąć połączenie z wyższą świadomością poprzez mnóstwo trucizn w naszym jedzeniu, wodzie i powietrzu. Używają telewizora do wywołania stanu fali alfa w mózgu, aby was zahipnotyzować. Upewniają się, że dzieci są wychowywane przez ten stan, podczas gdy rodzice poświęcają swoją twórczą energię na karmienie maszyny. W tych zatwierdzonych przez rząd obozach indoktrynacyjnych, maluchy uczą się posłuszeństwa i podporządkowania, więc pewnego dnia pójdą dalej utrwalać i bronić kłamstw, na których ten system jest zbudowany. Jeśli będą opierać się temu procesowi, będą znakowane i odurzane aż do momentu, gdy zostaną złamane.
Ten cały RYTUAŁ MASKI jest niczym innym jak psychologiczną operacją, która ma na celu przysposobić masy do akceptacji nowego porządku świata. Muszą usunąć jak najwięcej twojego związku ze sobą i źródłem życia, aby stworzyć nowy rodzaj człowieka, który chętnie podda się augmentacji z technologią.
Nie ma żadnego "braku monet"! Zabierają Ci pieniądze, aby mogli całkowicie kontrolować każdy aspekt Twojego życia! Koniec z bocznym zgiełkiem, z tajnym schowkiem awaryjnym, z nieopodatkowanymi prezentami do wręczenia lub otrzymania. Wkrótce wszyscy będą oznaczeni i monitorowani. Tylko ci, którzy spełnią wymagania rządu, będą mogli angażować się w handel.
A gdy ich magiczna szczepionka będzie gotowa, użyją jej do całkowitej modyfikacji DNA, gdzie nanotechnologia może być wprowadzona i będą pracować w połączeniu z ich systemem 5g, aby zdalnie kontrolować każdą myśl i ruch. To będzie koniec życia wolnych ludzi i początek życia jako idealny robot dla mrocznych sił wśród nas.
Wróg za kurtyną udoskonalił tę sztukę manipulowania ludzką psychiką, aby stworzyć kulturę posłuszeństwa. Przez wieki wykorzystywali oni hierarchię podstawowych ludzkich potrzeb, aby narzucać ludziom fałszywe doktryny, wiedząc doskonale, że prawda jest nieistotna tak długo, jak długo ludzie WIERZĄ.
do ruskiego trolla, co tyle połączył wątków w jedną całość - szacun:):):)
do ruskiego trolla, co tyle połączył wątków w jedną całość - szacun:):):) 20.09.2020, 12:25
sauron, ty ruski trollu - tobie na "doktrynę Putina" nie pomoże żadna szczepionka. Ty jesteś już nią zaszczepiony i zmanipulowany....
zlewam ich
zlewam ich 20.09.2020, 13:14
To ruski albo chiński troll bo oni celują w osłabienie Unii Europejskiej.
Stop lgbt
Stop lgbt 20.09.2020, 13:54
Jakiej uni europejskiej?kto rzadzi w uni europejskiej?wasz pan Niemcy czy Francja pacholku?
Sauron
Sauron 20.09.2020, 13:07
Leewaccki głabie dla mnie mozesz kibel na nos naciagnac i szczekac jak beda kazac zdalnie sterowany połglowku
do ruskiego trolla saurona - łyknij nowiczok, to u was dowód "wolności…
do ruskiego trolla saurona - łyknij nowiczok, to u was dowód "wolności myśli"... 20.09.2020, 14:08
che che - Chiny i Rosja - krainy wolnej niezależnej myśli i zero sterowalności propagandowej. Co najwyżej jakiś nowiczok łyknie ktoś, albo lekarz z okna wypadnie...
nowiczok