Jak można było tak to zostawić? Toż to wstyd dla gospodarza - krytykuje bałagan wokół hali

  • 20.09.2020, 16:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak można było tak to zostawić? Toż to wstyd dla gospodarza - krytykuje bałagan wokół hali
Nowo wybudowana hala sportowa w Gryfinie wciąż budzi emocje i kontrowersje. Tym razem otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańca, którego zbulwersował panujący wokół obiektu nieporządek. Przesłane zdjęcia potwierdzają te spostrzeżenia.

Teren wokół hali wygląda niechlujnie i nieestetycznie.

-Jak można było tak to zostawić? Toż to wstyd dla gospodarza. Obiekt imponujący a o otoczenie nikt nie zadbał - zauważa czytelnik.

Niestety nie sposób się nie zgodzić z tym spostrzeżeniem.

Aganika

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pablo
Pablo 24.09.2020, 14:14
Dlaczeg parking jest taki mały .dlaczego nie wykorzystano całego placu na miejsca parkingowe tylko zostawiono zarosniety teren
Pustki
Pustki 21.09.2020, 21:22
Ciągłymi podwyżkami cen zabili LAGUNĘ. Niesamowite ale jeżdżę na basen do Szczecina.
ja
ja 24.09.2020, 08:24
a co chciałbyś aby z naszych pieniędzy dopłacali za twój wypoczynek?Zapisz się na 500 wczasowe
dart
dart 21.09.2020, 22:31
do Pustki: A z dojazdami nie jest czasami drożej?
ajwaj aleluja i do tartaru
ajwaj aleluja i do tartaru 21.09.2020, 14:00
po ile bilety kahał szczeciński pyta kahał gryfina ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna ha ah ah 21.09.2020, 13:25
to hala miejscowych zydków ha ha ah a nie hala gryfinian tw ***k nałozył niebotyczne ceny tercet egzotyczny przyklepał i szafa gra ha ha ah idzxmy dalej hala stoi na terenie powiatu ha ah ah dom wariatów zydowskich gmina chce teraz doli od powiatu a i tak zapłaci za ten zydowski cyrk szary obywatel w podatkach wszelakiech bo oni sie pozwalniali na 10 lat z podatków od nieruchomosci ponadto ustawa o covid preferuje tylko firmy koszerne ha ha ah oraz parobków zydowskich ah ah ah niestety taka jest smutna prawda co w gały kole te szumowiny co udaja ze rzadza tym PGREM AH AH AH prawo chazaka dało wyłączność czerpania ze sportu w gryfinie koszer szajce tw judka ah ah ah https://www.google.com/url?sa=… ta szajk ma na własność goi co uprwiaja sport i ich widzów ha ha ah
88
88 22.09.2020, 09:15
Aj, jacy to Żydzi ? same przechrzty albo narodowi -socjaliści.
Jedno trzeba im przyznać, że w przeciwieństwie do tych czystych rasowo Polaków ze wschodu, trzymają się razem i sobie wzajemnie pomagaja.
dobre sobie
dobre sobie 21.09.2020, 12:31
Mieszkańcu to ,że ty tak myślisz,to nie znaczy,że tak jest
miotła
miotła 22.09.2020, 09:18
Oni lubią zamiatać pod dywan.
mieszkaniec
mieszkaniec 21.09.2020, 10:57
Słabe to może już tak pora zakończyć te newsy o hali........ Nikt ani nic nie zagłuszy tego że jest PIĘKNA !!!!!!!!
strazak
strazak 21.09.2020, 22:32
Piękna i łatwopalma!
wróżka
wróżka 21.09.2020, 00:42
Zarosnie i zniszczeje jak korty!
Zastrzeżenia i podpowiedzi
Zastrzeżenia i podpowiedzi 20.09.2020, 20:32
Przecież ten teren powinienen być ogrodzony na około a tam się urywa i wejść może każdy nawet jak będą późnymi wieczorami wracać to jakiś nieporządany wandal może wejść..Dodatkowo te krzaki szpecące i brzydkie usunąć wzdłuż drogi od telekomunikacji wypada wymienić płyty chodnikowe skoro zdjęre na 1 Maja można bez problemu przenieść tutaj, tak samk polbruk , który był pod urzędem można zagospodarować tak samo jak krawężniki na odcinku ul. Nieppdległości w kierunku murów obronnych obok Biedronki po obu stronach tej od Intermed i banku pko bp, gdzie płytki połamane i kołyszące się tak samo jak od żywopłotu od strony skweru przy biedronce. No i najważniejsza sprawa na tych chwastach od strony hali można utwardzić teren nie musi mieć statusu parkingu i spokojnie zaparkuje tam 50 aut, a o miejsca trudno w centrum miasta a to dobre miejsce blisko i bezpiecznie może ktoś się pochyli nad tym....
nie wdziwi nic
nie wdziwi nic 21.09.2020, 22:33
Dziadostwo projektowało, dziadostwo zamawiało, dziadostwo pozmieniało to i dziadostwo zostało.
Fakty
Fakty 20.09.2020, 20:19
Syf, brud i smród to od 6 lat naturalny obraz Gryfina.
sad
sad 20.09.2020, 23:46
Wszystko to dlatego ze Gryfino nie ma gospodarza.
Greta
Greta 20.09.2020, 19:18
Andrzejowi Sz. znowu się coś nie podoba?
do mściwego człowieczka
do mściwego człowieczka 20.09.2020, 19:34
Tak się mściwy tercet zabiera za poszukiwanie tego, co ich skrytykował?
"władza ludowa tę rękę odetnie", co?
Pracownik kumitetu
Pracownik kumitetu 21.09.2020, 22:09
Mają doświadczenie po komunie i starych.
porządkowy
porządkowy 20.09.2020, 18:34
Niech Konarski, Dudarowa, Nycz i reszta ekipy biorą kosy i do roboty. I tak nic nie robią. Przynajmniej się przydają do czegoś w tym mieście.
kosiarka i miarka
kosiarka i miarka 20.09.2020, 18:45
Nycz weźmie się do roboty gdy zastąpi tego grubego lenia na fotelu burmistrza
do kosiarka
do kosiarka 20.09.2020, 19:20
I trzymam za to kciuki!
gryfinianka
gryfinianka 20.09.2020, 18:41
do porządkowy: Leniwy tercet szuka parobków? Niech nieroby same wezmą się do pracy!
konkretnie proszę
konkretnie proszę 20.09.2020, 17:49
Ale kto Akor krytykuje?
do konkretnie proszę
do konkretnie proszę 20.09.2020, 18:42
A co nie wiecie na kim się mścić?
zły
zły 20.09.2020, 17:01
A dlaczego mnie to nie dziwi ? Przecież wszystko tak robią, słomiany zapał. Szkoda tylko,że radna Wisińska i radny Puzik no i oczywiście Sanecki tego nie widzą !!!!
Lincz
Lincz 20.09.2020, 20:21
Judasz prosi o pomocna zakup sznura.
investor
investor 20.09.2020, 16:55
No patrzcie państwo nikt tercetowi nie powiedział, że trzeba o obiekt dbać.
memory
memory 20.09.2020, 21:33
Tercet był doskonały w szukaniu dziury w całym za czasów poprzednika. Teraz nieudacznicy sami nie potrafią niczego zrobić dobrze. Mściwi, wredni i mali ludzie

Pozostałe