Widziałam jak demolują plac zabaw

  • 20.09.2020, 18:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Widziałam jak demolują plac zabaw
Byłam z dziećmi za mostem na spacerze. Zaszliśmy na plac zabaw, a tam zgraja małolatów dewastujących plac zabaw - pisze do nas czytelniczka.

-Już kiedyś do państwa zwracałam się z prośbą o interwencję w sprawie opłakanego stanu placu. Dziś proszę o interwencję dotyczącą obiektów, które znajdują się nieopodal i proszą się o renowację. Czy ktoś w ogóle odpowiedzialny jest za porządek w tym miejscu? Przecież tam z dziećmi iść nie można, bo strach! - skarży się czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfinianin
Gryfinianin 21.09.2020, 10:01
Straż Miejską zlikwidować ,a w to miejsce zamontować kamery z podglądem na policji ,byłoby bezpiecznie.
Rowerzysta
Rowerzysta 21.09.2020, 07:31
A co robi straż miejska. Zlikwidować to będą oszczędność.
żenad z SM
żenad z SM 21.09.2020, 08:08
Straż przyboczna Sawaryna który za czasów Piłata krzyczał żeby oszczędzać i ich zlikwidować a sam wysyła ich z listami
dindu
dindu 21.09.2020, 01:33
Jak murzyny!
przypominajka
przypominajka 20.09.2020, 23:36
Żal ze tyle pieniędzy, tyle trudu jest marnowane bo Gryfina nie ma gospodarza.
mem
mem 21.09.2020, 00:41
Prawda a to jest przykład.
wiem to
wiem to 20.09.2020, 21:26
Demolka to jest gruszkę popić mlekiem.
Grisza
Grisza 20.09.2020, 21:02
Gmina Gryfino kosztuje to gmina Gryfino powinna dać ale tercet uważa "nie moja kompetencja".
Knagulec
Knagulec 20.09.2020, 19:40
Przegumować jednego z drugim bachora i bedzie spokój
bachus
bachus 20.09.2020, 21:03
Słowo "bachor" to słowo żydowskiego pochodzenia.
997
997 20.09.2020, 19:27
Co zrobiłaś mamuśka w tej kwestii ? Zadzwoniłaś na Policję lub SM ? Napewno nie !
Tylko piszesz głupie artykuły jaki to świat jest zły !! Idź do garów lepiej
6na9
6na9 20.09.2020, 21:07
do 997: Straż Miejska doopska nie ruszy. Tylko poprzez gazetę załatwić bo tak będą udawać że problemu nie ma.
co ty dajesz
co ty dajesz 20.09.2020, 20:54
A od kiedy to Gmina Widuchowa ma Straż Miejską? Przecież plac zabaw jest już poza Gminą Gryfino więc co do tego ma SM?
Do 20.54
Do 20.54 20.09.2020, 21:20
Ale korzystają mieszkańcy Gryfina? Czy się mylę?
Co ty dajesz
Co ty dajesz 20.09.2020, 23:03
Zapoznaj się na jakim terenie Straż Miejska może podejmować interwencje, a później komentuj. To nie jest policja, że może interweniować w każdej Gminie.
Zwyrol
Zwyrol 20.09.2020, 19:39
Ty co ty się drzesz japa mi tu
to nie jest miasto przyjazne dla uczciwych ludzi...
to nie jest miasto przyjazne dla uczciwych ludzi... 20.09.2020, 19:38
a co, jesteś mamuśką jednego z tych małolatów? Chciałabyś wiedzieć i w sądzie poznać osobę?
Żeby twoje bachory nękały?

Skrytykuj władze miasta za cokolwiek - zobaczysz, jak zaczną atakować...
Zwyroli
Zwyroli 20.09.2020, 21:23
Japa
taka zabawa?
taka zabawa? 20.09.2020, 19:22
Kiedyś był art mieszkanki Gryfina w siódemce na ten temat i pamiętam jak red gg zareagował , zaatakował w swojej gazecie tą mieszkankę, od tamtej pory nie kupujemy gazety gryfińskiej
kamerka
kamerka 20.09.2020, 19:15
Nagrać bachorów i na policję !!!

Pozostałe