Szukali go, a on popełnił samobójstwo

  • 21.09.2020, 08:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukali go, a on popełnił samobójstwo straż
Poszukiwania ogłoszono w niedzielę (20 września 2020 r.) wieczorem. Szukano ok. 40-letniego mężczyzny.

Do miejscowości Mętno (gmina Chojna) przybyły służby: policja i straż pożarna. Okazało się, że poszukiwany powiesił się...

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 23.09.2020, 22:46
Strasznie to przykre kiedy człowiek targa się na własne życie.Musiał mieć straszne problemy albo kłopoty.Nie miał przy sobie ani jednej bratniej duszy która by mu pomogła.Najbardziej mnie boli fakt, że w tak bestialski sposób ludzie potrafią się wypowiadać. Nikt nigdy nie wie co spotka go jutro więc proszę przestańcie. Ile w wypowiedziach nienawiści, złości i pogardy dla drugiego człowieka.Spróbujcie założyć jego buty i przejście jego życiem a wtedy oceniajcie.Czy wszyscy jesteście naprawdę tacy idealni.
wierzący
wierzący 23.09.2020, 22:33
Tylko Jezus pomoże. Bez Niego łatwo ulec podszeptowi szatana, który raduje się ludzką rozpaczą.
Realny
Realny 23.09.2020, 01:23
Więc czytaj ze zrozumieniem ,,Poszukiwania ogłoszono w niedzielę (20 września 2020 r.) wieczorem. Szukano ok. 40-letniego mężczyzny" - kto ogłasza poszukiwania, sołtys?
www
www 23.09.2020, 01:27
Tobie to może ogłosić Rada Sołecka albo ktokolwiek inny bo ty ograniczony jesteś.
do niedouczonego
do niedouczonego 22.09.2020, 15:00
Realny, ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy masz problemy jak Slawinski? Gdzie ty przeczytałeś, że służby go szukały?
Realny
Realny 22.09.2020, 13:40
Informacja nieprawdziwa, nikt go nie szukał, służby zostały powiadomione już do wisielca
potwierdzam
potwierdzam 22.09.2020, 14:38
Taa, sam zatelefonował zeby go nie szukać bo wisi na strychu.
ja
ja 22.09.2020, 18:28
A skad wiesz ze na strychu?
gniazdko
gniazdko 21.09.2020, 17:48
Po kiego była straż pożarna? Chcieli potraktować prądem wody?
Kubuś
Kubuś 21.09.2020, 17:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Andrzej
Andrzej 21.09.2020, 17:46
Sławiński przestań się kompromitować.
mememnto
mememnto 21.09.2020, 13:58
Przykra sprawa a tajemnicę śmierci zabrał do grobu.
Sens
Sens 21.09.2020, 08:41
Brawo dla lekarza za stwierdzenie zgonu 😂
do ciołka
do ciołka 21.09.2020, 08:47
Nie wiem co cię tak bawi. Taka jest procedura. Jak ci umrze babcia w domu to zanim ją pogrzebiesz musisz mieć kat zgonu.
M.
M. 21.09.2020, 08:40
list zostawił ?
omg
omg 21.09.2020, 08:32
Na czym się powiesił?
Bóg
Bóg 21.09.2020, 23:59
Na co2
linka
linka 21.09.2020, 08:47
W domu powieszonego nie rozmawia się o sznurze.

Pozostałe