Dodatkowe rządowe środki dla asystentów rodziny

  • 21.09.2020, 09:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dodatkowe rządowe środki dla asystentów rodziny
Asystenci rodziny otrzymają dodatki do wynagrodzeń. Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał umowy z 93 gminami do których trafią środki w łącznej wysokości 251,2 tys. zł.

Programem objęte są osoby, które rozpoczęły pracę na stanowisku asystenta rodziny najpóźniej 1 stycznia 2020 r. i nadal pracują na tym stanowisku. Środki na dofinansowanie jednorazowego dodatku w wysokości 1 700 zł na każdego zatrudnionego asystenta rodziny w gminie pochodzą z Funduszu Pracy. Przyznane zostały w ramach rządowego programu asystent rodziny na rok 2020

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Moralna
Moralna 23.09.2020, 23:26
To rodziny sa w potrzebie,cz asystenci potrzebuja.Ta zwłaszcza jak ,,pracuja,, w czasie epidemi.
mondry
mondry 21.09.2020, 19:23
Masz dosyć prania brudnych gaci? To sprzedaj je na VINTED!

tatko
tatko 21.09.2020, 15:18
Siedzę na klopie i popijam smacznego jabola. Zapewnia mi to PiS i program rodzina pińcet plus ;-)

sauron
sauron 21.09.2020, 18:20
no za platformy mogles pomazyc hehehe
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.09.2020, 13:39
ja was wszystkich tu piszacych pogodze pedały niech adoptuja dziewczynki a lesbijki chłopców ha ah ah może im się poprzestawia ha ha ah a ci co sa niepewni swojej płci niech się zasatanawiają dalej ha ha ha bo nie ma dzieci biseków i tranzystorów
murzyniy mowia na nas bialasy i nikt siie nie czepia
murzyniy mowia na nas bialasy i nikt siie nie czepia 21.09.2020, 11:36
Dla mnie pedał to pedał ,murzyn to murzyn ,zbok to zbok i mam gdzieś że im się nie podoba że tak mówię ,tak będę mówić i póki mnie ,mojej rodziny ,mojej Ojczyzny nie zaczepiają nic do nich nie mam ,ale nie pozwolę aby zboki z pod tęczowej szmaty ,aby lewicowi zbrodniarze jak urban mnie atakowali ,obrażali ja nie będę nadstawiał drugiego policzka , będę ich tak nazywał jak na to zasługują , dla nich mogę być homofobem ale już czas najwyższy zdecydowanie im się przeciwstawić
margot
margot 21.09.2020, 11:44
no nie ze*** sie, życzę Ci aby twoj dziecko było homoseksualistą i zobaczymy jak się wtedy zachowasz
JEHCUIEDS
JEHCUIEDS 21.09.2020, 12:04
Błagam MĄDRYCH! NIE PISZCIE O TYM IDIOCIE cO MA CONDONA W MOZGU - ZBOCZEŃCU!!! Normalne dzieci się go boją!!! A TAK w ogóle, to PROKURSTURA powinna się nim ZAJĄĆ, BY WYIZOLOWAĆ TUMANA ZE zdrowego SPOŁECZEŃSTWA!!!
STOP ADOPCJ DZIECI PRZEZ PEDERASTOW
STOP ADOPCJ DZIECI PRZEZ PEDERASTOW 21.09.2020, 11:54
JAK WYCHOWASZ TAK MASZ WASZA ZBOCZONA IDEOLOGIA NA MNIE NIE ROBI WRAZENIA PEDERASTOO
murzyniy mowia na nas bialasy i nikt siie nie czepia
murzyniy mowia na nas bialasy i nikt siie nie czepia 21.09.2020, 11:52
MRGOT pEDERASTA ten wypierdek marksa-lenina itp. zboków o wyglądzie gruźlika ma szczęście, że mnie nie było wtedy tam na ulicy gdzie rzucił się zbok na Człowieka.. szpital dla niego to byłby za mało! SKORO Policja Państwowa nie wykonuje swoich obowiązków w zakresie PILNOWANIA PORZĄDKU PUBLICZNEGO to MUSIMY SAMI SIĘ BRONIĆ PRZED zbokami terrorystami itp. ścierwem z rynsztoka!
tolerancyjny
tolerancyjny 21.09.2020, 12:24
Wy z deficytami w mózgu i ziejący nienawiścią nie nakręcajcie się!
Laura
Laura 21.09.2020, 10:20
Uwaga na lgbt beda mieszac w rodzinie bo to patolaa
uwaga
uwaga 21.09.2020, 11:14
Skończ z ideologią nienawisci chiński trollu.

Pozostałe